Jump to content
Dogomania

Reksio - ogromny ciałem, ogromy duchem, czeka na dom w schronisku w Boguchwale.


Agula99

Recommended Posts

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='karolciasz28']Dorzuciłam : [B]przygarnij zwierzaka, adopcje psów, adopcja psa, morusek, cafeanimal, krosno24, przemyslak, brzozowiak
[/B][/QUOTE]

Karolciasz kochana jesteś, widze że trzymasz nadal piecze nad naszymi psiakami, one ci tak wiele zawdzięczają :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='figa33']ciekawe czy był choć jeden telefon ?[/QUOTE]

Był, pani się pytała czy on jest łagodny do dzieci, bo ma 4 letnie i 12 letnią dziewczynkę, która go wypatrzyła, państwo mieszkają w bloku, ale on miałby mieszkać u rodziców na wsi, a oni jakby przyjeżdżali to żeby go na chwile wiązać, bo pani chyba boi się o to małe dziecko, nie za bardzo cokolwiek z tego zrozumiała,jakieś chaotyczne to było, powiedziałam że o wiązaniu nie ma mowy bo to jet pies bardzo łagodny, w sumie to nawet nie wiem gdzie ci rodzice mieszkają i czy to ogrodzone, ale pani się uparła, że niby ma przyjechać z dziećmi w najbliższym czasie, jak chce to niech jedzie, ludzie są dziwni.

Link to comment
Share on other sites

Szkoda psa.
Wczoraj byliśmy na dłuższym spacerku i mijała nas rodzinka na rowerach. Reksio przystanął i machał do nich ogonkiem, oni też się zatrzymali i głaskali go; był przeszczęśliwy! Mam wrażenie, że zrobił się taki bardziej przytulaśny i miziasty. Kochany pies!

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny przeglądam właśnie rzeszowiaka i tam na jednej stronie są aż 3 ogłoszenia Reksa, każde inne, na jednych ma 5 lat, na innych pisze że nie jest już młodzieniaszkiem i ma 6-7 lat. To trzeba jakoś poprawić bo trochę niepoważnie wygląda , na pierwszy rzut oka widać tu naszą niekonsekwencję :lol: Nie wiem czyje to ogłoszenia ale proszę zostawcie to gdzie jest 6-7 lat, a resztę poprawcie lub po prostu skasujcie.
Tu jest ta strona
[url]http://www.rzeszowiak.pl/Zwierzeta-Psy-i-koty-za-darmo-1290021155[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...