Jump to content
Dogomania

Ramik za TM. Tak szybko to się stało.


dziuniek

Recommended Posts

Ja zawiozlam Bartusia, psy b ładnie przyjęły go,choć nie wiadomo nigdy jak będzie z małym slepkiem;najsłabszym w stadzie.
Nie mycie mi tu imion,bo nie polanie się z psami;-).imie nadane przez schron ma Sonar i tego się na razie trzymajmy bo tak się ogłaszany przeze mnie i pod takim zna go opiekunka. Jasne, że imię takie sobie.
Niestety, już nie będę mogła zawieść go do Inowrocławia, jeżeli tam będzie miał być zabrany Trzeba będzie szukać transportu, za benzynę wyszło 250zl (moim samochodem ) .


Kto zostanie skarbnikiem Sonarka?


Dziś lekarz ma go obejrzeć pod kątem innych chorób czyli dlaczego jest taki chudy, choć nie
Liczyłabym na właściwą diagnoze, sprawdza kiedy był odrobaczony

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 296
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Może jeszcze przez chwilę poszukać czegoś bliżej? Bo wywozimy te psiaki tak daleko i potem ani odwiedzić, ani sprawdzić nie można. Ja jeszcze poszukam, a Was też o to proszę, najlepszy byłby własny dom, ale kto weźmie takiego biedaka?
Beatko, czy na stronie schroniska, na początku, mógłby być jeszcze raz umieszczony? To czasem daje efekty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dziuniek']Może jeszcze przez chwilę poszukać czegoś bliżej? Bo wywozimy te psiaki tak daleko i potem ani odwiedzić, ani sprawdzić nie można. Ja jeszcze poszukam, a Was też o to proszę, najlepszy byłby własny dom, ale kto weźmie takiego biedaka?
Beatko, czy na stronie schroniska, na początku, mógłby być jeszcze raz umieszczony? To czasem daje efekty.[/QUOTE]
Ja tez wolabym bliżej, a wogóle w ds :). Napisałam na koszyczku, że daję sobie miesiąc na efekt ogłoszeń ze strony.( miałam jeden tel od osoby, która juz adoptowała sunie staruszkę od nas, niestety, nie spotkałyśmy się, to było przed samą operacją Sonarka, zaraz po emisji opisu na stronie schronu.) :(. Rozmawiałam z opiekunką, która mi powiedziała, żebym nie czekała z dt, bo i tak nikt nie pyta sie o niego :( . Odpowiedziałam: Nikt sie nie pytał bo nikt nie wiedział o nim.

Czekam na zdjęcia z soboty i prosze osoby od ogłoszeń o wrzucenie na pierwszą stronę schroniskową.
W tej chwili nie mamy adopcji psów średniaków- idą do domów albo młodziutkie albo takie stare biedy, różnie-nieraz "moje" adopcje trwały 2 dni, nieraz 2 miesiące ( czyli aż do śmierci psiaków) .

madie-wielkie dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

Jestem i ja na zaproszenie Dziuniek. Strasznie biedny staruszek:shake:. Deklaruję m/c 30 zł jak znajdzie się domek lub hotelik chętny przyjąć Sonarka. I też bym wolała żeby było troszkę bliżej. Ale wiadomo jak trudno o dobry dt.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ika136']Jestem i ja na zaproszenie Dziuniek. Strasznie biedny staruszek:shake:. Deklaruję m/c 30 zł jak znajdzie się domek lub hotelik chętny przyjąć Sonarka. I też bym wolała żeby było troszkę bliżej. Ale wiadomo jak trudno o dobry dt.[/QUOTE]
dziękujemy :)
najlepszy byłby bliziutko, tylko nie znam :( żeby było mało piesków , mieszkanie lub dom, generalnie przy człowieku.

Szukamy dobrego DT, a najlepiej najlepszego DS
Uzupełnilam i poprawilam opis Sonarka i puścilam do osób wstawiających na stronę schronu, poprosilam o umieszczenie na"rozkładówce"

Link to comment
Share on other sites

Sonar jest od dziś na oficjalnej stronie schroniska na fb i na wydarzeniu paluszakow. Bardzo dużo osób go udostępnia; mam nadzieje, ze w ten sposób szybko znajdzie dom i dt nie będzie potrzebny .
W tej chwili najsilniejsze jest jego dokarmianie tj zbiórka na karmę. Nie chce jeść ani suchego ani mokrego ze schronu. Dziś dostał Royal canin dla rekonwalescen. I troszkę zjadł. Jest prośba o zakup puszek dla niego, jutro sprawdzę jaki jest odzew na fb; jeżeli nikly to będę prosiła Was o pomoc w zakupie, w SB zawiózł Oczywiście niechęć do jedzenia może być spowodowana jakaś choroba , poczekamy parę dni; jeżeli zacznie jeść i nabierać ciałka to ok, jak nie i nie będzie adopcji trzeba go szybko zabierać, tak myślę. Na sobotę ugotuje kure z marchewka; chyba; ze macie inne propozycje.

Link to comment
Share on other sites

D[quote name='dziuniek']W takim razie prosimy o wpłaty na jedzenie dla Sonarka. Kto się zajmie zbiórką, a kto kupnem?[/QUOTE]

Poczekaj my do jutra, wrzucę tu wydarzenie z fb; zobaczymy jaka tam jest reakcją na prośbę o kupno karmy i dostarczenie do schronu; myślałam; ze na początek kupie parę puszek tak na szybko u veta;a potem zamówię w internecie, żeby było taniej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dziuniek']A czy opiekun będzie podawał codziennie i skrupulatnie? Najlepiej byłoby gotować, ale chyba zorganizować dokarmiania gotowanym się nie da... Żebym miała bliżej do tego schroniska, tobym codziennie doskoczyła...[/QUOTE]
OPiekunka poda każdego dnia jak będzie w pracy, w pozostałe 2 dni-zalezy od zmiennika

tu na fb jest Sonar, dużo udostępień, czekamy na efekty.[url]https://www.facebook.com/kasia.rez/posts/10201409752000555?notif_t=tagged_with_story[/url]
Ale widze, że Kasia nie napisała, że potrzeba karmy...., jeszcze parę zda na temat nieudolnosci lekarzy i Sonar będzie miał zakaz spacerów za wygląd


[B][COLOR=#ff0000]To pomoże w zakupie karmy dla Sonarka?[/COLOR][/B] Dziś kupię parę puszek na najbliższe dni i zawiozę jutro , kolejne w przyszłym tygodniu, jezeli okaze się, ze mu smakują

Edited by Beat2010
Link to comment
Share on other sites

[quote name='dziuniek']Zrobiłam bazarek, w połowie dla Sonarka i cegiełki na karmę: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253831-Bazarkowe-remanenty-na-ślepego-Sonara-i-Koci-Azyl?p=22233364#post22233364[/URL][/QUOTE]
wspaniale, podrzucamy, kupujemy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dziuniek']Lekarz mówił, że operacja była w maju, to już nic nie rozumiem...Nawet mu powiedziałam, czemu to tak krwawo wygląda, skoro minęły trzy tygodnie.
On był ogłaszany, na tablicy, na fb, na sznaucerach, widocznie nie miał szczęścia, a na zdjęciach wyglądał na większego, więc może to odstraszało ludzi. Teraz to mały, okropnie chudy pies. I trzeba go obadać, bo taka chudość, kiedy ma swoja miskę, jest dziwna. Może ma robaki???[/QUOTE]

Dziuniek może zniszczone jelita..Tak z moim Fenomenkiem jest, bez wyciagnięcia ze schronu los psiaka może być przesądzony.. :( trzeba się spieszyć, tylko skąd te domy brać..
Ja piątego do mieszkania już nie upcham... ale podnoszę wątek... pilna sprawa.

royala conwalescent by jadł?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaG']Dziuniek może zniszczone jelita..Tak z moim Fenomenkiem jest, bez wyciagnięcia ze schronu los psiaka może być przesądzony.. :( trzeba się spieszyć, tylko skąd te domy brać..
Ja piątego do mieszkania już nie upcham... ale podnoszę wątek... pilna sprawa.

royala conwalescent by jadł?[/QUOTE]

Royal a rekonw jadł w cz, kupiłam na próbę 2 puszki, myślałam tez o Indesit, dziś tak czyt inaczej- kura:-)
Albo chory albo nie lubi żarcia ze schronu albo depresja, dt jest dobry,tylko daleko; może ds trafi się szybko

Link to comment
Share on other sites

Byłam dziś w schronisku u biedaka. Kręcił się w kółko i naszczekiwał, zupełnie jak wtedy Gracja. Nie widzi, więc nic innego nie może robić. Ale jak przysunie się rękę i go głaszcze, to trochę się uspokaja. On potrzebuje rąk człowieka, żeby zastąpiły mu oczy. Nadal jest strasznie chudy, ale na szczęście oko już nie jest krwawe, rana zarosła. Beatka go nakarmi gotowanym jedzeniem, zobaczymy, jak je.

Link to comment
Share on other sites

No i na jadł się -lubi gotowane:-) w lodówce w schronie ma na jutro i pewnie pojutrze; na kolejne dni ma royala i dobre puszki od uczestników dnia psa . ale będziemy się starać ; żeby każdego dnia miał gotowane .on tak skacze,bo chce na spacer. Miałam o niego tel w sprawie adopcji, młody pan; u mówiłam się na spotkanie w przyszłą sb;może jeszcze ktoś się zgodzi i będziemy mogły wybierać między domkami .

Link to comment
Share on other sites

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-drIyPW0Ht48/U68UwLC5BgI/AAAAAAAAg0I/Cd2ExIgn2QM/s640/paluch_G_640_53.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-IMsUIdB8Xuk/U68U7LlxcQI/AAAAAAAAg3M/1IFFaSpmEh0/s640/paluch_G_640_78.jpg[/IMG]

Najnowsze zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beat2010']miałam 3 telefony w sprawie adopcji Sonarka- 2 panów i Pani z Gdyni. I myślę , że pora na wizytę przed adopcyjne w Gdyni:-), jeśli będzie ok trzeba będzie szukać transportu. Dziuniek, czy chciałabyś nr telefonu do Pani i porozmawiać?[/QUOTE]
Tak, chciałabym.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...