Jump to content
Dogomania

Pilnie potrzebny dom stały lub tymczasowy dla szanucerowatej suczki


anit

Recommended Posts

Witam, nie dawno okazało się, że nie tylko mąż, ale i ja z synkiem wyjeżdżamy za granicę. Sprawa jest o tyle pilna gdyż, nie będzie nas stać na zabranie ze sobą zwierzaków-w tym naszej suczki którą tu ogłaszam.

Puma urodziła się 18.11.2012.
Jest pieskiem wychowywanym z synem, więc zna dzieci i jest bardzo dla nich łagodna.
Usłuchana, grzeczna, potrzeby załatwia na dworze. Nie ma problemów z jedzeniem, nie jest wybredna, uwielbia suche, mokre, smakołyki, psie ciacha-po prostu wszystko :) Zostaje ładnie sama w domu, dużo pracujemy i ciężko się do tego przyznać, ale zdarzają się dni, że na dwór wychodzi tylko raz dziennie, ale mimo to nie zdarzało jej się załatwić w domu. Bywają też dni, że mamy wolne i wtedy psica jest prawie cały dzień na leśnej polanie aby mogła się maksymalnie wybiegać.

Planowany wylot mamy na 2 lipca, więc byłabym ogromnie wdzięczna, gdyby znalazł się chociaż ktoś kto przyjmie Pumę na dom tymczasowy i dalej poprowadzi proces adopcji, zaznaczam, że musi trafić w BARDZO DOBRE RĘCE. Wiem, że dużo czasu nam nie zostało, jednak mam nadzieję, że nie będę musiała zostać w sytuacji bez wyjścia :(

Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu

Nie mam pojęcia jak wstawić zdjęcia w ogłoszenie, więc chętnym wyślę na e mail

Link to comment
Share on other sites

Dlaczego nie możecie zabrać swoich zwierząt ze sobą ?
Przekazałam wasze ogłoszenie pani, której znajoma szukała ostatnio sznaucerowatego psa, ale to było już jakiś czas temu i niewykluczone, że pani przygarnęła już jakiegoś zwierzaka

EDIT: niestety, tydzień temu pani zaadoptowała psa

Edited by martasekret
Link to comment
Share on other sites

Wyjątkowo powstrzymam się od oceny waszej decyzji.............ograniczę się tylko do stwierdzenia, że kompletnie jej nie rozumiem i nie popieram
tutaj domu nie znajdziecie, wszyscy zapsieni po uszy
dajcie ogłoszenie na trójmiasto.pl i na tablicę.pl
albo wyślijcie mi fotki i mogę to za was zrobić, bo mam już konta na tych portalach - [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

Ależ oczywiście. Ja nie o tym mówię. Zwierzęta są członkami rodziny, a skoro jedziecie całą rodziną, to i je zabieracie. Wszak swojego syna też nie oddajesz pod czyjąś opiekę, bo będzie trzeba mu kupić wyprawkę szkolną. Wybacz, ale ja stanęłabym na rzęsach, żeby je zabrać, nie wyobrażam sobie, że miałabym je pozostawić. Zagranica to nie księżyc, wszystko da się załatwić. Myślę, że mamy różne podejście do tematu, dlatego nie ma sensu tutaj tego drążyć. Dobrze, że chociaż szukasz jej domu, a nie przywiążesz jej do drzewa w lesie.
Tutaj linki do ogłoszeń:

[URL]http://olx.pl/oferta/sznaucerowata-mloda-suczka-szuka-dobrego-domu-CID103-ID6bOxD.html[/URL]
[URL]http://ogloszenia.trojmiasto.pl/zwierzeta/sznaucerowata-mloda-suczka-szuka-dobrego-domu-ogl8456827.html[/URL]

Gdzie sunia mieszka? Muszę to dopisać - na razie jest Gdańsk.
I jeszcze - jaki ma stosunek do psów i innych kotów, mogą też o to pytać.

Edited by martasekret
Link to comment
Share on other sites

Być może ktoś będzie dzwonił do was ws Pumy. To znajomi córki znajomej. Od razu zaznaczam - NIE ZNAM TYCH LUDZI, nie wiem, co to za osoby, także nie ręczę za nie :) najlepiej, gdybyś przeprowadziła wizytę przedadopcyjną, chyba, że już po rozmowie telefonicznej stwierdzisz, że nie będą odpowiedni. Rodzina ma podobno dwóch samców, także Puma musiałaby zostać wysterylizowana. O ile zadzwonią, bo z tym też różnie bywa ;)

Link to comment
Share on other sites

ok, właśnie się dowiedziałam, że Puma pojedzie do Norwegii. Razem z kolegą zaproponowaliśmy ją babeczce, która szukała psa dla siebie a mieszka właśnie tam (tzn kolega miał kontakt z tamtą babką, zapytał mnie, czy nie mam jakiegoś fajnego kandydata i zaproponowałam, obok swoich schroniskowych psiakó, także Pumę, która, jak widać, spodobała się ;) )
Anito, potwierdź proszę, wówczas odwołam powyższych ludzi i zdejmę ogłoszenia

Edited by martasekret
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...