Jump to content
Dogomania

Ciasteczkowy Muffin


.Agata.

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Jakieś 250km od Wawy, wróciliśmy do domu :) Powodów było mnóstwo, ale głównym było to, że Roki jest ciężko chory i od grudnia wymaga specjalnej opieki, przyjmowania leków o stałych porach, musi być pod okiem 24h na dobę i bez dodatkowej osoby w domu byłoby to niemożliwe, a wiadomo jakie w takiej sytuacji byłoby wyjście - nikt na to się absolutnie nie zgadza, bo pies ma wolę i chęć życia. Ja nie jestem typem osoby, która mogłaby się martwić przez telefon i siedzieć z założonymi rękami, a gdyby coś się wydarzyło nie wybaczyłabym sobie, że nie było mnie przy nim, nie pomogłam mu lub zwyczajnie się nie pożegnałam. Pewnie poprawię sobie maturę z racji dużej ilości wolnego czasu, już od tej soboty zaczynam pracę :P 

Link to comment
Share on other sites

To zdrówka dla Rokiego. I podziwiam za czyn - nie wiem czy byłabym w stanie porzucić studia... ale z drugiej strony dla psa pewnie bym to zrobiła... wszystkiego najlepszego dla Was (a ja sie pocieszam, że Chełm jest bliżej ode mnie niż W-wka)

Link to comment
Share on other sites

Jakbym studiowała wetę czy medycynę to faktycznie byłoby czego żałować :D po pierwszym semestrze przejrzałam na oczy, zmieniły mi się plany i priorytety więc był odpowiedni czas żeby przerwać i nie marnować punktów ects :)

 

A my cieszymy się z powrotu jeszcze bardziej, bo już niedługo zdjęć tego duetu https://lh3.googleusercontent.com/-RwWUc1nFwv4/VBQsi8hnuFI/AAAAAAAAEfg/r1XySJQUK78/s650/DSC_1095-058.JPG nie zabraknie, będzie obikowanie i owieczki też będą   :)

Link to comment
Share on other sites

Skoro przejrzałaś na oczy to faktycznie było bez sensu marnować rok...

A ja nawet nie wiedziałam, że Eska gdzieś w okolicy zamieszkała :O Boże, czemu się nie obudziłam;ppp
 

Link to comment
Share on other sites

No to się porobiło...ale jesli to nie były TE studia to może i lepiej. Z drugiej strony po 1 semestrze nie da się tego stwierdzić. Zajęcia są raczej mało ciekawe, takie żeby dużo osób odpadło i zrobić przesiew ;) Potem jest ciekawiej i to się pewnie tyczy każdego kierunku.

A ja wspominałam ostatnio kuzynce zapsionej która wprowadza się w okolice Św. Bonifacego że będzie miała towarzystwo z fajnym borderem :P

 

Zdrówka dla staruszka!

Link to comment
Share on other sites

No jak na mnie to całkiem spokojnie i bez żalu przestałam chodzić na zajęcia, ominęła mnie sesja więc jest się z czego cieszyć, bo anatomii i statystyki nie zaliczyłabym nawet na sesji poprawkowej :P

Mówią, że do 3 razy sztuka no ale mam nadzieję, że od października zacznę już jedyny słuszny kierunek i przestanę w końcu w domu słuchać od mamy, że było zrobić tak jak od początku mówiła :D

Link to comment
Share on other sites

Ja też rzuciłam studia po 1,5 roku studiowania. Przez kierunek który mnie 'nie jarał' i przez to, że studiowanie mi się nie podobało. Germanistyka to jednak nie był szczyt moich marzeń :P Teraz zaczynam technika weterynarii, ale kto wie, może kiedyś wrócę na studia ;)

Link to comment
Share on other sites

vege, przynajmniej jesteś uzdolniona artystycznie, tego ludziom często zazdroszczę, bo dzięki swoim umiejętnościom zawsze jakoś sobie w życiu poradzą :D

 

Kurcze tak Was czytam i naprawdę jest mi dużo lepiej :D Bez żalu zostawiłam szkołę i wyjechałam z Wawy ale przynajmniej upewniłam się w tym, że to była dobra decyzja :D

 

Z Ronem słabo, dzisiaj nie wracał długo z chaszczy, w które poszedł się załatwić, biedny leżał na ziemi i nie mógł wstać :( Płyn w płucach coraz bardziej utrudnia oddychanie, boję się, że to już a my na siłę wmawiamy sobie, że jakoś sobie radzi :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...