Jump to content
Dogomania

Ciasteczkowy Muffin


.Agata.

Recommended Posts

Angina, jak nie twarzą to choćby ilością włosa się różnią, bo piękne twarze to owszem mają oboje :D

 

Chciałam do Poznania się przejechać, bo chyba wtedy będę miała już wolne ale nie mam legitymacji studenckiej więc trochę nie opłaca mi się pojechać w tę i z powrotem za normalny bilet w pkp, mogłam przeciupać chociaż do kwietnia to przynajmniej podbiliby mi legitymację do października :P

na razie intensywnie odkładam pieniądze, może uda nam się dorwać jakieś miejsce na wakacje w annówce chociaż nie wiem czy ktoś się jeszcze potem wykruszy ale gopro też kusi, na tyle, że zastanawiam się nad pozbyciem się aparatu :D

Link to comment
Share on other sites

Guest TyŚka

Cieszę się, że psy się docierają i już mają międyz sobą takie relacje :) A niektóre psy lubią burczeć, o tak - dla zasady :D

Dla mnie wiele jest ras, których przedstawiciele są identyczni, na początku tez nie rozróżniałam Muffinów, ale już wiem, któryt o który, lepiej się im przyjrzałam :D

Link to comment
Share on other sites

Guest TyŚka

Psy się chyba sobą nie brzydzą, fajnie razem wyglądają :D Dopasowali się do siebie pod wzglęem skoczności.

MImo wszystko Muffin jest świetny, dla mnie jest taki inny niż większość borderów. Mam nadzieję, że to nie tylko pozory :p

Link to comment
Share on other sites

Suk ma zaje twarz, normalnie cudna jest, zwłaszcza jak nastawi uszy <3 . A Muffinek na drugiej focie wygląda jakby kawał psa z niego był.

 

A nawiasem - jak Ci się sprawdzają te Trixie szelki? To 2,5cm? Widzę że trochę je cioracie i tak się zastanawiam czy może by ich nie kupić na jakieś błoto-obrzydliwe spacerki.

Link to comment
Share on other sites

Suka w końcu pokazała swoje oblicze - ma brzydkie nawyki i wyjątkowo trudny charakterek, ale z Muffinem w ciągu ostatniego tygodnia zgrali się na maxa i trzeba ich stopować, bo do zapasów i dzikich gonitw co chwila jedno drugiego zachęca - jeśli nie mam piłeczki.

czy to jest przyjaźń? czy to jest kochanie? :P

DSC_0108-011.png

 

Muffin faktycznie wygląda na dużego, muszę sprzedać vivoga, żeby kupić trymer hakowy i wyczesać go do końca,,bo widzę, że już przeszkadza to w działaniu foresto. Szybko minęło, bo przez 2 miesiące zarósł nieźle :P

Na semi mówili, że wysoki jest i ma długie łapy więc na żywo musi mieć inny odbiór niż na zdjęciach, które przecież dodają z 5kg :D

 

szele są super, właśnie na takie cioranie, błoto, piach i las. Dopierają się w 30stopniach, schną super szybko, taśma mi nie zblakła jeszcze ale gdzieś je tam nadgryzł przy regulatorze. Na pewno będę zamawiała kolejne, tylko widzę, że limonkowe w tym samym rozmiarze mają szerokość 2cm, nie rozumiem czemu nasze mają 2,5cm, która jest jedyną słuszną szerokością na nim :)

Link to comment
Share on other sites

Nie, on na tym jednym wyszedł na masywnego, na pozostałych widać, że to szczypior ;) . A suk z twarzy widać, że zakapior.

 

Też chciałam dla Vegi limonkowe albo fioletowe, ale tych fioletowych nie widziałam na żywo i nie wiem czy to nie będzie jakieś brzydactwo :( . Dzięki za opinię, teraz będę miała kolejny dylemat czy Pikusiowi też brać. Dla Mufa pewnie masz te M-L?

Link to comment
Share on other sites

Guest TyŚka

Na czym polega trudność suczy? Tak btw - batmanki super jej pasują :)

Jak się Wam sprawdzi trymer hakowy to daj mi znać, bo ja nadal szukam czegoś idealnego na durną sierść kundla :)

Link to comment
Share on other sites

te mamy M-L i chyba są na styk jeśli chodzi o długość paska na plecach ;) na pewno plusem w tych guardach są dwa zatrzaski i wkładanie już go tak nie boli :D

 

trymer się sprawdza super, na semi dorwałam i naprawdę wyczesałam z niego kupę sierści, ozzika też znajoma czesała - wydaje mi się, że ma podobną sierść do Morusa i dawał radę super. Tylko ni w ząb nie mogę sobie przypomnieć ile miał tych haków i odległość między nimi i wraz mam problem z zamówieniem :P

 

Suka przeszła na styl życia 'hulaj dusza piekła nie ma' , jak sobie upatrzy jakiś cel to nie ma zmiłuj, zadziora się z niej zrobiła do ludzi/rowerów/dzieciaków/psów, które nie są Muffinem, no i gołębia mojego ojca ma już za uszami :P

Link to comment
Share on other sites

Guest TyŚka

Twój ojciec hoduje gołebie? Niezła młoda skoro dorwała ptaka :D Mam nadzieję, że nie dacie sobie wejść na głowę - niektóre psy się rozregulowują po adopcji, ale jak się je postawi do pionu to normalnieją, więc trzymam kciuki za Was :D

 

To jak natrafisz na super trymer hakowy to daj mi znać, do tej pory wydawało mi się, że on ścina włos, jak to człowiek może się pomylić ;D

My mieliśmy różowe szelki Trixie, dawały radę.

Link to comment
Share on other sites

Trymer hakowy może ciąć okrywę, jeśli się go wcześniej nie  "stępi". To jest dość agresywne narzędzie jeśli chodzi o wyczesywanie i po zakupie proponuję się wybrać do piaskownicy i trochę pobawić (tak serio - bez jaj). Jak potrzebujesz to mogę podpytać znajomą co jaki ona ma trymer dla swojego borda.

Link to comment
Share on other sites

https://lh3.googleusercontent.com/-tW54nKpq-2o/VVr8JyYQHuI/AAAAAAAAFq0/yowOZz0ie-w/s700/DSC_0108-011.pngsuper razem wyglądają :) Batmanki bardzo suczy pasują :D A co do charakterku to uważam że na pewno się zmieni - oby na lepsze xD Teraz jeszcze jest w tej fazie, że sprawdza na ile może sobie pozwolić ale jak dobrze się ją poprowadzi to wyjdzie na "ludzi" :D 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest TyŚka

Moje ulubione rasy psów na jednym zdjęciu :D I to jakim - mokre kury są teraz w modzie ;p

Co to za haszczako-malman? ;p

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...