Jump to content
Dogomania

Mięso i produkty BARFowe


Parysio

Recommended Posts

Witam. Chciałbym zapytać Was, ile miesięcznie płacicie za BARF? Chodzi mi o to że mam 2 psy po 21 kg ważące i nie wiem jak to zrobić. Np. Udka kosztują 6zł, skrzydełka 5zł, łapy 1.60zł, podgardle 3zł, mięso gulaszowe wieprzowe 7zł, korpusy 2zł, kości schabowe 2zł. Co Wy po prostu dajecie? czy 150zł na miesiąc na 2 psy ważące po 21 kg to dużo? bo czytając poprzednie posty, dochodzę do wniosku że to troszkę dużo. Przepraszam że bezosobowo ale po prostu nie pamiętam, kto tam pisał że wydaje jakieś 50zł na 21 kg pieska... Motyleqq ?? Albo jak wygląda sprawa z kupnym mięsem? obierać np udka z mięsa ? jak Wy pozyskujecie samo mięso dla psa? przepraszam może to głupie ale jakoś nie mogę się odnaleźć z tym mięsem w BARFie. Moje jedzą: korpusy, łapy, skrzydełka, podudzie, mięso gulaszowe, kolanka wieprzowe, kości schabowe, szyje indycze i co tam spotkam w sklepie. Prosiłbym o odpowiedź. Dziękuję:)

Link to comment
Share on other sites

Witam,
mój piesek od roku jest na BARF i czuje się świetnie jak nigdy dotąd ( choć początkowo nie byłam przekonana do surowizny). Ja kupuję mięsko surowe w miesodlapsow.pl . Mięsko oczywiście z kościami, szczególnie wołowinka, konina i cielęcinka, do tego łosoś i makrela w kawałkach, kości wieprzowe i wołowe, no i dodatki warzywne oczywiście.
Nawet gryzaki mają w tym sklepie surowe, także polecam zajrzeć !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...