Jump to content
Dogomania

Ciasteczkowy Muffin


.Agata.

Recommended Posts

Widziałam, miziałam <3

 

Dawaj jakieś zdjęcia z DCDC :D

 

Nam też było miło się poznać, szkoda, że bez Chico ale nadrobimy :D A Muffin na co dzień jest bardziej towarzyski ;)

wróciłam z zawrotną ilością zdjęć - dokładnie sztuk 4 z czego na jednym jest Iron, na drugim Tayo :P

DSC_0231-004.JPG

 

Galeria zaniedbana, nie starcza mi czasu nawet na fejsbuka :P Myślałam, że we wrześniu będę miała wakacje ale muszę pracować do końca miesiąca i jednocześnie pakować klamoty, bo za 3tyg przeprowadzamy się już do Lublina.

Przez cały ten czas ciepiemy dyski - żałuję, że spóźniliśmy się jakieś 3 minuty na dartbee, bo dużo ćwiczyliśmy przed dcdc, a nie mam już możliwości pojechać na dog gamesy. Przyszły sezon jest nasz i kto wie może startersy przed nami :)

W ogóle nie mogę się nadziwić, że za 3 miesiące pieseł skończy 2 lata, czas płynie i jak spojrzę na to co było rok temu, a teraz - jak dobrze go poznałam, w ilu sytuacjach jestem w stanie mu zaufać, wiem co zrobi i jak się zachowa  :wub:

zbieram materiały na jakiś luźny filmik, mam nadzieję, że doczeka się realizacji jeszcze w tym roku ale potrzebuję do tego przede wszystkim nowszego niż XP Windowsa :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...