Jump to content
Dogomania

Weterynarz zabił psa... co dalej?? PILNE


lordgargu

Recommended Posts

Witam.
Rzecz pierwsza to proszę mi wybaczyć, że wrzucam to na tą część forum, ale z tego co widzę, jest to część najbardziej "uczęszczana" a sprawa nie cierpi zwłoki.

Otóż, przychodzi do mnie przed chwilą rozżalona sąsiadka i mówi rzecz następującą.
Oddała psa do weterynarza w celu sterylizacji (mam nadzieję, nie pomyliłem pojęć) a ten "pewnie przypadkowo" przeciął mu jelito grube i pies padł... Weterynarz owy dostał karę w wysokości 384 zł na pokrycie kilometrówki sędziów a po rozprawie wyśmial i wyzwał (nie wiem dokładnie jak) bezczelnie właścicielkę psa. Ta zaś usłyszała, że może podać tego pana z powództwa cywilnego. Tylko nie wiadomo jak się za to zabrać. I tu się pojawiła moja rola. Prosiła aby poszukać czegoś w sieci (bo ona w tych sprawach jak sama mówi, jest trochę nie tego). Może znacie jakieś podobne sprawy, albo wiecie gdzie można tego szukać, bo kochany google zwraca jedynie wyniki ze sprawami, kiedy to sami właściciele pozbywali życia swoich podopiecznych.
Był to pies rasowy, bullterier i o dziwo (ogólnie nie mam zaufania do tej rasy) był bardzo łagodny i ogólnie fajny psiak.

Pilnie proszę o jakąś pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Nietadawno w taki sam sposob odeszla suka mojej znajomej.Wet partacko

wykonal sterylke ,suka wykrwawila sie wciagu 6 godzin,krwotok wewnetrzny.

Zglos sprawe na Policje i do Izby Weterynaryjnej,konieczne bedzie przeprowadzenie sekci zwlok,przez dobrego weta aby okreslil przyczyne zgonu psa.
Mozecie rowniez wystapic do sadu o wczecie sprawy z powudztwa cywilnego.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Pies mojej koleżanki również wykrwawił się przy sterylizacji, w 5 i pół godziny padł, prawdopodobnie wet był niedoświadczony, ale to nie tłumaczy takiej sprawy...:angryy: Moja koleżanka dzwoniła do Arki, inaczej skur.... uszłoby to na sucho. Zadzwoń do Arki, takim głupkom nie może się upiec :mad:znajdź telefon, ja Ci nie podam, bo nie wiem skąd jesteś.

Link to comment
Share on other sites

Aha super i dostał tylko karę pieniężną tak?
Powinien dostać dożywocie! :angryy:
Tutaj polecę to samo co wszyscy

[U][B][COLOR=Red]A R K A [COLOR=Black]

Dzwoń i to szybko!!!
[/COLOR][/COLOR][/B][/U][COLOR=Red][COLOR=Black][/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Mogę Ci tyle powiedzieć,że odwołanie pownienes napisac do Inspektoratu Weterynarii,komisji etycznej i z gory mozan powiedziec ze sie czeka miesiacami.Potem oczywiscie beda Cię chcieli przedstawic jako wariata lub cos w tym rodzaju.Jednym slowem robio mogą ,zebys się zmeczył,znudził,moze zachorujesz lub umrzesz .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...