Jump to content
Dogomania

Piekny,wystraszony Kaukaz Baron, juz w hoteliku. Brakuje 100zł deklaracji!


ana666

Recommended Posts

  • Replies 416
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Oby wszystko się szczęśliwie skończyło.

Ja też mam złe przeczucia :pissed:

Jeśli ktoś się zauroczy ,zakocha od pierwszego wejrzenia,to nie zwleka z zabraniem psa tak długo.

Bardzo mnie też zastanawia ta budowa kojca.

Owszem czasami może być potrzebny jeśli nie znają zachowania tak dużego psa ,zwłaszcza w nowym miejscu.

Ale czasami może spowodować ponowne wycofanie u psa.

Link to comment
Share on other sites

Kochani, spokojnie, Baron nie będzie siedział w kojcu, będzie swobodnie chodził po ogrodzie i będzie miał wstęp do domu. Kojec jest po to, żeby schować psa jak przyjdzie ktoś obcy. Baron wprawdzie jest psem łagodnym, ale to Kaukaz, czyli rasa duża, poważna i pilnująca. Jest bardzo prawdopodobne, że po tym jak zrozumie, że jest u siebie, to zacznie pilnować. A atak takiego olbrzyma to nie żarty.

Link to comment
Share on other sites

Kochani, spokojnie, Baron nie będzie siedział w kojcu, będzie swobodnie chodził po ogrodzie i będzie miał wstęp do domu. Kojec jest po to, żeby schować psa jak przyjdzie ktoś obcy. Baron wprawdzie jest psem łagodnym, ale to Kaukaz, czyli rasa duża, poważna i pilnująca. Jest bardzo prawdopodobne, że po tym jak zrozumie, że jest u siebie, to zacznie pilnować. A atak takiego olbrzyma to nie żarty.

To sie zgadza ,dobrze zapobiegac,wiele osob boji sie juz na sam widok wielkoluda a tak psiaka sie schowa w kojcu ,goscie pojda to i psiak wyjdzie na zewnatrz

zawsze tak jak ciocie pisza mozna tez zrobic przyspieszona wizyte poadopcyjana

trzymam kciuki za ciebie piesku :-)

Link to comment
Share on other sites

Jadwiga, jeśli chcesz dostawać maile o nowych postach z wątków, które Cię interesują, musisz oznaczyć je funkcją "śledź ten temat" i potwierdzić.  Ta funkcja znajduje się nad treścią wątków. Wtedy takie watki lecą do "Lubianej zawartości". Odpowiednika dawnych subskrypcji.

Ta "Lubiana" jest do otwierania kliknięciem w nick przy miejscu logowania (oczywiście po zalogowaniu).

Z tych lubianych wątków przychodzą maile. Nie wystarczy się odezwać jak kiedyś na wątku.

Jest jeszcze "Moja zawartość", ale to są wszystkie wątki, gdzie odezwałaś się choć raz w przeciągu roku chyba.

Też przydatne. 

Pozdrawiam. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...