Jump to content
Dogomania

Big G - czyli bokser Gucci


guciak

Recommended Posts

[CENTER][FONT=century gothic][I]Gucci - Big G - Guciątko - Gutek - Guciak -[/I][/FONT][/CENTER]
Gucci, czyli małe, bokserowate szczęście, które trafiło do nas 24.06.2014r. w wieku 5-6 tygodni. Kochany, wyczekany skarb. Moje małe dzieciątko i pierwszy własny psiak. Oczekiwanie na niego było pełne przygotowań oraz nauki o wychowaniu psa. Chodź musieliśmy jechać po niego aż dwie godziny(!), było warto. Nie zamieniłabym go na żadnego innego zwierzaka!

Moja fascynacja bokserami zaczęła się, gdy poznałam sunię mojego kuzyna i jego żony. Mona była najukochańszym psem jakiego spotkałam w swoim życiu. Ułożona, grzeczna, kochana, pełna miłości i bardzo mądra. Zaczęłam fascynować się tą rasą. Długo nie myślałam o psie, dopóki nie zobaczyłam tego malucha... Od razu wiedziałam, że muszę go mieć, że nie wyobrażam sobie życia bez takiego szkraba. Dużo rozmawialiśmy z chłopakiem, czy to dobra decyzja, ale gdy w końcu ona zapadła i wyświetliła się zielona lampka, byłam najszczęśliwszą osobą na ziemi.

Na początku była mowa o suczce innej rasy, zaczęliśmy szykować wyprawkę - został zakupiony różowy komplet na spacerki oraz różowy kong. Jednak nie wyobrażam sobie teraz, bym mogła mieć sunię. Gutek ukradł moje serce w całości!
Różowy komplecik został sprzedany, a za te pieniądze kupiłam mu niebieską obróżkę od jednej z dogomaniaczek, a co do konga uznałam, że psiakowi i tak nie przeszkadza jego kolor, skoro będzie się nim bawił tylko w domu (gender :diabloti:)

Zapraszam do oglądania zdjęć i poczytywania sobie o małej kulce, która za niedługo stanie się dużym, słodkim potworkiem :loveu:


Pierwsze tygodnie Gucciego :-)

[IMG]http://images61.fotosik.pl/1093/812f65af3f3a1791gen.jpg[/IMG]

Guciątko (5tygodni, jeszcze u właścicielki):

[IMG]http://images63.fotosik.pl/1093/2ec0b068ff219e81gen.jpg[/IMG]

Gucci (pierwszy dzień w nowym domku):

*miejsce na zdjęcie*

Gutek (3 miesiąc):

*miejsce na zdjęcie*

Guciak *6 miesięcy*

*miejsce na zdjęcie*

Zapraszam do dalszej części historii Guciaka!

Edited by guciak
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...