Jump to content
Dogomania

Cezar i jego smutna historia o porzuceniu - za TM :(


Vilena

Recommended Posts

Pojawiła się możliwość dania Cezarkowi najlepszych warunków i stałej opieki wet. Dalej niewiadomo co z tym jego guzem, już na samym początku weci spierali się o to czy go operować mimo podeszłego wieku. Cezar jest pogobnym, szczęśliwym staruszkiem, on chce żyć... Teraz będzie dodatkowo w najlepszych rekach :)

Psiakowi na pewno potrzebne będzie dalsze wsparcie finansowe, ogrom tego duchowego i masy kciuków zaciśniętych za jego dobre zdrowie. Ja ich nie puszczam :kciuki: 

Link to comment
Share on other sites

Na wydarzeniu było wyjaśnienie, a po kilku godzinach zostało usunięte cale wydarzenie. Możesz ewuniu tych pytających nakierować na ten watek. Poki co czekam na odpowiedz czy będę go mogła aktualizować, ale jestem dobrej myśli :) 

Zdecydowałam że również adoptuje Cezarka wirtualnie, zdrowie i dobro tego psiaka siedzi mi głęboko w głowie, cudo pies z ogromnym nieszczęściem :( 

Link to comment
Share on other sites

Czyli z dobrych informacji - nie ma guza głębiej, nic złego poza starością Cezarkowi nie doskwiera, ufff. 

 

Cezarinku trzymaj się kochany k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,37_j1_orig.buziaczki przesyłam 

gdzie Cezarek teraz mieszka ?k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,09_u3_orig.  muszę pamiętać , że pieniążki dla Cezarinka mają iść na inne konto od teraz 

Link to comment
Share on other sites

Cezar jest w Warszawie. Info które dostałam wczoraj:
"Pierwsze informację są takie że wyniki krwi są na tyle dobre, że nie było przeciwskazań by wprowadzić go dziś w lekką narkozę by pobrać próbki z pyszczka i pupy do badań hostopatologicznych. Przy okazji był zrobiony rtg. Jutro będę z lekarzem rozmawiać co wyszło w płucach, bo na histo pewnie trzeba będzie poczekać"


Tu potwierdzenie przelewu dla Cezarka. Dorciu wysłałam nasze grudniowe deklaracje wspólnie.
http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/Mobile%20Uploads/IMAG3027_zps142a7a55.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ostatnie info do opiekunów Cezara: 
 

 

 

Pluca Cezara czyste. Czekamy na wyniki histo. Generalnie nasz Rafal z hoteloku mowi ze to zywotny i kontaktowy senior dzieki tez za wsparcie finansowe dla Cezara

 

Czyli potwierdziło się to co już wiedzieliśmy :loveu: Cezar to kupa szczęścia i werwy mimo wieku i dolegliwości :loveu: 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dorciu Kochana, Cezarek pojechal juz do swojego domku :) W Lodzi jest pewna wet, ktora bierze najciezsze przypadki i daje im dom na ostatnie chwile zycia, mam zdjecia jak odbierala Cezarka z hoteliku :) 

 

a tu info od fundacji sos

 

 

Czaruś jest już w swoim domku na stałe pod troskliwą opieką Pani Ani Smyk, która przyjechała po niego do Warszawy po drodze zabierając z Palucha 15-letniego wilczurka. W hoteliku były przytulanki, całowanie a potem w drogę. Teraz będzie już tylko lepiej tak powiedziała Pani Ania.

 

Cezarek poznaje swoja najlepsza Pania :loveu: 

 

8e44766bab48a155gen.jpg

 

6ea4865f086ceb73gen.jpg

 

eab6cf71d6b23a5bgen.jpg

 

1ff6cd1c19b3d775gen.jpg

 

ff79d3bcae9edaeagen.jpg

Link to comment
Share on other sites

Lezka sie w oku kreci jak na to patrze, tyle walki, tyle niewiadomych... Cezar otrzymal najlepsze co mogl, obecnej sytuacji nie da sie lepiej, ze zdrowkiem nie wygramy, nie mamy boskiej sily... 
Mimo wszystko radosc ogromna, z przyjemnoscia zmieniam tytul watku :loveu: 

 

 

A na dniach będziemy wyciągać 10 letniego psiula z Nysy, bedzie potrzebowal leczenia, musze myslec nad jakims bazarkiem dla niego :( 

Link to comment
Share on other sites

tak się cieszę , cuda się jednak zdarzają k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,61_QX_orig.

 

to mój piąty deklarowicz, który ma domek , reszta niestety albo poumierała (na szczęście nie w schronisku) albo czekają na domek k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,22_rv_orig., może tak jak do Cezarinka uśmiechnie się do nich szczęście a w tym momencie mam 20-tkę deklarowiczów

 

Ciociu kochana czy stała dla Cezarka będzie jeszcze potrzebną ? k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,052_kD_origjak nie to przeznaczę ją na inną bidulinkę

 

będę zaglądać do misiaczka na wątekk,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,031_hC_orig

 

Cezarinku kochany bądź szczęśliwy w nowym domku , teraz masz kochaną, wspaniałą panią _3_l5_orig.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...