Jump to content
Dogomania

Lusia z Buku - mała drobinka. Pojechała do domu!!!


supergoga

Recommended Posts

  • Replies 346
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lusia miała dzisiaj swoja szansę, niestety nie wykorzystała jej. Wykonała karkołomny skok w ramiona Pawła i stamtąd miała zamiar pożreć wszystkich dokoła. To pies jednego pana - chyba zostanie w schronisku na zawsze. Nie widze szansy i dlatego niebawem chyba zamkne ten wątek.:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']Lusia miała dzisiaj swoja szansę, niestety nie wykorzystała jej. Wykonała karkołomny skok w ramiona Pawła i stamtąd miała zamiar pożreć wszystkich dokoła. To pies jednego pana - chyba zostanie w schronisku na zawsze. Nie widze szansy i dlatego niebawem chyba zamkne ten wątek.:shake:[/quote]

Gośka, no co Ty. Czy to ona jedna tak się zachowuje? Eeeee... Widuję psy przywiązane do osoby prowadzącej schronisko, które nie chcą wyjść, szarpią się, bronią itp, bo nie wiedzą, co je czeka... Wszystkie te przypadki się piorunem zaaklimatyzowały w nowych domach:)
Chociaż szkoda, szkoda, szkoda...:-(
No i wiem, że Lusia to szczególny przypadek:roll:
Ale jakby ktoś taki cierpliwy i nie bojący się trafił się? Co?

Nie zamykaj.

A że tak zapytam, ta osoba choć wzięła innego psiaka ze schronu czy nie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basiaap']Gośka, no co Ty. Czy to ona jedna tak się zachowuje? Eeeee... Widuję psy przywiązane do osoby prowadzącej schronisko, które nie chcą wyjść, szarpią się, bronią itp, bo nie wiedzą, co je czeka... Wszystkie te przypadki się piorunem zaaklimatyzowały w nowych domach:)
Chociaż szkoda, szkoda, szkoda...:-(
No i wiem, że Lusia to szczególny przypadek:roll:
Ale jakby ktoś taki cierpliwy i nie bojący się trafił się? Co?

Nie zamykaj.

A że tak zapytam, ta osoba choć wzięła innego psiaka ze schronu czy nie?[/quote]


Aniu, odpowiem za Gosię - ta osoba chce wziąć Czarka :-).

Link to comment
Share on other sites

Powiem jedno. Rozmawiałam z Iwona i Pawłem, a bardzo licze się z ich opiniami. Lusia to beznadziejny przypadek.
Chyba zostanie - niestety.
Może przyniesie za to dom dla czarka, który nie tylko, że nie upatrzył sobie nikogo do kochania, to popadl w potworną depresje. Żal patrzec na niego. Może???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']Powiem jedno. Rozmawiałam z Iwona i Pawłem, a bardzo licze się z ich opiniami. Lusia to beznadziejny przypadek.
Chyba zostanie - niestety.
Może przyniesie za to dom dla czarka, który nie tylko, że nie upatrzył sobie nikogo do kochania, to popadl w potworną depresje. Żal patrzec na niego. Może???[/quote]

Kurcze:shake: z tą Lusią...
I tak nie zdejmuj. A może a nuż kiedyś komuś się uda Lusię zaczarować.
A Czarek nikogo sobie nie upatrzył, no ale jego upatrzyli, więc chyba dobrze będzie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hakita']Dla Lusi przydałby się DT, który by ją trochę oswoił. A później można by było szukać domku. Tylko gdzie znaleźć taki DT...[/quote]
No nie wiem... Jeszcze by się przywiązała do kolejnej osoby, a potem co - znowu dramat:roll:
No chyba że to byłby taki "tymczas" jak tu niektóre na dogomanii, co to jakoś skończyć się nie mogą:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basiaap']No nie wiem... Jeszcze by się przywiązała do kolejnej osoby, a potem co - znowu dramat:roll:
No chyba że to byłby taki "tymczas" jak tu niektóre na dogomanii, co to jakoś skończyć się nie mogą:evil_lol:[/quote]

Wiem, że to mogłoby być trudne...ale tak jest z psami, które jadą na DT, z kotami również...
Wydaje mi się, że miałaby większe szanse, ale i tak nie ma takiego DT...:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[CENTER][B][I][FONT=Tahoma][COLOR=#000080]Niech te Święta tak wspaniałe,
będą całe jakby z bajek…
Niechaj gwiazdka z nieba leci,
a Mikołaj tuli dzieci.
Biały puch niech z nieba spada,
niechaj piesek w nocy gada...
Niech choinka pachnie wszędzie,
no i radość wokół będzie…

Radosnych, cudownych Świąt Bożego Narodzenia[/COLOR][/FONT][/I][/B]
[B][I][COLOR=black][FONT=Tahoma][COLOR=navy]Życzy Ania z Nerusiem, Zuluskiem i Hetre[/COLOR] [/FONT][/COLOR][/I][/B]:tree1:[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Lusia po sterylce, mieszka teraz w domu u Pawła. Śpi w łóżku, pokazuje że chce wyjść. To był typowo mieszkaniowy piesek. W domu zachpowuyje się zupełnie inaczej, pozwala sie głaskać, pilnuje mieszkania, jest czujna, ale juz nie taka zaborcza i zła na wszystkich.
Lubi leżeć na kanapie i Paweł określił, że robi wszystko, żeby zostać.
Ale u Pawła nie da rady: małe mieszkanie, 2 spore rezydentki, niekoniecznie chętne i totalny brak czasu.

Jesli wróci do schroniskowego zimna i klatki, znów sie załamie. Teraz odżyła. Błagam pomóżcie mi - Lusia jest maleńka, niekłopotliwa.

Wyobraźcie sobie co z nią będzie, jak wyjdzie w mróz z ciepłego domu Pawła. A niebawem musi wrócic. Paweł tak mnie prosi o pomoc, jemu też jest źle. Ale i tak jedną swoją suke musiał oddać na tymczas - bo nie dało rady - to małe blokowe mieszkanko.

POMOCY!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...