Jump to content
Dogomania

Rysio z Buku, mały psi filozof - pojechał do domu!


supergoga

Recommended Posts

  • Replies 563
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Biedny Rysio czeka, a jego sąsiad staruszek Gutek w środę pojedzie do domu. Pies bez szans, który 3 razy sam wracał z adopcji - rani Paweł zastawał go pod jego klatką - czekał na wejście do domu.
Teraz pojedzie do bloku, do starszych ludzi, jest szansa że nie odejdzie w zapomnieniu sam.
Rysiu, poczekaj jeszcze trochę.

Link to comment
Share on other sites

Widziałam dzisiaj mojego skarba. Nie miałam czasu zbyt wiele, ale Rysia wumiziałam i przyjęłam porcję mokrych buziaków. Zazdrosna Azja która z nim siedzi zostałą przez moment zajęta przez wujka TZ-a - i mogłam zająć się malcem. Mały ten Rysio taki, taki słodas. A do czerwca tyle czasu. Mały staruszek poszedł wczoraj do domu. W sumie może mógłby pójśc Rysio, ale on ma szansę choć w czerwcu, a staruszka Plucia nikt by nie zabrał. Miał 10 lat. Mieszka we własnym domu - na koniec. Więc myśle, że Rysio się nie pogniewa.

To Pluto

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/159/c4f7a94f5cd4f6a0.jpg[/IMG][/URL]

A Rysio czeka grzecznie na swoją wielką szansę.
Kocham cię mały. I znów przyjadę, na dłużej.

Link to comment
Share on other sites

Na tym zdjęciu to nie Rysio, tylko jego kolega Pluta- który zamiast Rysia poszedł wczoraj do domu. Miał 10 lat. Chciałam go pokazać.

Rysio czeka - buziaczkowaliśmy wczoraj - jak byłąm u niego. Tłumaczyłam mu że Pluto miał mniejsze szanse.
Rysio ma plakatu, nawet kiedys rozsyłałam. Teraz jeszcze wywiesze u mnie e lecznicy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']Na tym zdjęciu to nie Rysio, tylko jego kolega Pluta- który zamiast Rysia poszedł wczoraj do domu. Miał 10 lat. Chciałam go pokazać.

Rysio czeka - buziaczkowaliśmy wczoraj - jak byłąm u niego. Tłumaczyłam mu że Pluto miał mniejsze szanse.
Rysio ma plakatu, nawet kiedys rozsyłałam. Teraz jeszcze wywiesze u mnie e lecznicy.[/quote]

A taki podobny trochę ten kolega:oops:

Wyslij mi Rysia plakat też.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...