Jump to content
Dogomania

MIKA z "przytuliska G " pojechała do DS. Trzymamy kciuki za aklimatyzację:-)


Sara2011

Recommended Posts

Chciałam się poradzić odnośnie tego furminatora. Czy Waszym zdaniem taki 100zł i taki za 20zł tak samo spełniają swoją funkcję? Wolałabym wydać 20 czy 30zł niż 100 :)

Ja nie znam tych za 100 zł. - kupiłam taki za 20-30 i zdaje swój egzamin. I na psach i na kotach, a nawet czasami dywan nim sprzątam z kudłów / 2 psy długowłose 3 koty/ i też jest do tego super :megagrin:   

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Furminator kupiony (ten tańszy) i daje radę:) Wczoraj pierwszy raz zabrałam Mikę do Wrocławia na wycieczkę do rodziców:) Do bramy musiałam ją wciągać (na szczęście miała szelki), a po schodach wnosić, bo postanowiła, że nie pójdzie:) W domu trochę strachu było, ale szyneczka w takich sytuacjach jest niezastąpiona;)  Musiałam ją zostawić na parę godzin samą. Jak wróciłam to akurat mama z nią wyszła na dwór i poszłyśmy do parku się przejść. Trochę strachu po drodze było, ale w parku było tyyyyle zapachów, że strach minął:) Jak już wszyscy wrócili do domu to powoli Mika zaczęła się rozluźniać, zaglądać w różne miejsca. 

Niedawno Mika nauczyła się mnie rano przed budzikiem budzić...i nie chodzi o to, że chce wyjść tylko jeść...Nie da pospać człowiekowi...:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

E, to trzeba te z dołu też wziąć do łóżka! :megagrin:

Moje wszystkie łóżkowe i po prostu ok. 6-tej Krecha zeskakuje, trzepie uszami (jak to jamnik) i... po spaniu! Pójdą do ogrodu, załatwią co trzeba, wracają i znów myk pod kołdrę, ale ja już wtedy muszę wstawać :(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...