Jump to content
Dogomania

Ramik za TM. Tak szybko to się stało.


dziuniek

Recommended Posts

Hmmm, ciężko jest przekonać chorego, ślepego psa do siebie...:roll:

Trzymam kciuki za dokładne prześwietlenie potencjalnych adoptujących, bo różnie bywa.

No i UWAGA na: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244873-ZAGINION******-ODDANE-Wioli-Mi%C5%82osz-UWAGA!SZUKAMY-OS%C3%93B-KT%C3%93E-POWIERZY%C5%81Y-JEJ-ZWIERZ%C4%98TA!/page57[/url]

Post 1406 ( to też GDAŃSK!!!)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 296
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Madie']Hmmm, ciężko jest przekonać chorego, ślepego psa do siebie...:roll:

Trzymam kciuki za dokładne prześwietlenie potencjalnych adoptujących, bo różnie bywa.[/QUOTE]
Zaczęłam prześwietlać...Dom (4 pietra), ogród, trzy psy, kot, córka. Pani niepracująca.
Tylko trzeba by psa dowieźć, co jest kłopotliwe ale bez względu na to wolałbym, żeby przyszły właściciel sam przyjechał i adoptował psa. No, zobaczymy. Jeszcze były dwa inne telefony.

Link to comment
Share on other sites

Dziuniek, ale pozostałe dwa telefony były dobre, ale nie tak obiecujące:-) drugi Pan ma psa sznaucera z dogo Elvis, ale nie da rady finansowo z leczeniem, jedynie karma i dom; pierwszy pan w ogóle nic nie powiedział o sobie; tylko, że mieszkanie w Warszawie Pani ma w domu od lat same takie psy, które potrzebują szczególnej opieki, ślepe; kulowe; kota ,któremu nikt nie dawał szans na życie; bardzo dba o leczenie, nawet slepkowi wstawił sztuczne soczewki Dowóz to nie problem, są wakacje; nasze wolontariuszki mają wakacje; popytam się. I tak teraz najważniejsza wizyta pa Czy znacie kogoś z Gdańska, kto dobrze sprawdza domki?

Edited by Beat2010
Link to comment
Share on other sites

Co do schodów i pięter to są po robione bramki i zabezpieczenia, zresztą Sonar pięknie w sobotę chodził po schodach i po podejsciu obok schodów .trzeba szybko decydować i zabierać osa;bo jak adoptujace go ktoś ze schronu poza naszą wiesdza, to w ogóle nie będzie wiedzy jaki to dom i co z Sonar em się dzieje .Jasne; ze lepiej, żeby Pani przyjechała do Warszawy,ale nie zawsze można .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']jestem tu z zaproszenia dziunek.
Ciesze sie ze sa telefony :)
zdjecia ... jego mina, oczko.... :( rozwaliły mnie...
gdyby z adopcją sie nie udalo, dzialamy dalej. Rozumiem, ze skarbnika juz mamy ?[/QUOTE]witaj Doda, zawsze z naszymi staruszka mi:-). W geriatrii , w tej samej sali jest 14 letnia sunia, ślepa, słabiutka, chyba ma guz w brzuchu; ona nawet pilnie potrzebuje pomocy; ale nie jest taka medialna jak Sonar. Sunia ma na imię Nuka, będzie na oficjalnym fb schronu, może ktoś się zainteresuje. Pisze o niej dlatego, że jak są chętne dobre domki to nie ma co wysyłać psa do dt jak czekają inne psy a kasy zawsze brakuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beat2010']witaj Doda, zawsze z naszymi staruszka mi:-). W geriatrii , w tej samej sali jest 14 letnia sunia, ślepa, słabiutka, chyba ma guz w brzuchu; ona nawet pilnie potrzebuje pomocy; ale nie jest taka medialna jak Sonar. [/QUOTE]
Fakt, że ładny biedny ma lepsze notowania, niż "wiejski", stary kundelek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dziuniek']Rozmawiałam wczoraj długo z Panią M. A ci pozostali będą w schronisku w sobotę?[/QUOTE]

Umówiłem się na telefon w piątek, pan nr 2 chyba będzie poza Warszawą; pan nr 1 ma przyjechać do schronu, jeżeli będzie ok to może inny staruszek zyska dom

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madie']Hmmm, ciężko jest przekonać chorego, ślepego psa do siebie...:roll:

Trzymam kciuki za dokładne prześwietlenie potencjalnych adoptujących, bo różnie bywa.

No i UWAGA na: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244873-ZAGINION******-ODDANE-Wioli-Miłosz-UWAGA!SZUKAMY-OSÓB-KTÓE-POWIERZYŁY-JEJ-ZWIERZĘTA!/page57[/URL]

Post 1406 ( to też GDAŃSK!!!)[/QUOTE]
u nas Gdynia

Link to comment
Share on other sites

wracajac do spraw biezących-Sonar ma kazdego dnia catering z domowym żarciem, oprócz tego puszki RC w rezerwie , tu zdjecia z soboty, post 3789
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/190811-W-wa-KOSZYCZEK-NIECHCIANYCH-STARUSZKÓW-spis-str-1-i-2/page152[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beat2010']wracajac do spraw biezących-Sonar ma kazdego dnia catering z domowym żarciem, oprócz tego puszki RC w rezerwie , tu zdjecia z soboty, post 3789
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/190811-W-wa-KOSZYCZEK-NIECHCIANYCH-STARUSZKÓW-spis-str-1-i-2/page152[/URL][/QUOTE]
Dziś chyba dojechały dwie firmy cateringowe ;) nic o sobie nie wiedząc.
Byłyśmy z Iwonką, z ugotowanym indykiem z marchewką i ryżem. Rzucił się na jedzenie jak szalony, ale część zwrócił. Albo to było na dziś za dużo, albo je zbyt łapczywie, albo coś mu jest. Resztę zostawiłyśmy opiekunce, a trochą poczęstowałyśmy resztę biedaków z salki.
Straszne biedna jest psinka, staruszka Nuka 2472/12. Na początku nieufna, potem liże ręce, grubawa i niedowidząca, aż się chce płakać.
Jest nowy ratlerek , skóra i kości widoczne przez sierść. Dzwoniłam do mikropsów, trzeba go obfotografować i dać do nich.

[IMG]http://i57.tinypic.com/2n7nzt2.jpg[/IMG]

Edited by dziuniek
Link to comment
Share on other sites

[quote name='dziuniek']
Jest nowy ratlerek , skóra i kości widoczne przez sierść. Dzwoniłam do mikropsów, trzeba go obfotografować i dać do nich.

[IMG]http://i57.tinypic.com/2n7nzt2.jpg[/IMG][/QUOTE]
czy on jeszcze na kwarantannie? może spisałyście numer?
chyba nie załapie sie na mikropsy, one do 5kg ( o ile sie nie mylę)
ratlerki mają duża grupę wielbicieli rasy, adopcje a geriatrii są prawie natychmiastowe, będziemy ogłaszać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beat2010']czy on jeszcze na kwarantannie? może spisałyście numer?
chyba nie załapie sie na mikropsy, one do 5kg ( o ile sie nie mylę)
ratlerki mają duża grupę wielbicieli rasy, adopcje a geriatrii są prawie natychmiastowe, będziemy ogłaszać[/QUOTE]
W tej chwili on nie waży nawet 5kg. Nie mam dobrego aparatu, więc proszę kogoś z Was. Numeru nie spisałam, bo się zgapiłam, że ma na obróżce. Na klatce nie było nic.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dziuniek']W tej chwili on nie waży nawet 5kg. Nie mam dobrego aparatu, więc proszę kogoś z Was. Numeru nie spisałam, bo się zgapiłam, że ma na obróżce. Na klatce nie było nic.[/QUOTE]
bo on nowy, tak szybko nie produkuja karteczek, dowiem sie


Szukamy osoby do wizyty PA w Gdyni, POMOCY!!!!!!!! napisałam na pomorskim, na fb na wydarzeniu wizytacyjnym, szukajmy, bo transport może znaleźć się w każdej chwili

Link to comment
Share on other sites

Jutro wizyta przed adopcyjna, mysle; ze bedzie ok, dla spokoju i z uczciwości umowie się na spotkanie w SB z panami/panem .Na wszelki wypadek szukamy transportu do Gdyni; a może ktoś chce się przejechać pociągiem i zobaczyć morze?

Edited by Beat2010
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...