Jump to content
Dogomania

Do jakiej rasy jest podobny mój pies ? - wątek zbiorczy


Mary&Shena

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Witam wszystkich,  jestem tu nowa i tez podepnę się pod temat przygarnęliśmy psa zapewne wakacyjny balast wiek prawie 6 miesięcy mamy go 3 tyg  dużo ludzi pyta mnie co to za rasa ja odpowiadam ze kundel i na to się zaczyna, a wie pani mi to przypomina mieszańca , Amstaffa, bordel coli, Karelskiego psa na niedźwiedzie ludzie którzy go mieli wpisali w książeczce mieszaniec haski lecz ja przyznam szczerze ze mi on nic nie przypomina ot po prostu kundelek. Z góry dziękuje za wasze opinie

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest TyŚka

To pokażę Wam swoją tymczasowiczkę z totalnym pierdolcem, ale przy tym wpatrzoną w człowieka. Praca to całe jej życie :)
Ciekawe co umyślicie ;)
IMG_1461.JPG

 

IMG_1567.JPG

 

finka.jpg

 

I już w DS:

3.jpg

 

aa.jpg

Troszkę się jej urosło, tutaj ma 9msc :D

20150727_083204.jpg

 

20150727_083226.jpg

 

20150727_121515.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest TyŚka

I właśnie Ci, którzy mówili, że będzie z niej burdel mieli rację ;) Mnie też coś tak pachniała, ale ze względu na swój charakter, a tu niespodzianka: wyrosła naprawdę super. :)

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich,  jestem tu nowa i tez podepnę się pod temat przygarnęliśmy psa zapewne wakacyjny balast wiek prawie 6 miesięcy mamy go 3 tyg  dużo ludzi pyta mnie co to za rasa ja odpowiadam ze kundel i na to się zaczyna, a wie pani mi to przypomina mieszańca , Amstaffa, bordel coli, Karelskiego psa na niedźwiedzie ludzie którzy go mieli wpisali w książeczce mieszaniec haski lecz ja przyznam szczerze ze mi on nic nie przypomina ot po prostu kundelek. Z góry dziękuje za wasze opinie

 

 

Nie wiem czemu ale mi do mieszanca akity amerykanskiej najbardziej pasuje

Link to comment
Share on other sites

Witam SZPILKA23 dziękuje za odpowiedz Ramzes jest u nas już półtora miesiąca i troszkę się zmienił wiek 6 i pół miesiąca waży 25 kg obwód szyi 40 cm klatka piersiowa za łapami 71 cm ubarwienie tez się zmieniło dodam kilka aktualnych fotek mam jeszcze jedno pytanie czy mozna przypuszczac ze jeszcze bardzo urosnie ??

Link to comment
Share on other sites

przypuszczam że jeżeli faktycznie najbardziej mu do akity to ze był kupiony w pseudo jako szczeniak akity a gdy zaczął rosnąc i mniej ja przypominać to po prostu chcieli się go pozbyć lub możliwe jest jeszcze ze to wakacyjny balast bo w ten sposób w jaki ludzie go nam oddali był porażający ale za to mamy najwspanialszego pysia na świecie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...