Jump to content
Dogomania

bedą szczeniaki do oddania niedaleko zambrowa


abx

Recommended Posts

NIE AKTUALNE

Witam
Sytuacja jest trudna, mam rodzinę na wsi, sa psy. Ostatnio zobaczylam, że suczka jest szczenna (niestety).Niedlugo beda szczeniaki, jesli uda mi sie je uratowac to bylo by wspaniale.
Do rzeczy. Pytanie moje czy jesli uda mi sie uratowac te psy to byl by ktos chetny do ich wziecia? Moze bede je mogla przetransportowac do warszawy. Szeniaki to beda mieszance bernardyna 75% i pochodna owczarka 25%. Suczka jest piekna biala, nakrapiana na rudo gdzie niegdzie, pysk uszy ciemne. Pies to bernardyn szorstkowlosy. Jak znajdę zdiecia to wstawie.

Edited by abx
Link to comment
Share on other sites

Sugerowałabym raczej zawiezienie suni do kliniki i wykonanie sterylki aborcyjnej.
Przy tak ogromnej bezdomności psów ratowanie kolejnego, niepożądanego miotu nie ma wielkiej przyszłości, a sterylka załatwiłaby też problem na przyszłość.

Link to comment
Share on other sites

Pewnie ze najlepszym jest ster. ale to kosztuje, trzeba miec samochod, albo kogos chetnego kto ci psa podworkowego w auto wezmie, potem psa trzeba trzymac w domu chyba, a to jest niemozliwe. Mial byc dany zastrzyk ktory sterylizuje na rok, ale nietety za pozno. Wogule myslalam ze ona nie moze miec szceniakow, bo 4 lata ma i tyle razy sie parowala i nic nie bylo. Ale psy beda ladne polrasowe wiec moze ktos by byl chetny.
Wogule powinien byc program regulujacy populacje, np. ze wsparcia UE, gdzie mozna by bylo wykonac sterylizacje za darmo.

Link to comment
Share on other sites

Niedawno woziłam wiejskie suczki na sterylki, po zabiegu wróciły od razu na wioskę, bo nie miałam gdzie je przetrzymać. Jeśli masz konto na FB odezwij się w tym wątku, może uda się coś zaradzić :
[url]https://www.facebook.com/events/1491387957742928/?fref=ts[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='abx']Pewnie ze najlepszym jest ster. ale to kosztuje, trzeba miec samochod, albo kogos chetnego kto ci psa podworkowego w auto wezmie, potem psa trzeba trzymac w domu chyba, a to jest niemozliwe.
....
powinien byc program regulujacy populacje, np. ze wsparcia UE, gdzie mozna by bylo wykonac sterylizacje za darmo.[/QUOTE]

Byc moze Gmina ma na to środki, ale pewnie dla bezdomniaków.

Ale spróbuj poprosić o pomoc wolontariuszy z terenu, może ktoś mogłby pomóc z transportem.
O pomoc finansową można poprosić na wątku [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/184498[/url]

Link to comment
Share on other sites

Jeśli to nie za późno to w połowie lipca będę w Zambrowie i wtedy mogę podjechać gdzieś do okolicznej wioski i zawieźć sukę do Zambrowa do weterynarza na sterylkę. Tak jak ktoś wyżej napisał, nie walcz o szczeniaki, za dużo tej bezdomności dookoła nas.
Wiozłam ostatnio 5 psów na Śląsk, więc wzięcie dla mnie psa podwórkowego i podwiezienie go to nie problem. Samochód da się posprzątać.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...