Jump to content
Dogomania

Witam wszystkich !!!!


Wojtecki

Recommended Posts

Dzień dobry wszystkim Dogomaniaczkom i Dogomaniakom !!

Właśnie dołączyłem do tego Forum jako nowy - oficjalny - dyskutant ,

a nie bierny czytacz,czy jakiś tam podglądacz.....

Od dłuższego czasu przyglądam się z zaciekawieniem wymianie poglądów i innych informacji jakie mają tu miejsce.

I muszę powiedzieć,że jesteście super-sympatyczni,a to nieczęsto się zdarza na forach dyskusyjnych w Internecie przy anonimowości rozmówców.

A dlaczego witam się z tego panelu ?!?

Bo polubiłem bardzo pieski VI Grupy.

A ponadto dlatego,że mam Ogara Polskiego.

Sukę.

Na imię ma : ................... - no właśnie - kto zgadnie jak ?!?

(jeżeli zgadnie Dogomaniaczka - to stawiam kawę ... np. w Katowicach na Wystawie,a jeśli odgadnie Dogomaniak - to stawiam ... szklankę wody,he,he ... ! :))

Pozdrawiam serdecznie i czekam na typowania !! 8)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wojtecki - chyba postawiłeś zbyt trudne zadanie :( :wink: A może kawa lub woda to za mało :wink:

Aga - nie rezygnuj !

Podwajam stawkę !

Dla ułatwienia dodam,że imię mojej suni przewija się na tym forum co jakiś czas - a nawet nierzadko .... :P

Link to comment
Share on other sites

Noooo, ja bym pewnie odgadła, ale nie wiem czy to się będzie liczyło, a i do Katowic chyba się nie wybiorę. No i jeszcze za kawą nie przepadam. A może być np. czekoladowy batonik???

pozdrawiam

Beatko,Twoja odpowiedź nie będzie brana pod uwagę - a batonik jest w szafce w kuchni na drugiej szafce od dołu :)) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Noooo, ja bym pewnie odgadła, ale nie wiem czy to się będzie liczyło, a i do Katowic chyba się nie wybiorę. No i jeszcze za kawą nie przepadam. A może być np. czekoladowy batonik???

pozdrawiam

Beatko,Twoja odpowiedź nie będzie brana pod uwagę - a batonik jest w szafce w kuchni na drugiej szafce od dołu :)) :lol:

uuups - na drugiej półce od dołu !!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Noooo, ja bym pewnie odgadła, ale nie wiem czy to się będzie liczyło, a i do Katowic chyba się nie wybiorę. No i jeszcze za kawą nie przepadam. A może być np. czekoladowy batonik???

pozdrawiam

Beatko,Twoja odpowiedź nie będzie brana pod uwagę - a batonik jest w szafce w kuchni na drugiej szafce od dołu :)) :lol:

Obawiam się, że jako nowy forumowicz będziesz się musiał wkupić w łaski i kawą się nie wykpisz. Niestety tu nowi mają ciężkie życie i przebicie. Na wiekszości topów "starzy" wyjadacze, są przeważnie w temacie (każdym), a ci nowi plączą się po marginesie (nie społecznym). A w grupie VI raczej tłok nie panuje, jak widać po tematach.

Życzę dużo czasu i samozaparcia.

pozdrawaiamy

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
No dobra, to ja zgaduje w takim razie.

Czy twoj pies nazywa sie Poswiata?

Jesli tak to malo oryginalnie, juz jeden taki jest :lol:

The Winner is : PATI !!!! :BIG: ,

PATI , zgadłaś oczywiście - to jest POŚWIATA, i ona jest w dlaszym ciągu jedna i jedyna bo to ten sam pies (tzn. suka),:))

A ,że ja też lubię bardzo podyskutować na Dogomanii,i czasem mam inne zdanie niż moja druga połowa,albo inne tematy mnie akurat interesują,dlatego jest tak jak jest.

A kawa w Katowicach czeka .. ) :klacz:

Link to comment
Share on other sites

Wojtecki - no to ze mnie totalna gapa.Nawet przez myśl mi nie przeszło, że macie spółkę z Beatą & Poświatą.Jak nowy, to nowy, a nie staro-nowy. :wink:

To w takim razie Ciebie trzeba wypatrywać z Poświatą w Katowicach?

Link to comment
Share on other sites

Eee tam, porządną żoną to ja nie jestem. To nie wałówka dla męża na drogę, tylko kawusia dla dogomaniaczek, a on niejako przy okazji sie załapie :multi: i niech się cieszy. Zresztą ja właśnie spadam, bo już mnie wygania od komputera. Zaraz sam siądnie, skontroluje co napisałam i naniesie własne poprawki.

Żegnam się z Wami do jutra (jak dopadnę komputera) i odstępuję wygrzany fotelik.

Witaj nocna zmiano.

pozdrowienia

bo już jestem za włosy odciągana.......

Link to comment
Share on other sites

Eee tam, porządną żoną to ja nie jestem. To nie wałówka dla męża na drogę, tylko kawusia dla dogomaniaczek, a on niejako przy okazji sie załapie :multi: i niech się cieszy. Zresztą ja właśnie spadam, bo już mnie wygania od komputera. Zaraz sam siądnie, skontroluje co napisałam i naniesie własne poprawki.

Żegnam się z Wami do jutra (jak dopadnę komputera) i odstępuję wygrzany fotelik.

Witaj nocna zmiano.

pozdrowienia

bo już jestem za włosy odciągana.......

No,już udało mi się połowicę oderwać (siłą) od komputera.

Siedziała przy nim chyba ze dwie godziny - aż jej gałki oczne na klawiaturę wypadły :o

A teraz mogę z Wami poplotkować :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...