Jump to content
Dogomania

ZLOT juz był - kolejny 26 .04.2008 godz. 15 - 16 00


wandul 66

Recommended Posts

  • Replies 701
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wanduś po 1sze wszsytkiego naj! spelnienia wszelakich marzen!!!
po 2ie dziekuje slicznie za zaproszenie i mowie od razu ze bardzo chetnie bym przybyla bo dawno nie obcowalam z pokrewnymi dogomaniackimi duszyczkami! wiec jak najbardzie jestem na tak!!!:lol: musze tylko sprawdzic co to za dzien i miec nadzieje ze nic innego mi nie wypadnie na ta uroczystosc;)
plisss przypomnijcie mi dzien albo 2 wczesniej zebym nigdzie nie wyjechala, najlepiej na gg,
pisze do Leny zeby wreszcie tez ruszyla do Ciebie te swoje 4 chude litery,
a za kota dzikuje bo tylko poszarpane futerko by moglo z niego u mnie zostac:shake:
bede sledzic temacik:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ambra']Wanduś po 1sze wszsytkiego naj! spelnienia wszelakich marzen!!!
po 2ie dziekuje slicznie za zaproszenie i mowie od razu ze bardzo chetnie bym przybyla bo dawno nie obcowalam z pokrewnymi dogomaniackimi duszyczkami! wiec jak najbardzie jestem na tak!!!:lol: musze tylko sprawdzic co to za dzien i miec nadzieje ze nic innego mi nie wypadnie na ta uroczystosc;)
plisss przypomnijcie mi dzien albo 2 wczesniej zebym nigdzie nie wyjechala, najlepiej na gg,
pisze do Leny zeby wreszcie tez ruszyla do Ciebie te swoje 4 chude litery,
a za kota dzikuje bo tylko poszarpane futerko by moglo z niego u mnie zostac:shake:
bede sledzic temacik:cool3:[/quote]

Ale przywiez charta bo ja kocham charty:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

bardzo dziękuje za zaproszenie,:lol: ale 15 lpca to będę już na urlopie w Belgii.Bardzo żałuję,mam nadzieję,że wszyscy uczestnicy zlotu u wandul będą się wspaniale bawić, a ja potem poczytam relacje i obejrzę fotki :lol:

Link to comment
Share on other sites

Coza niespodzianka w poniedziałek, net mam tylko w pracy, zaproszenie wchłonęłam, super impreza, nareszcie na żywo sie poznamy, 14 lipca to mój ostatni dzień urlopu, miło bedzie uwieńczyc go u Ciebie,
Podaj mi namiary do twej rezydencji-
A propos" spóźnione ale bardzo cieplutkie zyczenia imieninowe, dużo zdrówka, spełnienia marzeń, wszystkiego najpiękniejszego...

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][COLOR=Red]wandul 66 przepraszam z góry za zaśmiecanie Twojego wątku ale blagam wszystkich o pomoc:placz:
[SIZE=2][COLOR=Black]można wygrać glosowaniu krakvetu duży zapas karmy dla fundacji maja, psy są glodne, nie ma pieniędzy na karme, pani joanna wszystkie pieniądze przeznacza na ratowanie psow, zadnemu nie odmówi,ale możliwosci finansowe ma bardzo male...
dodatkowo pojawil sie problem poteznego dlugu ktory trzeba splacic, stad apel o pomoc w zdobyciu tej karmy, prosze was baaaardz!!
i z góry wszystkim dziękuje za pomoc
[/COLOR][/SIZE]

[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ambra']to niepelnoletni i kierowcy spozywac nie bedą! Amikat i Jotka mam nadzieję ze jakoś razem dotrzemy skontaktuje sie jeszcze z Muro.
A jak bedziecie mile to zrobimy u mnie poprawiny:evil_lol: :knajpa:[/quote]

Ej ja tez chce pić :placz:

Link to comment
Share on other sites

Wandullku zaprosiłam do Ciebie dwie fajne dziewczyny z dogo z chorzowa, mam nadzieje ze nie masz mi za zle:cool3: wesole gadatliwe i towarzyskie! pewnie jeszcze towarzystwo sie wykruszy przed samym spotkaniem wiec bedziemy robic (oby nie sztuczny:evil_lol: ) tłum.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...