Jump to content
Dogomania

Oskarka (Olcia) i Carmen błękitnookie huski. Są wieści z nowego domu. :)


Hala

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Pewnie szoruje ;) Hala, jak ja mojego kota uszkodziłam to też niezły cyrk miałam w pokoju... w ogóle nie trzymał moczu ,a w pokoju dywan... najlepszy był płyn do naczyć-tylko że ja szorowałam też od spodu, łącznie z podłogą pod dywanem...
PS pozdrowionka dla Olci i Carmen od cioci Danki :razz: . Po pobycie w Poznaniu stwierdziłam, że chyba czasem się tu odezwę ;) Buziale!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BIANKA1']A jak mój kot narobił w kącie między ścianą a segmentem , i nawet nie mogłam się tam dostać ? Wiesz jak śmierdzi po kocie ?
Na wykładzinie jest przyjemnie , łapki się nie ślizgają i goowienko sie nie rozbryzguje :evil_lol:[/quote]
:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ubawiłąm się... a z rad podanych i ja skorzystam! Dzięki! :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Egzamin dopiero jeden był-zdany na 3 :angryy: z czego zadowolona nie jestem... do tego było 5 zaliczeń ćwiczeń - istny maraton... a Bilans tego weekendu poza tą niezsczęsną 3 , to jeszcze 2x3,5 , 2x4 i 4,5 -> żadna z tych ocen nie jest zadowalająca dla mnie, bo niewiele brakowało by było lepiej... :shake:
ale co tam... wróciłam do domciu gdzie przywitały mnie moje kochane futrzaki-one potrafią pocieszyć :p

Link to comment
Share on other sites

No wiem o Laponce :jumpie: i cieszę się ogromnie!! :multi: W ogóle to gratuluję i zazdroszczę zapału w ratowaniu jej życia... Mam nadzieję, że teraz będzie miała dobry dom. A mój wybieg nadal pusty :placz: i ze stajni nie odpisują czy mogę przyjechać :(
A jak tam laseczki się miewają? Teraz będziesz musiała dbać o ich linię hihihi. Moja Elza po sterylizacji spasła się jak dzika świnia hehe-pomimo tego że codziennie robimy sporo kilometrów i wcale dużo nie je hehe :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Witajcie. Ja już po dwóch krótkich spacerkach. W nocy znowu było siku, tym razem w kuchni. To chyba Olcia nie wytrzymuje. Poza tym, patrzę na nie i stwierdzam, że stały się apatyczne. Rozumiem, że je boli... Carmen na mnie patrzy taka smutna.

Link to comment
Share on other sites

To napewno przez to że wyjechałam-tęsknią za mną :evil_lol: hihi. A tak na poważnie, to moja Elza przez tydzień chodziła jak połamana-owszem przytrafiało jej się zaszaleć ale było od razu widać, że żałowała tego, więc zachowywała się bardzo ostrożnie. Wytarmoś psiureczki od cioteczki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...