Jump to content
Dogomania

Sunia ze schroniska


Anka897

Recommended Posts

Dzień dobry, chciałabym uzyskać poradę dotyczącą mojego psiaka. Otóż pół roku temu wzięłam sunię ze schroniska - bardzo łagodną i cichą. Jest bardzo ułożona, nie okazuje agresji. Tylko jedno mnie zastanawia. Potrafi nawet pół godziny wpatrywać się we mnie leżąc na swoim kocyku. Najczęściej wygląda to tak, że ja, pracując (na komputerze) jestem do niej odwrócona bokiem. Po jakimś czasie orientuję się, że mi się przygląda, takim łagodnym wzrokiem ( nie jest to na pewno wzrok agresywny). Patrzę na nią, ona nie odrywa wzroku, ja w końcu się odwracam, za chwilę znów na nią patrzę, a ona dalej. W końcu zwija się i idzie spać. Bardzo proszę o odpowiedź, co może to oznaczać, z góry dziękuję!

Link to comment
Share on other sites

Wiesz co to oznacza?
Och...
To oznacza....
Że Twój Psiak się w Tobie zakochał i nie widzi świata poza twoją osobą. Mam identycznie. Dosłownie. Cieszy mnie ten fakt bo wszyscy sąsiedzi mi zazdroszczą :evil_lol:
"Jeszcze nigdy nie widziałem, żeby pies nie mógł oderwać wzroku od swojego opiekuna".
Felicjan potrafi wpadać za drzewa, potykać się o krawężnik, łapkami haczyć o kamienie :eviltong: Urocze.
Jak się obudzę w nocy i zapalę lampkę to nieraz widzę jak zza "horyzontu" łóżka przyglądają mi się dwie, świecące kuleczki.
On tylko czeka aż nawiążę z nim jakikolwiek kontakt. Nawet jak mrugnę do niego jednym okiem to już ma rozmerdany ogon.
Brawo za adopcję psa ze schroniska. Takich ludzi właśnie popieram :Cool!:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...