Jump to content
Dogomania

Problem z wyborem karmy.


Mary&Shena

Recommended Posts

Szukam dobrej, ale taniej karmy. Wiem, że to się raczej wzajemnie wyklucza, ale może ktoś z Was zna jakąś w miarę tanią karmę z małą ilością zboża, dużą ilością białka.
Chciałabym się tez dowiedzieć, jaka jest najtańsza karma bezbożowa. Chodzi mi o opakowanie 12,5 kg. Po przeczytaniu paru artykułów o składzie karm suchych, bo takie mnie interesują, postanowiłam zacząć żywić psy czymś lepiej dostosowanym do ich potrzeb. BARF odpadł ze względu na koszta i czasochłonność, wiele karm bezbożowych ze względu na cenę. Dotychczas nasze 4 psy karmione były - i nadal są - Pedigree. Nie jest to dobra karma, widzę to po składzie karmy, pogorszeniu się stanu sierści mojego kolaka i jego entuzjazmie do jedzenia, "o masz śniadanie dla mnie, pokaż co ? aaa, znowu to...". Bardzo podoba mi się skład karm firmy Applaws, ale wydaje mi się ona zbyt droga.

Link to comment
Share on other sites

A jaka karma, o wysokobiałkowym ( co najmmniej 20% białka) składzie moze kosztowac do 120 zł ? Zastanawiam się najpierw nad tymi tańszymi, bo np. Pedigree kosztuje ok. 70 zł za 12,5 kg bodajże. Oczywiście będę też patrzyła na te wymienione :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...