Jump to content
Dogomania

Piekny,wystraszony Kaukaz Baron, juz w hoteliku. Brakuje 100zł deklaracji!


ana666

Recommended Posts

  • Replies 416
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Zahra as-Sahra']Informacji o tym gdzie jest pies na razie nie udostepniamy, tak na wszelki wypadek. Hotel do ktorego ma trafic misiek jest w okolicy Grojca, prowadzi go joaaa. To ja wkleilam link. To forum - to Molosy, glowne miejsce dzialania naszej grupy - Adopcji Kaukazow. W tym hotelu trzymamy juz jednego naszego podopiecznego - Gambita, tak ze miejsce jest sprawdzone, naprawde dobre. Mamy staly kontakt z joaaa, regularnie dostajemy informacje i zdjecia.[/QUOTE]

Dziękuję za informację. Najważniejsze, ze miejsce jest sprawdzone.

Tak sobie myślę, że 10 zł jeszcze dam radę wpłacać. Zapiszcie proszę do końca roku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Dziękuję za informację. Najważniejsze, ze miejsce jest sprawdzone.

Tak sobie myślę, że 10 zł jeszcze dam radę wpłacać. Zapiszcie proszę do końca roku.[/QUOTE]

Dziękuję :Rose: już zapisuje i sle numer konta

Link to comment
Share on other sites

Przyjęliśmy propozycję wiosny (Grey Animals) i misiek pojedzie do hotelu do nich.
Ana, widzę, że zaczęłaś robić bazarek częściowo przeznaczony dla Pikusia, świetnie! Ja zrobię bazarek na Molosach. Mam prośbę - czy ktoś może zrobić bazarek tak jak proponowała Bela - wybrać nowe imię dla miśka? Nie pasuje mu Pikuś...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zahra as-Sahra']Nie, jeszcze nie pojechał, planujemy w przyszłym tygodniu. Bela, czy mogłabyś zrobić taki bazarek jak proponowałaś, z wyborem imienia?[/QUOTE]
Zrobie, tylko poszukam jakiejs sciagi, bo widziałam takie bazarki:lol: Ale to juz jutro, albo pojutrze.
Wasz Misiek bedzie miał kumpla, bo jutro jedzie do Wiosny nasz Oneczek z problemami.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na bazarek imienny dla misiaczka.
Rozsyłajcie prosze , reklamujcie, moze przy okazji zbierze sie pare zlotych dla chłopaka:lol:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253820-Bazarek-imienny-dla-pieknego-Kaukaza-na-now%C4%85-drog%C4%99-zycia-do-30-06-br[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...