Jump to content
Dogomania

Czy w Polsce jest coś takiego....


Yorkies

Recommended Posts

Mam takie pytanko. Otóż interesuje mnie czy w Polsce sa organizowane jakieś szkolenia/kursy (itp.) dotyczące pielęgnacji psów (podstawy strzyzenia, trymowania, itp.). Jeżeli ktoś słyszał o czyms takim to prosze o info.

Pozdrowienia :fadein:

P.S. Aha zapomniałam dodac że ja nie mam jeszcze ukończonych jeszcze 18 lat (mam 17 :) ) czy udział w takim szkoleniu jest możliwy w moim wieku??? :-?

Link to comment
Share on other sites

W Warszawie jest pani, ktore strzyze psy i organizuje taki "kurs" - 2 tygodnie 800zl. Wszystke rasy podobno. Podobno jest dobra. Na kursie nie bylam, tylko na jednym "wykladzie" o spanielach i goldenach :wink:

jesli cos mi sie nie pomylilo, pani nazywa sie Świętoń, nie znam jednak adresu salonu ani telefonu, ale jesli interesuja Cie dokladne dane sprawdze w srode w ZK.

mam nadzieje, ze moj post nie podchodzi pod reklame?? jesli tak, to przepraszam...

Link to comment
Share on other sites

Masza gdybyś zdobył jakieś namiary to byłabym bardzo wdzięczna, własnie szukałam czegoś takiego (tymbardziej ze wawa mi odpowiada co do dojazdu). Tylko ciekawe czy 17-latkę "przyjmą" na taki "kurs" :-? Jeszcze raz dzięki na info.

Pozdrawiam :fadein:

Link to comment
Share on other sites

Yorkies, ja bez refleksu jestem, na podanej przez "Mały biały pies" powyzje stronie www sa wszystkie namiary na Panią Świętoń :D

ja bylam na jednym jej 'wykladzie' i mysle, ze nauczyc sie mozna naprqwde bardzo duzo :D powodzenia!

Link to comment
Share on other sites

No więc wysłałam do p.Świętoń maila nio i ztego co narazie wiem to najbliższy kurs jest 8,9, 10 marca (trochę mnie zdziwiło że tylko 3dni) kosztuje on 1000zł nio i dzień to teoria a pozostałe 2 dni to praktyka, ale na ten się nie załapie bo musze być w szkole, chyba zgłoszę się na taki kurs najwczesniej w czerwcu, tylko wolałbym jakiś dłuższy, a poza tym cena 1000zł za 3 dni to trochę dużo ale cóż jak nie znajde nic lepszego to zapisze się na ten :wink: Ale raczej wezmę udział w tym kursie bo sporo osób go sobie chwali :D Aaaa jakby jeszcze ktoś coś wiedział na ten temat to prosze o posty :wink:

Psiurk@:

Ja też słyszałam o akademii Dżoka tylko o ile się nie mylę to jest to w Krakowie więc mi nie bardzo mi to "pasuje" dojazdowo" :-?

Pozdrawiam :fadein:

Link to comment
Share on other sites

uolaboga, drogo troszke :o i to za 3 dni??

wiesz, radze Ci przeslac jeszcze maila z zapytaniem, co Ci taki kurs daje w sensie uprawnien :-? czy np mozesz po nim zdawac egzamin albo cos w tym stylu.

bo, zeby nauczyc sie strzyc wlasnego psa, czyli 1 rase, NAWET wystawowo, to jest bardzo drogo i moze sie okazac, ze wiecej sie nauczysz po prostu chodzac kilka razy z psem do fryzjera i uwaznie obserwujac caly proces.

no nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

Masza nie martw się maila już wqysłąąłm wczoraj czekam na odpowiedź, a z tego co mi p. Świętoń napisała to kurs objemuje wszystkie rasy (przynajmniej te najbardziej znane :wink: ) no i jest to poziom podstawowy mnie też ta cena i czas trwania zdziwił no nic czekam na odpowiedź więc może się coś więcej dowiem a wtedy tu napisze co i jak :wink:

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Hej,

No ja już na ten kurs 3-dniowy się zapisałam. Pani ma do mnie zadzownić 2 tyg przed planowanym kursem :wink: Narazie nie wiadomo kiedy sie odbędzie więc pozostaje mi czekać. No i mam nadzieję że trafnie zainwestuje te 1000zł :wink: :D

pozdrawiam, :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

czy tylko w warszawie sa takie kursy czy w innych miastach tez juz cos przybylo? Moze ktos zna jakies dobre szkoly fryzjerskie nawet za granica i moglby mi podac chociaz nazwy , zebym sobie poszukala? Ale mam na mysli naprawde dobra jakosc bo juz i slyszalam o briardzie w niemczech, ktory poszedl do salonu wlasnie w niemczech na przygotowanie do wystawy a w salonie go ostrzygli na krotko :/ no i na wystawe nie mogl jechac no i przez rok nei bedzie mogl

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Cześć,mogę Ci polecić kurs strzyżenia i pielęgnacji psów organizowany w Tychach , przez Bożenę Czempas w Atelier Psiej Elegancji [URL]http://www.apecentrum.pl/[/URL]
Dopiero co sama go skończyłam i wszystkim serdecznie polecam.Zapewniam,że warto taki kurs skończyć właśnie tam.Chętnie odpowiem na pytania.

Link to comment
Share on other sites

Kursy strzyżenia psów są organizowane w Warszawie (pani Świętoń), w Łodzi (pani Grabowska), w Katowicach (państwo Widera), z tego co pamiętam chyba w Krakowie (w Karusku), w Gdyni (pan Lenarcik) i w Tychach. Jak coś pominęłam albo źle napisałam, to prosze poprawić, bo piszę z pamięci. :eviltong:
Osobiście zapisałam się na kurs w Łodzi (chyba jest najbardziej rozreklamowany), ale inne też są polecane.

Kurs w Łodzi to koszt 2,5 tys zł (kurs trwa tydzień, ale można zostać dłużej lub przyjechac później na doszkalanie).
Kurs w Katowicach - 2,5 tys zł (kurs trwa miesiąc).
Kurs w Warszawie - 1000 zł - trwa tylko 3 dni.
Kurs w Gdyni chyba też tydzień.
W Krakowie nie wiem.

Tutaj jest temat o kursach strzyżenia:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=23634[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...