Jump to content
Dogomania

Do jakiej rasy jest podobny mój pies ? - wątek zbiorczy


Mary&Shena

Recommended Posts

to taka wielorasowa Kinder-niespodzianka każdy widzi co chce zobaczyć, a po czym wnioskujesz ze będzie aż taki duży

 

Pol roczny pies, ktory jest jeszcze "wyciagany" we wszystkie strony, a wazy 25 kg raczej wrozy sporego psa, moj w tym wieku wazyl moze 12 -14kg, obecnie (3 lata) 28kg (w dobrej kondycji) i 60 cm w klebie,  Wiadomo kazdy pies ma inna budowe. Ostatnio na sklepie mialam akite amerykanska, samca 10 - cio miesiecznego 35 kg i 65 w klebie...

Link to comment
Share on other sites

stormcloud,ale sliczne male cudo :) Tak jakby JRT z domieszka ???

 No właśnie dużo osób nam mówi, że JRT, jeden pan nawet pytał czy to ten pies z filmu 'Maska' :D Pomyślałam, że zapytam tu bo może jeszcze do jakiejś innej rasy jest podobna. Nic o rodzicach nie wiemy także trudno powiedzieć czego mieszanką jest maluszek :)

Link to comment
Share on other sites

Mi też to wyżłowato wygląda, nawet bardzo :)

 

 

 

krulindra, czyżby jakiś wyżeł maczał palce? ;)

 

 

 

 

No dokładnie, choć niektórzy próbują mi wpierać, że to na pewno jest chart. To ja wtedy sobie myślę, że chyba charta nie widzieli ;-)

Wczoraj miała okazję poganiać z wyżlicą niemiecką i od razu było widać że psiaki doskonale się czują w swoim towarzystwie. Nie było mocnych na te dwie sprinterki :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ze kundelek to wiem, po prostu natknęłam się na pewnych userów, którzy w swej wiedzy potrafią jakieś cechy charakterystyczne wydobyć z każdego kundelkowatego psiaka i obudziła się we mnie zwykła ludzka ciekawość ;)

 

 

Zwykły kundelek - ależ skąd, to przecież niezwykły pieseczek. Jednak bardziej, niż o podobieństwo do którejkolwiek z ras, martwiłabym się o iksowate łapki.

 
o ła, to problem? Nigdy o takim nie slyszałam,można coś więcej?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...