Jump to content
Dogomania

Erman-prawie doberman


Erykowa

Recommended Posts

Hej

Dzięki,że mnie poganiacie ;) jakoś  to mobilizuje :)

Mała Nika chłopak 2 lata dawno skończył to zrobił się większy.Choć nadal mieści się pięknie we wzorcu dobermana suki ;) Ale nie narzekam.Z większym gorzej jeździć,choć właśnie znów głownie z powodu Eryka zmieniliśmy samochód na większy ;) Brat ma Onka,pól roku młodszego,który przy Ermanie wygląda jak niedźwiedź i właśnie pojawiły się niepokojące objawy mogące wskazywać na padaczkę :( Trzymam kciuki za Borysa bo młode psisko ale znów sprawdza się,że zdrowie najważniejsze.

 

Mam trochę zdjęć marcowych,a już za kilka dni znikamy na święta do teściowej i nie mogę się doczkać tamtych terenów spacerowych! Na pewno po powrocie zasypie Was  wielkopolskimi klimatami ;)

 

 

2016.03.03 014.jpg

2016.03.03 034.jpg

2016.03.03 044.jpg

2016.03.03 046.jpg

2016.03.03 049.jpg

Link to comment
Share on other sites

Tu pies nie może się zdecydować który bagażnik wybrać;) Auta "wietrzą się po zimie" i jak tylko są otwarte to nie ma szans,żeby Erman nie siedział w środku ;) Jeszcze na święta jedziemy fokusikiem-bo "sprawdzony" ale po powrocie Erman dostaje większy metraż do podróży ;) i uchylne okienka do dyspozycji :)

2016.03.14 006.jpg

2016.03.14 007.jpg

2016.03.14 014.jpg

2016.03.14 020.jpg

2016.03.14 028.jpg

Link to comment
Share on other sites

53 minut temu, Angi napisał:

Moja terrierka amatorsko ciagnie :D

Erman ciągnie mnie jak tylko idziemy z pasem marszera ;)

 

Chciałyście zdjęcia to macie.Następnym razem dwa razy zastanowicie się czy dopominać się o nowe ;)

Po oglądnięciu widoczków u Jolkiblaszyk naszła mnie ochota na spacer.Słoneczko u nas dziś piękne ale zimno.Po wyjściu stwierdziłam,ze nie wiem po co wzięłam aparat bo nie mam weny na zdjęcia /widoki nie te co w Norwegii ;) / .I zrobiłam prawie 120 zdjęć ;)

 

 

2016.03.19 005.jpg

2016.03.19 007.jpg

2016.03.19 029.jpg

2016.03.19 031.jpg

2016.03.19 038.jpg

Link to comment
Share on other sites

Marta to super,ze się zobaczymy !

pogoda ma być lepsza i inne trasy to przez te 2 tyg.wezmiemy się ostro do roboty a w Zabrzu pójdziemy na spokojnie,relaksacyjnie.

Majoka my zamieniamy fokusa na seata Alhambrę także z kombi na vana .Szkoda nam foksa bo ma wszystko zrobione)mój mąż mechanik ale seat trafił się od sąsiada i przez ostatnie 4 lata widzieliśmy go co dziennie więc pewne auto.Ekonomiczne a duże.

 

Mondka polecam.Ogólnie zarazilam się od męża miłością do fordow ;) My często zmieniamy auta i prawie zawsze /raz tylko mieliśmy jeepa a raz hondę / to fordy.Zobaczymy jak nam się współpraca z seatem ułoży,ale cóż wszystko dla Eryczka ;)

To widzę,ze szykuje nam się 'odwrotna' wymiana ford/seat :)

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Erykowa napisał:

Marta to super,ze się zobaczymy !

pogoda ma być lepsza i inne trasy to przez te 2 tyg.wezmiemy się ostro do roboty a w Zabrzu pójdziemy na spokojnie,relaksacyjnie.

Majoka my zamieniamy fokusa na seata Alhambrę także z kombi na vana .Szkoda nam foksa bo ma wszystko zrobione)mój mąż mechanik ale seat trafił się od sąsiada i przez ostatnie 4 lata widzieliśmy go co dziennie więc pewne auto.Ekonomiczne a duże.

Mondka polecam.Ogólnie zarazilam się od męża miłością do fordow ;) My często zmieniamy auta i prawie zawsze /raz tylko mieliśmy jeepa a raz hondę / to fordy.Zobaczymy jak nam się współpraca z seatem ułoży,ale cóż wszystko dla Eryczka ;)

no widzisz ja na seata nie narzekam (tylko gabaryty nie te przy Shadole, Kana na wakacje zostawała z teściową). Trzeci rok leci jak jeździmy leośkiem i bardzo lubimy te auto. Hehe to ja teraz forda wypróbuję, a Ty seata :P

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

O 19.03.2016o15:42, Angi napisał:

Moja terrierka amatorsko ciagnie :D

Widziałam chyba zdjęcia Twojej psiny bodajże na facebooku :P Świetna sprawa i frajda dla obu stron :D

 

Erman wygląda naprawdę bojowo z tymi "kopiowanymi" uszami ;)

Choć szczerze na niektórych zdjęciach widać jeszcze takie psie dziecko :P Ale to jest fajne, masz dużego psa, tu niby poważny ale czasem jak spojrzy to widać że to ciągle szczeniaczek ^^

Link to comment
Share on other sites

Hej

Dzięki za życzenia !

Dopiero doczytuje ale na wyjeździe nie było okazji.Ogólnie święta mieliśmy bardzo fajne i wyjazd byłby fantastyczny gdyby nie to,że już w drodze dowiedzieliśmy się,że zdechła jedna świnka -zostawiliśmy u sąsiadów.Córką nie mówiliśmy-nie chcieliśmy przed/w święta ale wiadomo,że nas "gryzło".We wtorek dowiedziały się i przez 2 dni był ciągły płacz Młodszej-to była jej Tosia :( Druga też kiepsko,bo prawie nic nie jadła i piła po tym.Teraz ,już u nas,wzięła się jakoś za jedzenie ale dalej skromnie ;(

 

Zdjęcia jak zgram to wstawię ale kiepsko z czasem.A jutro pierwszy w tym sezonie DT :) Już jesteśmy spakowani a Erman chyba zbiera siły bo cały czas śpi i tylko słychać pochrapywanie;) choć może to ta pogoda .Kondycje mam kiepsko tzn 10 km spokojnie przechodzę ale więcej już gorzej,mam nadzieję w związku z tym,że się nie zgubimy ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Erykowa napisał:

Zdjęcia jak zgram to wstawię ale kiepsko z czasem.A jutro pierwszy w tym sezonie DT :) Już jesteśmy spakowani a Erman chyba zbiera siły bo cały czas śpi i tylko słychać pochrapywanie;) choć może to ta pogoda .Kondycje mam kiepsko tzn 10 km spokojnie przechodzę ale więcej już gorzej,mam nadzieję w związku z tym,że się nie zgubimy ;)

Czekam na foty in trzymam kciuki za dt, ja jutro mam dermatologa, bo mam takie brzydkie dwie rzeczy na plecach i chcę wreszcie dla świętego spokoju to zbadać

P.S. Przykro mi z powodu świnki

Link to comment
Share on other sites

Ale historia z tą świnką :( Akurat na święta.

Dajcie z siebie wszystko na DT :) Muszę się w końcu kiedyś zebrać i też wystartować, bo wydaję mi się, ze to mogłoby być coś dla nas :) Tylko ja absolutnie muszę mieć ze sobą jakiegoś ludzkiego pomocnika inaczej na bank się zgubię :P 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...