Jump to content
Dogomania
.Agata.

Ciasteczkowy Muffin

Recommended Posts

Widziałam, miziałam <3

Dawaj jakieś zdjęcia z DCDC :D

Nam też było miło się poznać, szkoda, że bez Chico ale nadrobimy :D A Muffin na co dzień jest bardziej towarzyski ;)

wróciłam z zawrotną ilością zdjęć - dokładnie sztuk 4 z czego na jednym jest Iron, na drugim Tayo :P

DSC_0231-004.JPG

Galeria zaniedbana, nie starcza mi czasu nawet na fejsbuka :P Myślałam, że we wrześniu będę miała wakacje ale muszę pracować do końca miesiąca i jednocześnie pakować klamoty, bo za 3tyg przeprowadzamy się już do Lublina.

Przez cały ten czas ciepiemy dyski - żałuję, że spóźniliśmy się jakieś 3 minuty na dartbee, bo dużo ćwiczyliśmy przed dcdc, a nie mam już możliwości pojechać na dog gamesy. Przyszły sezon jest nasz i kto wie może startersy przed nami :)

W ogóle nie mogę się nadziwić, że za 3 miesiące pieseł skończy 2 lata, czas płynie i jak spojrzę na to co było rok temu, a teraz - jak dobrze go poznałam, w ilu sytuacjach jestem w stanie mu zaufać, wiem co zrobi i jak się zachowa  :wub:

zbieram materiały na jakiś luźny filmik, mam nadzieję, że doczeka się realizacji jeszcze w tym roku ale potrzebuję do tego przede wszystkim nowszego niż XP Windowsa :D