Jump to content
Dogomania

psy kokony z parczewa


gryf80

Recommended Posts

[quote name='Koszmaria']i co,małżeństwo lekarzy potem się w towarzystwie będzie chwalić że za męczenie psów dostali jakiś śmieszny mandat,a i tak nieźle,bo wzięto im kłopot z głowy:-x[/QUOTE]

U nas była podobna sytuacja - zamożni ludzie, a w ogrodzie dwa dogi-szkielety mieszkające latem/zimą w zbyt ciasnej budzie. Kara pieniężna pewnie ich nie zabolała, ale praca społeczna w schronisku w Hajnówce pewnie tak :)

Link to comment
Share on other sites

boże tego czarnego na 1 zdjęciu to prawie nie widać, gdyby nie nosek
brak słów; powinni to rozgłosić w tv - kare dostaną symboliczną jesli wogóle dostaną; a ludzie powinni wiedzieć gdzie chodzą do lekarza;
plakaty porobić i napisać jak traktują zwierzeta; ludzi pewnie podobnie......

Link to comment
Share on other sites

Pod artykułem są komentarze od mieszkańców, w końcu to lokalny serwis. Może mając z tyłu głowy to, co się działo, nie pójdą do nich... o ile nie wygra monopol na pewne zabiegi, jaki mają ci lekarze... :shake:
Cieszę się, że pieski są już bezpieczne. To małżeństwo powinno zapłacić za leczenie psów, które sami doprowadzili do tego stanu.

Ciężko było mi patrzeć na te zdjęcia. Ta sytuacja trwała długo, patrząc na stan sierści, a nikt tego nie widział? Znajomych oni nie mają? :-o

Link to comment
Share on other sites

Masakra! Jak im się nie chciało psami zajmować wystarczyło zatrudnić 'psiego opiekuna' + dawać psy do fryzjera... wielki problem :roll:. Powinni pokryć wszelkie koszty związane z leczeniem tych psów i opieką, minimum do momentu wyadoptowania....

Link to comment
Share on other sites

Może podarowali psiaki pacjenci za leczenie albo w dowód wdzięczności za wyleczenie i dlatego nie opiekowali się nimi(nie każdy prezent cieszy i ma się z niego zadowolenie).Już tak sobie myślę bo do takiego stanu dopuścić psiaki to jest dla mnie niewyobrażalne.

Link to comment
Share on other sites

Nie wyobrażam sobie dawania psów czy innych zwierząt w prezencie. Uzgodnić z przyszłym właścicielem i zapłacić, to mogłabym zrobić, ale tylko w przypadku najbliższych mi osób. Więc trudno mi sobie wyobrazić, że jakiś pacjent uszczęśliwia lekarzy w ten sposób.

Prędzej była to nieprzemyślana decyzja pt. "bierzemy!!", albo, jak to na polskiej wsi (choć Parczew to nie wieś), suka się oszczeniła, coś z tym fantem trzeba zrobić :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...