Jump to content
Dogomania

Daktylek wraca z adopcji:( brakuje pieniazkow na hotelik.Prosze o pomoc!


Recommended Posts

Ja też, choć z doskoku, bo ratuję młodą sunię.

Właściciel psychopata najpierw chciał sukę zaciupać siekierą (bo nie sprzedała się jako jedyna w miocie), a jak została uratowana przez sąsiadkę, moją znajomą, odgraża się, że sukę wywiezie do lasu... Koleżanka psa zatrzymać nie może, pies może być u niej 2dni! A ona jeszcze nie ma nawet roku!
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/254120-M%C5%82oda-suczka-potrzebuje-domku-na-cito-chocia%C5%BC-tymczasowego%21%21%21%21%21%21?p=22267978#post22267978"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254120-Młoda-suczka-potrzebuje-domku-na-cito-chociaż-tymczasowego!!!!!!?p=22267978#post22267978[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Daktylek nie ma nic...a jedzie do hoteliku...odwazna jestem:cool3:
wprawdzie ma z bazarku Ingrid i Lucynki 510zl
ale to tylko wystarczy na miesiac hotelikowania,,,bo przeciez trzeba jeszcze zaplacic za transport,szczepienie,odpchlenia...
prosze rozsylacie watek gdzie sie da....tak sie boje,zeby psiak nie zostal u Murki tak jak Gabusia....
dzieki BianceO malutka moze tam byc,ale domku nie widac,a to wspaniala sunia,karmilam ja jak byla na ulicy,to wiem......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DORA1020']I ja tez:) bo co innego moge........
mam jakies przeczucie,ze jak chlopak pojedzie do Murki to szybko znajdzie dom.[/QUOTE]

Mam nadzieję, że się Twoje przeczucia spełnią!
Elisabeta - gdzie Piegowata??? ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...