Jump to content
Dogomania

Oskarka (Olcia) i Carmen błękitnookie huski. Są wieści z nowego domu. :)


Hala

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Elffica zobaczyła, że mam jerzyka i kazała mi zadzwonić do zoo. I tam rozmawiałam z panem doktorem i on mnie uświadomił, że jerzyki z ziemi nie potrafią odlecieć. I kazał mi go zabrać na dwór i podrzucić do góry. Wtedy powinien odlecieć. Podrzuciłam raz...przeeciał jakies 20 m...i upadł na trawę.Zabrałam go i podrzuciłam drugi raz...i poleciał!! Jak ja się ciesze!! Elffica!! Dziękuję!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hala']W sumie mówiła konkretniei to mogło by być to. Czuć było w niej miłość. Powiedziałąm jej, że jak chcą, niech przyjadą i poznają suczki.a CO WY NA TO?[/quote]
Dobrze myślisz. Powinni się zapoznać z dziewczynami . A skad są ci państwo ?

Link to comment
Share on other sites

Dostałam dwa pytania z allgro. Pierwszego nie będę wklejać, bo pani chciał jedną.
Druga wiadomość:

"Treść wiadomości:
Witam!
Dodałam psiaki do obserwowanych dlatego że serce mi pęka jak na nie patrzę... Staram się znaleść dla nich nowy dom. Jak będę coś wiedzieć to od razu skontaktuję się z Panią. Gdzie aktualnie sunie przebywają? Czy potrzebują jakiś szczególnych warunków? Czy tolerują inne zwierzęta, dzieci itp.? Prosze o bliższe informacje. Pozdrawiam serdecznie Karolina

ps. Przykro mi tylko, że nie mogę niczego obiecać... "

Hala, jak z tymi innymi zwierzętami?...

Link to comment
Share on other sites

Olcia kocha wszystkie psiaki. Uwielbia kokietować chłopaków psich. Carmen z większym dystansem ale teąż chce sie bawić.A kota to z checią pogonią. Nie wiem co będzie jak go złapią.Do mnie natomiast przysłał kilka maili ten pan z Kaszub. Ale one niestety potwierdzają moje obawy, żeby ich nie wydawać. Oczywiscie ortografia i styl nie wpływają na serce do zwierząt..ale...

Link to comment
Share on other sites

Hala , a może daj sobie spokój z tym Panem co? Ja to wierzę swojej intuicji, jak nie mam do czegoś przekonania to tego nie robię bo moja intuicja raczej się nie myli. Nic na siłę . Miałabyś sobie potem wyrzucać , że je Panu dałaś i zamartwiać się o ich los to lepiej poczekaj . Tak myślę a Ty oczywiście zrobisz jak uważasz.

Link to comment
Share on other sites

A zatem jestem u Hali. Laski śpią... Jak wchodziłam do mieszkania to przywitały mnie zaskakująco energicznie (jak byłam poprzednio to nie były takie "kontaktowe"). Widać poczuły się tu jak w domu, nabrały pewności, zaufały... Chyba ciężko im będzie zmienić dom. Jaka szkoda, że ja nie mogę ich zabrać-starałabym się stworzyć im "ich mały raj na ziemi" heh... w sumie już sam teren jaki by miały do dyspozycji byłby dla nich wielkim szczęściem... do tego codziennie spacerki i bieganie... ale z tego korzysta już moja Elza-starszyzna nie chce słyszeć o kolejnych futrzakach :( a prawdą jest, że na tym terenie to nawet by nie zauważyli czy biega jeden pies czy trzy hehe. A neistety, nie znam ludzi którzy byilby na tyle odpowiedzialni by się zaopiekować laseczkami (bo nie polecę takich co kupują pieska bo ładnie wygląda, a tam gdzie teraz mieszkam to niestety nie znam zbyt wielu osób...)

Link to comment
Share on other sites

dziś odezwały siędwie osoby...jedna kobieta z Wa-wy...ale mieszka w bloku. Bardzo chce te nasze suczki...bardzo. A drugi to facet z okolic Lublina...albo Zamościa..już się zgubiłam. Dostałam od niego maila. I własnie odpisuję.

Link to comment
Share on other sites

> Hej:)Mam na imie Konrad. Jestem zainteresowany tymi pieskami...sa naprade sliczne:) tylko teraz kwestia tego jak mozemy skombinowac ich przywoz. do mnie z poznania jest okolo 500 kilometrow:) mam nadzieje ze jakos sie dogadamy w tej kwesti:)powiedz mi ile by to kosztowalo gdybys przywiozla je do mnie, bo ja mam (tak naprawde mlodszy brat) okreslona ilosc pieniazkow na ten cel:)i kiedy udalo by sie ich przewiesc...sorki za to ze przeszlem na Ty ale chyba jestes wiekiem podobna do mnie sadzac po glosie...czekam na odpowiedz pozdrawiam:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...