Jump to content
Dogomania

LISIO prawie collie z gminnego skrzyżowania znalazł DOM w Ciechanowie


Recommended Posts

No i zostawiłam Lisia w Ciechanowie :multi::-(
Skąd niebieski emotikon ? Bo Lisio to mój najukochańszy tymczas.
Wzięłam ze sobą całą wyprawkę, tak na wszelki wypadek, choć nie było przesądzone, że go zostawię.
Przede wszystkim posłanko z zapachem, feromony i Stress out tak na wszelki wypadek.
Nie chciał wejść do samochodu. Nie wiem czy bał sie jazdy do weta czy kolejnej zmiany w życiu.
Ale w Ciechanowie tak się wyluzował na dywanie, że stwierdziłam, że nie bedę go wozić w kółko.

Kot siedział w ogródku pod krzaczkiem. Podeszłam dość blisko z Lisiem na smyczy. Kot ani drgnął, a Lisio popatrzył na niego obojetnie i dalej wąchał trawkę.
Gdy siedzieliśmy w salonie kot przyszedł na balkon, usiadł przed zamknietymi drzwiami balonowymi i przez cały czas naszego pobytu patrzył na nas z zainteresowaniem.
Lisio pomerdał nieśmiało ogonkiem, nie zjeżył się, a potem położył się na dywanie z widokiem na kota. Też był zainteresowany, i pozbawiony agresji.
No i na wstępie pożarł kocie jedzenie umieszczone na stołku. Myślę, że będzie dobrze :)

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam dzisiaj z Panią przez telefon.
Wszystko w porządku. Pan zachwycony, choć początkowo był przeciw. Może za rok nowy pies ?
Rano wyszedł z nim na spacer, a potem pobiegł do sklepu po makaron. Lisio wodzi za nim oczyma.
Kot trochę wystraszony, puszy się, aby zrobić wrażenie większego i straszniejszego. Lisio udaje, że go nie widzi.
Chyba bedzie dobrze.

Od pewnego czasu powtarzałam jak mantrę, że życzę Lisiowi domu jaki ma Fiona. Chyba podziałało :)

Teamowi Ziutka/kejciu dziękuję z całego serca, bo to one robiły ogłoszenia :Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Chyba, że wypatrzyłabyś jaką małą suczynkę, taką... gotową do adopcji - mam 2, a nawet 3 chętne domki ;)[/QUOTE]

Nutusiu, jeśli to nie żart, to właśnie mam (no, nie całkiem - ja ;)) taką sunię :). I szukam dla niej domu. Póki co, dałam ogłoszenie na portalu "moja Ostrołeka".
[url]http://www.ogloszenia.moja-ostroleka.pl/dwuletnia-sunia-szuka-domu,965598.html[/url]
No i po starej znajomości - polecę do Ziutki :)

A Lisiowi i....Mazowszance - gratuluje domku :)

Link to comment
Share on other sites

Pewnie by został z nami, bo i mnie i mężowi bardzo, bardzo się podobał :):) To nasz najukochańszy tymczas :loveu:
[SIZE=1]Najmniej Dyziowi.[/SIZE]

Ale zwyciężył rozsądek, bo mieszkając w mieście i mając trzy psy trudno by było brać na tymczas (który zawsze jest niepewny) następnego psa.
A tak jest szansa, że w przyszłe wakacje znowu jakiemuś psu pomogę.
Ciechanów trochę daleko od Warszawy, ale od nas ze wsi nie. Tyle co do Ostrołęki ?, około 45 minut jazdy samochodem.

Ale tytuł tradycyjnie zmienię za parę dni dopiero ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mazowszanka13']Pewnie by został z nami, bo i mnie i mężowi bardzo, bardzo się podobał :):) To nasz najukochańszy tymczas :loveu:
[SIZE=1]Najmniej Dyziowi.[/SIZE]

Ale zwyciężył rozsądek, bo mieszkając w mieście i mając trzy psy trudno by było brać na tymczas (który zawsze jest niepewny) następnego psa.
A tak jest szansa, że w przyszłe wakacje znowu jakiemuś psu pomogę.
Ciechanów trochę daleko od Warszawy, ale od nas ze wsi nie. Tyle co do Ostrołęki ?, około 45 minut jazdy samochodem.

Ale tytuł tradycyjnie zmienię za parę dni dopiero ;-)[/QUOTE]

No właśnie. Ja się zakochałm w obu swoich tymczasach i bardzo przeżyłam rozstanie z Bafi, której niestety, zdecydowanie nie kochała nasza Bliss....Z Maxem, to była zupełnie inna bajka. On - dżentelmen, przyjazny dla dam, to i ona nie leciała z zębami:). No i spotykamy się. Czasami ;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Konfirm, a co to za sunia, którą ogłaszasz? Jak duża jest?[/QUOTE]

Malutka, chociaż .....grubiutka. Taka jak Karusia, tyko brązowa i kudłata. Istna mleczna czekoladka, o imieniu Pusia. Poznałam ją wczoraj (obfociłam, zamieszczam ogłoszenia), bo tak się jej losy ułożyły, że szuka domu. No, to w tym pomagam :).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...