Jump to content
Dogomania

Erman-prawie doberman


Erykowa

Recommended Posts

O 12.02.2016o13:15, Mary&Shena napisał:

Ładnie mu w Juliusach ;)

Mi też aktualizacja dogo dziala na nerwy, już owiedzam tylko kilka wątków - reszty nie chce się szukać.

 

Dzięki.Często mam mało czasu a chętnie bym zaglądnęła co słychać u niektórych osób ale szukanie tyle zajmuje,że rezygnuję :(

 

O 14.02.2016o07:32, marta1624 napisał:

Majoka- dolny śląsk to chyba tylko gold-dogtrekking ;)

 

Erman ślicznotek <3 co do dogomanii- mam to samo, po zmianach nie mam nawet chęci odwiedzać :/

Marta dobrze pisze.Mi się ten gold marzył ale postanowiłam, że dalej jak 100km nie jadę bo nie za bardzo mogę wyjeżdżać z noclegiem a powrót po takiej trasie więcej jak 2 godz.dla mnie jest meczący.Tzn jak prowadzę.

 

O 15.02.2016o13:27, ginger14 napisał:

My też mamy ochotę wybrać się na dogtrekking :)
A gdzie chcesz startować ?

Ja myślałam o tym :
http://frikaj.pl/zapisy/

Ja na tej str.widzę tylko zeszłoroczne starty.W zeszłym roku właśnie sięzastanawiałam nad Zakopanem ale bałam się,że nie mam kondycji na takie góry ;)

 

17 godzin temu, majoka napisał:

Muszę się rozejrzeć, niestety Górny Śląsk to mniej więcej 350-400 km, a więc sporo. Widziałam zawody na Zamku Czocha (wokół) i jest opcje rodzinna (będę nad tym myślała, wtedy wiedziałabym czy chcę w to brnąć), teraz nie mogę tego znaleźć wrrr i nie wiem czy faktycznie coś będzie... Z Shadowem trochę jestem ograniczona, bo wiadomo krótka kufa - upały go zabijają.

Tak jak pisałam wyżej,dla mnie te 100-150 km to maks niestety.

U Eryka pysk długi ale widzę,że upał to też nie dla niego.W Miechowie w zeszłym roku bardzo się męczył (choć po powrocie zregenerował w 5 minut;)

Na pocieszenie dodam,że  chyba we wszystkich startach co bralismy udział szły boksery.

 

11 godzin temu, majoka napisał:

no 45 to nie 450 :P, tylko mi powiedzcie czy na takich zawodach wszyscy biegają??? Będę wyjątkiem człapiącym z moim zdyszanym zaflegmionym psem???

Powiem Ci,że mnie znajoma mobilizuje do biegu ;) ale głownie robimy to po starcie,żeby odłaczyć się od grupy i iść już tak "luźniej" a potem,dla "efektu" przebiegamy przez mętę,reszta to marsz/spacer

 

A taką  piękną pogodę mielismy w Walentynki.I fajne miejsce na spacery znalazłam,choć w niedzielę tochę duzo ludzi było,ale myślę,że w tygodniu bedzie super.

Tu widać i zimęi powoli wiosnę ;)

 

2016.02.14 052.jpg

2016.02.14 016.jpg

2016.02.14 020.jpg

2016.02.14 025.jpg

2016.02.14 038.jpg

Link to comment
Share on other sites

marzą mi się takie szeleczki dla Rufusa :)

A co do tamtej stronki z dogtrekkingiem to czekam właśnie aż coś w tym roku będzie. Bo widziałam filmiki z poprzednich zawodów i wydaje się całkiem spoko :)
Przejrzyj dokładnie stronkę bo tam są różne rodzaje wypraw, jest po górach i po bardziej płaskich terenach. Na 50 km i chyba 15km, jest też grupa fitness i rodzinna ;)
Więc dla każdego coś dobrego :)

Link to comment
Share on other sites

Majoka- dla mnie 15km też wydawało się dużo ;) Ale na naszym pierwszym dogtrekkingu przez nasze pomyłki zrobiłyśmy około 20km i mało co czułyśmy :) Tam się to inaczej odczuwa, zatrzymujesz się, szukasz drogi, spisujesz punkty, rozwiązujesz zagadki, robisz przerwy (kto robi to robi! Mnie dziewczyny nie dają odetchnąć :P) i nie odczuwa się tak kilometrów :)

Link to comment
Share on other sites

My teraz 2x w tyg.biegamy  po 3 km (nie dlatego,że chcemy trasę przebiec a dlatego,że nie mam czasu na dłuższe spacery).Raz w tyg.robimy ok 7 km i jest spoko ale więcej to już gorzej :( Mam nadzieję,że pogoda w marcu dpoisze i zrobimy z 2razy jakieś 10.Ale Marta ma rację,na zawodach nie czuć tak tych km :)

Link to comment
Share on other sites

Moje sucze nie lubia mokrej pogody, ja tez nie (poza sniegiem :p ) jutro moze zaczniemy powoli z Misa rowerowac. Na pewno podbijemy pod 16 km,  bo musze jakos dojsc pod szkole. Nawet jak autobusem bede chciala podjechac, to musze podejsc pod/z przystanku. Zreszta to moja podstawowka :> 

Super, ze nie bede musiala isc sama. Pewnie jakby tak bylo, to bym się nie zglaszala. Wogole jestem ciekawa, ile bedzie wynosilo wpisowe, czy bedzie mnie stac :P no i psy musze zaszczepic. aa :D

Link to comment
Share on other sites

O 18.02.2016o19:53, Erykowa napisał:

Zwłaszcza jak się ma psa jak mój,który tak ciągnie,że połowę (co najmniej) roboty odwala ;)


Mój też okropnie ciągnie...

 

Ginger mi wszelki mąż zainwestował i uważam,że warte swojej ceny

Hmm też by się taki mąż przydał ;)

 

Link to comment
Share on other sites

O 18.02.2016o20:33, Angi napisał:

Moje sucze nie lubia mokrej pogody, ja tez nie (poza sniegiem :p ) jutro moze zaczniemy powoli z Misa rowerowac. Na pewno podbijemy pod 16 km,  bo musze jakos dojsc pod szkole. Nawet jak autobusem bede chciala podjechac, to musze podejsc pod/z przystanku. Zreszta to moja podstawowka :> 

Super, ze nie bede musiala isc sama. Pewnie jakby tak bylo, to bym się nie zglaszala. Wogole jestem ciekawa, ile bedzie wynosilo wpisowe, czy bedzie mnie stac :P no i psy musze zaszczepic. aa :D

Ja bardzo bym chciała z Ermanem przy rowerze jeździć ale raczej uważam to za nie mozliwe :(

On niestety potrafi niespodziewanie szarpnąć jak coś zobaczy/poczuje.Robi to tak szybko,że nie jestem w stanie zareagować natychmiast i z taką siłą,że samą mnie wytrąca z "prostej" a co dopiero rower :(

A planujemy rodzinnie sporo takich wycieczek-w wolnym tempie bo z dziećmi i strasznie szkoda mi go wtedy zostawiać w domu.

 

Zastanawiam się też kiedy Eryka szczepić,bo kończą mu się (wg książeczki) 12.IV a 2 jest Zabrze a 14go chce jechać do Lublińca i zastanawiam się czy trafiać pomiedzy,czy już przed Niebieskim

14 godzin temu, majoka napisał:

hej, chyba nie będę pierwsza zagubiona na trasie heheh

My na naszym pierwszym DT nadrobiliśmy 6km,bo tak się zaplataliśmy ;)

Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, jolkablaszczyk napisał:

ja to z kolezanką  jak sie gubiłyśmy to na kilometrow kilkanaście... rekord to zamiast 50km pyklo ponad 75km :).... rekord czasowy to ponad 16 godzin  na  trasie.... i to wcale nie spacerkiem... po karkonoszach....

a gzie byłyście??? W Przesiece???

Link to comment
Share on other sites

ano :D  jak wystartowałyśmy po 7 to na mecie byłyśmy przed samą północą.. ..najgorsze było te ostatnie kilkanaście km.. zmęczone, obolałe, przemoczone... ciemno jak.... wiecie gdzie.... samiuteńkie.... ślisko tak, że masakra.... i ta świadomość że to park narodowy i nikt po ciebie nie przyjedzie.....  koszmar... chyba na tym DT  pierwszy raz płakałam i byłam totalnie zrezygnowana.... było mi wszystko jedno .... sklinałam na organizatorów za to ze puścili DT przez park narodowy i przez to byłyśmy zdane tylko na siebie.... koleżanka miała czołówkę, ale żeby mnie skłonić do dalszej drogi musiała mi świecić pod nogi sama nie widząc co ma pod swoimi (szłam lekko za nią), trzymałyśmy się za ręce (ona mnie za sobą ciągnęła) bo ja się już totalnie poddałam....  najcięższy DT w jakim brałam udział.... jak dotarłyśmy do miejsca w którym rozpoznałam otoczenie.. to znów się rozpłakałm, ze szcześcia, że udało nam sie trafić.. ten DT był organizowany w październiku wiec po 20:00 było już ciemno.... wiec po tych 4 godzinach w zupełnych ciemnościach wyjscie na ulicę z latarniami to było coś..... jak doszłyśmy na metę to powitali nas owacjami na stojąco....wieczór dogterkkera trwał w najlepsze... byłyśmy co prawda od kilku godzin w stałym kontakcie z organizatorami (bardzo się martwili), ale dopiero jak zobaczyłam znajome twarze to stres ze mnie opadł i znów się potwornie rozpłakałam....  to były zawody.... ehh.... :)

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, jolkablaszczyk napisał:

ano :D  jak wystartowałyśmy po 7 to na mecie byłyśmy przed samą północą.. ..najgorsze było te ostatnie kilkanaście km.. zmęczone, obolałe, przemoczone... ciemno jak.... wiecie gdzie.... samiuteńkie.... ślisko tak, że masakra.... i ta świadomość że to park narodowy i nikt po ciebie nie przyjedzie.....  koszmar... chyba na tym DT  pierwszy raz płakałam i byłam totalnie zrezygnowana.... było mi wszystko jedno .... sklinałam na organizatorów za to ze puścili DT przez park narodowy i przez to byłyśmy zdane tylko na siebie.... koleżanka miała czołówkę, ale żeby mnie skłonić do dalszej drogi musiała mi świecić pod nogi sama nie widząc co ma pod swoimi (szłam lekko za nią), trzymałyśmy się za ręce (ona mnie za sobą ciągnęła) bo ja się już totalnie poddałam....  najcięższy DT w jakim brałam udział.... jak dotarłyśmy do miejsca w którym rozpoznałam otoczenie.. to znów się rozpłakałm, ze szcześcia, że udało nam sie trafić.. ten DT był organizowany w październiku wiec po 20:00 było już ciemno.... wiec po tych 4 godzinach w zupełnych ciemnościach wyjscie na ulicę z latarniami to było coś..... jak doszłyśmy na metę to powitali nas owacjami na stojąco....wieczór dogterkkera trwał w najlepsze... byłyśmy co prawda od kilku godzin w stałym kontakcie z organizatorami (bardzo się martwili), ale dopiero jak zobaczyłam znajome twarze to stres ze mnie opadł i znów się potwornie rozpłakałam....  to były zawody.... ehh.... :)

hehe czyli lubisz moje strony :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...