Jump to content
Dogomania

Piekny,wystraszony Kaukaz Baron, juz w hoteliku. Brakuje 100zł deklaracji!


ana666

Recommended Posts

  • Replies 416
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Zahra as-Sahra']Tu jest link do fb, udostepniajcie prosze!
[URL]https://www.facebook.com/events/481051195359401/?context=create&ref_dashboard_filter=upcoming&source=49#[/URL][/QUOTE]
udostępniam Pikusia. Trzeba koniecznie przedłużyć wydarzenie bo zaraz będzie nieaktywne!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='renatka_s']Zaglądam do Pikusia, niestety finansowo nie mogę pomóc[/QUOTE]

[quote name='margoth137']kochany kudłacz, ale kompletnie nie mam jak teraz pomóc:-([/QUOTE]
Witamy na wątku i prosimy chociaż zaglądać ;)

[quote name='milagros19853201']moge sie skromnie dolozyc 5 zl deklaracja stala i jak cos poprosze info na pw gdzie podeslac bo ost mam o 24 h za krotka dobe i czasem zdarza sie zapomniec
piekne psisko[/QUOTE]
Wielkie dzieki, już ślę numer konta
[quote name='milagros19853201']p.s bazarkow jakby co mam troche fantow z checia przekaze gorzej z zrobieniem bazarka :-([/QUOTE]

moze jest ktoś kto by zrobił bazarek?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maarit']Cudowne psisko:loveu:[/QUOTE]

[quote name='phase']Zagladam do Pikulca.. Z zalem serca nie moge pomoc bo jestem w trakcie szukania pracy... Na pewno jak cos znajde to cos przeleje na konto.[/QUOTE]
Witamy kolejen ciocie u Pikusia :loveu:
[quote name='ludwa']Mogę zadeklarować 15 zł stałej dla olbrzyma[/QUOTE]
Z całego serca dziękuje:Rose:

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za zaproszenie.

Jestem w trakcie leczenia mojego 14 letniego psiaka i już poszło na to parę stówek.
Nie bardzo wiem jak pomóc..........

Gdzie jets pies? Gdzie ma trafić na DT ? Na pierwszej stronie ktoś wlklejał link do miejsca gdzie ma trafić pies, ale to link na jakieś forum, a mnie chodzi konkretnie o miejscowość.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Dziękuję za zaproszenie.

Gdzie jets pies? Gdzie ma trafić na DT ? Na pierwszej stronie ktoś wlklejał link do miejsca gdzie ma trafić pies, ale to link na jakieś forum, a mnie chodzi konkretnie o miejscowość.[/QUOTE]
Pies jest w okolicach Łodzi a ma jechac w okolice Grójca-Zaha as Saha wie dokładnie gdzie ma jechać ;)
[quote name='azalia']Piękny pies,ale czy nie można mu zmienić imienia?

Pikuś,moim zdaniem zupełnie do niego nie pasuje.

Pomyślę,ile mogę zadeklarować.[/QUOTE]
Moim zdaniem tez nie pasuje, tak dostał jakoś roboczo od Pani ze schroniska(bo tam nie ma wcale imion) i tak sie jakoś juz przyzwyczaiłam;)
[quote name='agnisia100']I ja deklaruje 10zł miesięcznie przez pół roku ,a potem zobaczymy. Przepraszam,że tak mało. Proszę mi przypominać jakby co , bo jestem zakręt i nie będę pamiętać.[/QUOTE]

[quote name='Maruda666']Cudowny psiak :) Trochę się ostatnio rozszalałam, ale dla takiego cuda wyskrobię jeszcze 20zł stałej.[/QUOTE]
Bardzo dziękujemy za deklaracje:Rose:
[quote name='Nette']I ja przyszłam z zaproszenia - piękne psisko, wierzę, ze wyjdzie na prostą. Na razie finansowo nie wspomogę, ale będę zaglądać...[/QUOTE]
witamy na wątku :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']

Gdzie jets pies? Gdzie ma trafić na DT ? Na pierwszej stronie ktoś wlklejał link do miejsca gdzie ma trafić pies, ale to link na jakieś forum, a mnie chodzi konkretnie o miejscowość.[/QUOTE]
Informacji o tym gdzie jest pies na razie nie udostepniamy, tak na wszelki wypadek. Hotel do ktorego ma trafic misiek jest w okolicy Grojca, prowadzi go joaaa. To ja wkleilam link. To forum - to Molosy, glowne miejsce dzialania naszej grupy - Adopcji Kaukazow. W tym hotelu trzymamy juz jednego naszego podopiecznego - Gambita, tak ze miejsce jest sprawdzone, naprawde dobre. Mamy staly kontakt z joaaa, regularnie dostajemy informacje i zdjecia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...