Jump to content
Dogomania

Oskarka (Olcia) i Carmen błękitnookie huski. Są wieści z nowego domu. :)


Hala

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

zadzwoniła do mnie pani z Mielca. Czyli również bardzo daleko ode mnie. I pytała o suczki. Opowiadała sporo o sobie i oswej rodzinie. I swoim poprzednim piesku i o jego chorbie. O swym domu i ogrodzie dobrze ogrodzonym. Mówię Wam..serce mi drgnęło. Bardzo prosiła, aby potraktować jej zainterowanie poważnie, bo właśnie tak ona i jej rodzina podchodzi do suczek. Są nimi zauroczeni, ale również zdają sobie sprawę, że to obowiązek..lecz również i radosci na wiele lat.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hala']zadzwoniła do mnie pani z Mielca. Czyli również bardzo daleko ode mnie. I pytała o suczki. Opowiadała sporo o sobie i oswej rodzinie. I swoim poprzednim piesku i o jego chorbie. O swym domu i ogrodzie dobrze ogrodzonym. Mówię Wam..serce mi drgnęło. Bardzo prosiła, aby potraktować jej zainterowanie poważnie, bo właśnie tak ona i jej rodzina podchodzi do suczek. Są nimi zauroczeni, ale również zdają sobie sprawę, że to obowiązek..lecz również i radosci na wiele lat.[/quote]

Hala, to domek, tego... JEST?... :loveu:

To już pewne?...
Czy może Panstwo jeszcze trochę się zastanawiać będą?...

Link to comment
Share on other sites

Yona..domków dla nich jest pełno!! Ale ja niemogę sięzdecydować. Właśnie piszę do tej pani. Bo jak wspomniała, mam nadzieje, że nasza korespondencja będzie kwitła i zaowocuje. I pytała już o transport. Czy znamy kogoś z Mielca? Może by tam sprawdził?

Link to comment
Share on other sites

Hala, w Mielcu jest nawet schronisko :evil_lol:

Tutaj wejdź, na wątek psów z Mielca, na pewno kogoś tam znajdziesz.

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=60666[/URL]

Na pewno [B]Ulka18 [/B]bywa w Mielcu, a może nawet jest stamtąd :lol:

Link to comment
Share on other sites

No tak...pani z Mielca do mnie dzwoniła...i ...jakośinaczej już mówiła. Chyba była po rozmowie z meżem i on zdaje się opór stawia. Więc...ostateczną odpowiedź da mi do soboty wieczór. A tak miło było :(

Link to comment
Share on other sites

sterylka była w poprzednią sobotę, czyli prawie dwa tygodnie temu. A poprawka była w srodę, czyli dokładnie tydzień temu. Ja już nie mam sił na to...zmieniam opatrunki, bandażuję, w gatkach latają, na noc klosze zakładam...i wciąz jakiś problem z rana :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hala']od pana z Kaszub dostałam takiego maila...My byśmy chceli bardzo te psinki my marzymy o takih unas by mieli dobrze.Oni byli by pod dobry mi rękami. błagamy zeby byli unas[/quote]

Hala, Ty to się masz...:evil_lol:

Najbardziej podoba mi się to "pod dobry mi rękami" :evil_lol:
Jak to się może zmienić pojęcie człowieka na temat języka, jak się naczyta takich rzeczy :evil_lol:
Dobrze, że teraz sunie pod dobry ci rękami, Hala... Dobrze...

Link to comment
Share on other sites

Ja się nie znam na medycynie . Ty Hala masz z takimi rzeczami więcej do czynienia , ale nie rozumiem co Ty za opatrunki robisz ?
Jak Czupur się wypruła po 3 dniach - 2 szwy , to doktor nie szyła jej drugi raz , tylko prysneła tym sreberkiem , dała zastrzykprzeciw opuchliżnie i antybiotyk i kazała mi smarować kilka razy dziennie ozonelą . No i zakładałam fartuszek , który Czupur ściągała . To dalam sobie spokój i tylko smarowałam .Jak poszłam po 10 dniach ściągać szwy , to miała tylko 2 . Reszty już nie było . Ranke cały czas smarowałam ozonelą i już od dawna nie ma prawie śladu po operacji .
Czy dziewczynom się rana paprze ? Może kup ozonelę , jest naprawde rewelacyjna . Butelka kosztuje około 30 zł .Starczy na całe schronisko .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...