Jump to content
Dogomania

Erman-prawie doberman


Erykowa

Recommended Posts

No to nie masz jakoś daleko na gorny i małopolskę.... także spokojnie mogę ci polecić ten dogtrekking.com.pl.... ja startowałam tam przez pełne 4 sezony i naprawdę polecam. organizacja super. jak polkniesz bakcyla to potem już tylko od zawodow do zawodow :) zawsze jedna edycja odbywa się w Złotym Stoku, w tym roku to akurat tam będzie zakończenie sezonu. Zawsze byly tam mistrzostwa polski w maju.

Link to comment
Share on other sites

Hej

Najpierw się wyżalę,że wkurza mnie teraz to forum jak nie wiem.Jakoś zaraz po zmianach wchodziłam w moją "aktywność" i miałam tematy w których brałam udział.Teraz nie działa i muszę każdego osobno szukać :(

I jeszcze ten kilometrowy regulamin,który muszę przewinąć za każdym razem :(

Aż mi się nie chce tu wchodzić...

 

O 6.02.2016o09:48, agutka napisał:

witamy się :) 

Zuziu widzę że załapałaś bakcyla w dog trekingu ;)

Hej

No po zeszłym roku już nie mogę się doczekać.A gdy pojawiły się propozycje pierwszych startówna ten rok to od razu nabrałam werwy ;)

 

O 6.02.2016o12:25, jolkablaszczyk napisał:

oh fajnie wam, że możecie sobie podogtrekkingować :) mnie tylko pozostaje tęsknie wzdychać i oglądać galerie z fotorelacji ... eh... życie ...

No to bierz się do działania i organizuj w Norwegii :) tam to okolica i temperatury do tego.Tyle,że jak się organizuje to cięzko startować :(

 

O 6.02.2016o21:49, majoka napisał:

Zuzia, a powiedz mi czy może się orientujesz, jak mogę znaleźć jakieś grupy dt w mojej okolicy????

Niestety konkretnie nic Ci nie poradzę tyle co Jolkablaszczyk napisała,plus szukanie na FB.Ja tam sporo róznych grup znalazłam.Naszą "małopolską" to poznałam przez końskie forum,gdzie w temacie o psach zaczęła pisać o tym ,teraz już,znajoma.

 

Godzinę temu, Angi napisał:

W moim miescie (Zabrze) bedzie w kwietniu dogtrekking charytatywny :-)

Wiem,wiem  :) :) Już sledzę wydarzenia na FB i jak tylko wyjazd świateczny mi się nie przedłuży to jesteśmy :) Zakładałam,że do ok 100km od domu będziemy startować więc Zabrze prawie się łapie :) Do tego fajny cel.Mam nadzieję,że się zobaczymy.

 

I Eryczek z gonienia i pierwszej wiosennej kąpieli-wtedy byłoz12 st a dziś u nas sypie śnieg :(

 

2016.02.07 040.jpg

2016.02.07 062.jpg

Link to comment
Share on other sites

Muszę się rozejrzeć, niestety Górny Śląsk to mniej więcej 350-400 km, a więc sporo. Widziałam zawody na Zamku Czocha (wokół) i jest opcje rodzinna (będę nad tym myślała, wtedy wiedziałabym czy chcę w to brnąć), teraz nie mogę tego znaleźć wrrr i nie wiem czy faktycznie coś będzie... Z Shadowem trochę jestem ograniczona, bo wiadomo krótka kufa - upały go zabijają.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...