Jump to content
Dogomania

Recommended Posts

  • 5 weeks later...

Dla wszystkich, którzy jeszcze nie zamawiali a chcieliby wypróbować karmy Delcon mamy WYSYŁKĘ GRATIS! Darmowa wysyłka tylko dla zamówień złożonych do 22.06.2014r. Zamówienia możecie wysyłać na adres podany na naszej stronie. Do zamówionych w tych dniach karm dołożymy próbki.
Zapraszamy na naszą stronę delcon.pl gdzie znajdują się szczegóły i opisy naszych karm.

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli karma jest produkowana przy zachowaniu 48% mięsa i ma 24 % białka... no to sorki - ale białko pochodzenia zwierzęcego to jest poniżej 10% a reszta to gluten ze zbóż.
30 zeta za kg... to już dobra wołowina jest a jak dołozymy kolejne 25 to mamy polędwicę końską.
Zboża naprawdę takie drogie są?

Link to comment
Share on other sites

Chciałam powiedzieć, że wypowiadać się powinno wtedy gdy się coś wypróbuje. Karmię Delconem. Mój pies jest zdrowy , ładnie wygląda ma super kondycję , nie latam z wiadrem po kupę, jestem z karmy zadowolona. Także jeśli isabelle301 nie wypróbowałaś to może nie krytykuj bo jesteś mało wiarygodna.

Link to comment
Share on other sites

48% mięsa? A gdzie jest ta informacja? Bo w składach jest tylko np. "kurczak". Dlaczego producent nie podał w jakiej formie jest ten kurczak?
Nie wiem czy Delcon Polska zdajesz sobie sprawę, ale słowo "kurczak", "indyk" czy "jagnięcina" w składzie oznacza produkty uboczne z uboju, na dodatek przed wysuszeniem, czyli w suchej masie zostaje ich ok.75%mniej.
Dla mnie ta karma jest delikatnie mówiąc niewarta swojej ceny, co z tego, że na pierwszym miejscu jest ten niby kurczak skoro dalej same zboża. I to jak drogie zboża.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda.W']Chciałam powiedzieć, że wypowiadać się powinno wtedy gdy się coś wypróbuje. Karmię Delconem. Mój pies jest zdrowy , ładnie wygląda ma super kondycję , nie latam z wiadrem po kupę, jestem z karmy zadowolona. Także jeśli isabelle301 nie wypróbowałaś to może nie krytykuj bo jesteś mało wiarygodna.[/QUOTE]

Bo widzisz - ja - karmię psa mięsem i wiem ile ono kosztuje. Nie wiem co jest niewiarygodnego w mojej wypowiedzi - cena polędwicy źrebięcej? (to cena z 31 maja) czy fakt niezwykle drogiego zboża? A może fakt że mięso to to maksymalnie 24% białka - pod warunkiem że dasz własnie polędwicę bez żadnego dodatku - bo słowo kurczak w owych niezwykle drogich trocinach - jak zauważyła natruszka oznacza dzioby, pióra i łebki - zero mięsa.
Policz sobie także ile % zostanie w karmie białka zwierzecego nawet przy założeniu że 48% to czyste mięso mające maks 24% białka...

Zgodzę się z jednym - jak się nie ma pojęcia o czym sie mówi to lepiej milczeć - znam takich co karmią psy chlebem ze smalcem. Też się mają dobrze.

Na jakiej podstawie twierdzisz ze twój pies ma się dobrze? Bo się rusza? To chyba jednak nieco zbyt mało aby wygłaszac takie komunały

Link to comment
Share on other sites

A co miał podać? Że kurczak jest w formie kotleta panierowanego? Dlaczego zachowujesz się jak pies ogrodnika? Dlaczego obrzydzasz innym coś czego nawet nie widziałaś na oczy? Ja karmię tą karmą swojego psa, który po innych dostał uczulenia, drapał się i wychodziła mu sierść garściami. Po tej karmie biedak zaczął nowe życie. Ja zresztą też. I nie interesuje mnie w jakiej formie jest kurczak, czy jest zmielony czy posiekany, czy nieprzyciśnięty przez maszynkę. ja polecam, ty nie musisz, ale nie obrzydzaj, proszę.

Link to comment
Share on other sites

nie obrzydzam. stwierdzam fakt.
co zrobią inni - to już ich sprawa.
natomiast myślę, że tym innym należy się uczciwość - czyli wypisanie dokładnie co oznacza w karmie słowo kurczak - bo ma on wiele części.
producent który stosuje w opisie tylko słowo "kurczak" najzwyczajniej w świecie jest oszustem zerującym na głupocie ludzkiej

ja mogę tobie napisac nieco przekornie - mozesz swojego psa karmić papierem toaletowym kosztującym majątek - mnie nic do tego - ale nie namawiaj do tego innych. proszę

Link to comment
Share on other sites

oj widzę ,że marketing pełną gębą się tutaj rozwija, co jeszcze bardziej zniechęca do tej karmy.

Gdyby w karmie było rzeczywiście 48% czystego mięsa to producent by się tym wręcz wychwalał. Podawał by w składzie w jakiej formie jest ten kurczak i ile dokładnie % w karmie go jest. Dlaczego miałby to ukrywać pod lakonicznym "kurczakiem", skoro to taka super karma?
Szkoda, że ktoś kto się zajmuje sprzedażą tej karmy nie umie czytać składu karm, skoro pisze, że ma w składzie podać "kotleta panierowanego"...

Nie piszę, że karma jest do niczego ale za tę ceną można mieć naprawdę dobre karmy z górnej półki.

Edited by natruszka
Link to comment
Share on other sites

Proszę mi nie wciskać dziecka w brzuch. Nie zajmuję się handlem niczym, w związku z czym nie utożsamiaj mnie proszę z żadną firmą produkująca cokolwiek, ani handlującą czymkolwiek. Jedyne co sprzedałem to stary samochód i rowerek po dziecku. Dziękuję za uwagę. Miłego dnia.

Link to comment
Share on other sites

Propozycja, którą zamieściliśmy jest - jak w wątku powyżej - "[COLOR=#000000]Dla wszystkich, którzy jeszcze nie zamawiali a [U][B]chcieliby wypróbować[/B][/U] karmy Delcon". Nie ma tutaj nic o zmuszaniu do jej zakupu i nie rozumiemy dlaczego ktoś poczuł się zmuszany.
Potwierdzamy również fakt, iż mamy wielu zadowolonych klientów w Oleśnicy i nie tylko.
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli chodzi o produkt, jego skład, producenta czy proces produkcji wszystkie informacje zawarte są na naszej stronie internetowej jak również na stronie producenta.
Wg producenta "kurczak" to przede wszystkim mięso a nie dziób czy łapki. Gdyby było inaczej skład wyglądałby jak w innych karmach na rynku tzn: "mączka z ...", czy "produkty pochodzenia zwierzęcego"
Oczywiście każdy ma prawo wyboru i decyzji czym karmi swoje psy.

Link to comment
Share on other sites

Mięso w składach karm określa się jako "mięso", "świeże mięso", a w formie suszonej: "suszone mięso" bądź [FONT=&quot]"dehydratyzowane[/FONT] mięso".
Samo "kurczak" czy "indyk" nie oznacza nic innego jak produkty uboczne z uboju.

Proszę również nie obrażać mączek, bo są zarówno mączki parszywej jakości jak i te dobre czyli mączki z mięsa.

Nazewnictwo składu karm jest z góry ustalone i producenci muszą go przestrzegać, więc niech Pan wybaczy ale nie uwierzę Panu na słowo, że Wasz kurczak to same najlepsze mięsko jakie można znaleźć w kurczaku. Nie ważne jakich by Pan bajek nie napisał o karmie, dla mnie liczy się skład i to na niego w pierwszej kolejności patrzę.

Link to comment
Share on other sites

No cóż... niektórzy sprzedawcy mają swoich klientów za niedorozwiniętych idiotów, którzy uwierzą w te bajeczki a żeby było wiarygodniej to jeszcze pozakładają kilka fałszywych kont by potwierdzić jaka to ta karma jest wyjątkowa, strzelając sobie tym samym w stopę.

Ps.
Za reklamy na forum się płaci! Takie kręcenie przez zorientowanych użytkowników jest od razu wyłapywane Pani Delcon.

Link to comment
Share on other sites

[B]Natruszka - 2014-06-06, 16:21
[HR][/HR]Czy ktoś z Was słyszał o tej karmie?
[URL]https://www.vollmers.pl/oferta/more/49/131.html[/URL]
Jest to suszone mięso wołowe, które się namacza i podaje psiakowi.
co o tym myślicie?[HR][/HR][B]isabelle30 - 2014-06-06, 17:35
[HR][/HR]nie warto nawet patrzeć w stronę tego czegoś[HR][/HR][B]Natruszka - 2014-06-06, 18:20
[HR][/HR]isabelle30 a skąd takie zdanie? uzasadnisz?[HR][/HR][B]isabelle30 - 2014-06-06, 19:01
[HR][/HR]spójrz na skład plus cena.
1 kg suszu otrzymują z 4kg mięsa... a 1.5 kg suszu kosztuje 30zł. W tym jest narzut.
Skład to potwierdza - uboczne produkty zwierzęce... a cóz to takiego?
To zadać nalezy pytanie - mięso to czy co to?

więcej na
[/B][/B][/B][/B]Barfny Świat

BEZ KOMENTARZA

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zvogel'][B]Natruszka - 2014-06-06, 16:21
[HR][/HR]Czy ktoś z Was słyszał o tej karmie?
[URL]https://www.vollmers.pl/oferta/more/49/131.html[/URL]
Jest to suszone mięso wołowe, które się namacza i podaje psiakowi.
co o tym myślicie?[HR][/HR][B]isabelle30 - 2014-06-06, 17:35
[HR][/HR]nie warto nawet patrzeć w stronę tego czegoś[HR][/HR][B]Natruszka - 2014-06-06, 18:20
[HR][/HR]isabelle30 a skąd takie zdanie? uzasadnisz?[HR][/HR][B]isabelle30 - 2014-06-06, 19:01
[HR][/HR]spójrz na skład plus cena.
1 kg suszu otrzymują z 4kg mięsa... a 1.5 kg suszu kosztuje 30zł. W tym jest narzut.
Skład to potwierdza - uboczne produkty zwierzęce... a cóz to takiego?
To zadać nalezy pytanie - mięso to czy co to?

więcej na
[/B][/B][/B][/B]Barfny Świat

BEZ KOMENTARZA[/QUOTE]

yyy i czego to dowodzi? :D :D :D
że potrafisz korzystać z google? :D :D :D

czy może tego, że nie potrafisz znieść krytyki swojej karmy?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...