Jump to content
Dogomania

Ciasteczkowy Muffin


.Agata.

Recommended Posts

Dostaliśmy maść ze sterydem na pysk, absolutny zakaz kontaktowania się z psami i spacery na smyczy coby zapobiec podbiegnięciom do innych ryjców,  w międzyczasie zostawię Wam przejaw geniuszu, który zajął nam raptem kilka minut nauki :D

 

https://www.youtube.com/watch?v=A4aOfqWAdyA&feature=youtu.be

Link to comment
Share on other sites

puchu, w następny weekend myślę, że już damy radę :) 

 

Dziękujemy  mordziel już wygląda dużo lepiej, nie drapie, skóra wróciła do normalnych kolorów, tylko czekać włosy odrosną ;) 

 

Przedstawię Wam Bazyla, którego wczoraj przygarnęłam z ogłoszenia na gumtree i jest naprawdę piękny, oczywiście nie mogło być inaczej, bo jest w kolorach Muffina :D

fDSC_1114.JPG

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy za pamięć i super, że ktoś tu do nas zagląda :D Sama staram się wszędzie być na bieżąco, ale nie zawsze mam czas  coś naskrobać, mam nadzieję, że w przerwie świątecznej będzie trochę luzu i w końcu przypomnę sobie jak się nazywam,  teraz ciężko mi to przychodzi, a i w domu dawno byliśmy więc jest ciągle ciemno i smutno :P

 

Z ryjkiem Muffina już jest okej, skóra wróciła do pierwotnego stanu, czekamy tylko, aż łysa plama zarośnie sierścią, a żeby nie było nudno wczoraj ze spaceru wrócił z paskudnie zdartymi opuszkami i pazurami - po jednym w każdej łapie(!), nie mam pojęcia jak i kiedy to zrobił, niby go nie boli ale dalej nie będzie mógł bawić się z psami, żeby nie naruszyć.

 

A Bazyli jest super, strasznie tęskniłam za takim chomikiem, w ogóle to wygląda jak miniaturowy Muffin - bo też jest długowłosy i każdego dnia w różną stronę się układają jednak ułożenie na twarzy zawsze jest niezmienne - wiecznie ma wkurzoną minę :D połączenie czerni i bieli zostanie już chyba moim ulubionym na zawsze  :D

 

Zdjęć też nie ma, nie pamiętam czy pisałam ale zbieram już materiały na urodzinowy filmik, teraz jesteśmy 2 tygodnie w plecy, wyobraźcie sobie borderka, który nie był solidnie wyhasany przez tyle czasu - mimo to w domu jest całkiem grzeczny, niewiarygodne, zmienia mi się pies, tęsknie za szczeniaczkiem ;)

Link to comment
Share on other sites

Cześć Muffin :) widziałam Cię na e-chomiku. Ile on teraz ma miesięcy, lat?
Agata robisz ładne zdjęcia, szczególnie te na pierwszych stronach. :)


11 miesięcy :)
 

Muffinek <3

A tak btw- 6/7.12 będę w Wawie :D


o, a my akurat wracamy wtedy do domu :(
Link to comment
Share on other sites

Czy komuś zdarzyło się, żeby psu tak głośno chodziły kichy, że nie dał przez to zasnąć/sam się bał? 

To już drugi raz w przeciągu kilku dni, nie wiem o co chodzi, odmawia jedzenia, brzuch ma miękki, nie robi kupy przez 2-3 spacery, a potem wszystko przechodzi. Nigdy nie słyszałam u psa czegoś takiego, dopóki jest cisza to się położy, a jak zaczyna się robić głośno to początkowo przekrzywia głowę żeby nagle odskoczyć jakby się nadział na szpilkę, potem nie może sobie znaleźć miejsca nie wiem co jest grane  :lookarou: Myślę, że każdy wie jakie to odgłosy - jakby coś się przelewało, zginało, w całkiem regularnych odstępach jak skurcze, ciężko opisać słowami, mam wrażenie jakby kumulowała się w nim mega biegunka, zostałam specjalnie w domu a on tylko koło 7 się załatwił, zupełnie normalnie jak zawsze i od tamtej pory przy każdym wyjściu znajduje patyk i głupio biega :P Nie wydaje się ani przez chwile, żeby coś go bolało, raczej jest zdezorientowany, biedny pewnie myśli, że połknął brata bliźniaka, a ten teraz nalega, żeby go wypuścić.

Link to comment
Share on other sites

Ja słyszałam - u Misi vel Gandzi... ale u nas oznaczało to tarapaty... zresztą pewnie wiesz, czytałaś. Myślę, że jeśli coś Cię niepokoi to idź z tym do weta. Może mu zaszkodziło coś. A kupy są normalne?

Link to comment
Share on other sites

Kupy normalne, pies też jest normalny, załatwił się i potem dalej mu jeździło, teraz wróciliśmy z biegania i cicho - mogę się w końcu pouczyć :D tak myślę, że spróbuję go odrobaczyć po powrocie, bo minęło już grube pół  roku od ostatniego i podpytam weta o co chodzi, zwłaszcza, że ma łupież i się drapie po karmie z łososiem, która miała być hypoalergiczna :P 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...