Jump to content
Dogomania

Oskarka (Olcia) i Carmen błękitnookie huski. Są wieści z nowego domu. :)


Hala

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Obejrzałam ranki dziewczynkom. U Olci jest idealnie..nieco ciepły brzuszek, ale to naturalne. U Carmen jest rana niby ok...ale takie to ciepłe. I rzeczywiscie ona jest tłusta i dużo ma futra..i pewnie nie ma jak ta rana odddychać.Przemyłam jej futro wokół aby ściągnąć zaschłą krew. Nie ma tego dużo, ale warto umyć. Dobrze by yło porządnie ją tam wyszorować...ale nie teraz :(Założyłam jej kołnierz bo czasem sobie tam kombinuje

Link to comment
Share on other sites

miejsce operacyjne było wygolone. Jednak Carmen była bardzo skąpo ogolona. Sama sięzdziwiłam jak to zobaczyłam. Ale doktor powiedział, że ona jest taka piękna, że szkoda tyle futra jej wygalać, bo to ją oszpeci.Więc zrobił takie wygolenie na jakieś...hmm...15cm szerokie?

Link to comment
Share on other sites

Hala , to jest druga doba po zabiegu , musi się biedaczka źle czuć po prostu .. A może przez te tuszę też się trochę gorzej goi , sama wiesz jak pacjent ma więcej sadła do rany pooperacyjne się gorzej i dłużej goją.......
Czuwaj nad nią a jakbyś widziała , że się jej pogarsza to dzwoń do weta co robić..........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hala']miejsce operacyjne było wygolone. Jednak Carmen była bardzo skąpo ogolona. Sama sięzdziwiłam jak to zobaczyłam. Ale doktor powiedział, że ona jest taka piękna, że szkoda tyle futra jej wygalać, bo to ją oszpeci.Więc zrobił takie wygolenie na jakieś...hmm...15cm szerokie?[/quote]

Piękno pięknem, ale jeśli futro nie dopuszcza do rany powietrza, to weż nożyczki wytnij to co trzeba. Albo skoro założyłaś kołnierz, to z tych kudłów zrób kucyki, tylko niezbyt mocno ściśnięte, tak by odsłonić ranę.

Link to comment
Share on other sites

I znowu rano siku w mieszkaniu..wrrr....Jak pozamykałam wszystkie pokoje, to któraś poszła pod ulubiony pokój do sikania i pod drzwiami się wysikała..to oczywiscie wykładzina dywanowa z pokoju to wchłonęła...No i bedę miała co znowu szorować!!A na spacerze dziewczyny są apatyczne. Olcia zaczyna siedziwnie zachowywać, tego przedtem nie było. Załatwia coo.. na środku chodnika. A siku zrobiła na środku kałuży.

Link to comment
Share on other sites

Hala , mój Dżek po każdym zabiegu /a miał ich kilka/ dostawał conajmniej przez 10 dni antybiotyk osłonowo /zależało to od rozległości zabiegu/.Co drugi dzień meldowałam się z nim u weta. Skontaktuj się z wetem koniecznie , bo może być coś nie tak z Twoimi suniami , a już te ślady krwi chyba nie powinny się znaleźć , może bezpośrednio po zabiegu ale chyba nie teraz . No nie wiem ale tak mi się wydaje........... Dzwoń Halusiu , dzwoń ....... Jeść przecież też powinny

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...