Jump to content
Dogomania

Zajrzyj, a przekonasz się, że warto pomagać..Karolek, Bambo, Łatka, Plamka,Papilonek i Jeżynka już bezpieczne..na pomoc czekają kolejne bezdomniaki!!!


Recommended Posts

Maxi miała być dziś sterylizowana, ale pochorowała się i zamiast na zabieg została u weta na kroplówcę. Wczoraj wieczorem pojawiły się śmierdzące wymioty. Sunia ogólnie od początku była taka trochę "za spokojna", nie chciała spacerować... myślałam, że to dlatego, że jest wystraszona w nowym miejscu, że nie może przyzwyczaić się do smyczy itd. Od poniedziałku nic prawie nie jadła:(

Wg weta to wirusowe zapalenie jelit i suńka powinna z tego wyjść bez problemu. Jutro też jedziemy na kroplówkę.

 

Natomiast szczeniaczki... to wszystko chłopaki zarówno u jednej suni, jak i u drugiej. Czyżby menel zrobił selekcję na wstępie?:(

Link to comment
Share on other sites

Inka wreszcie na właściwym miejscu :)

Sunia jest bardzo inteligentna i bystra, w domu zachowuje czystość (do tej pory nie zdarzyła się jej żadna wpadka ); na smyczy chodzi już ładnie.  No i rozkręca się - od wczoraj moje koty mają przechlapane: śledzi każdy ich krok i pilnuje porządku w domu, skończyło się łażenie i sikanie po szafkach kuchennych, bo po prostu wolą  nie wchodzić do kuchni :)

Sunia jest wesoła i lgnie do ludzi, a właściwie tylko do kobiet , od mężczyzn ucieka z podkulonym ogonkiem :(

W poniedziałek została zabezpieczona przeciwko pchłom i kleszczom, wczoraj odrobaczona, za tydzień będzie szczepiona. Jeżeli chodzi o sterylkę, to nasza wetka sugeruje, żeby jeszcze trochę z tym zaczekać, bo sunia nie ma jeszcze wykształconych zewnętrznych narządów rodnych, cycuszki też jeszcze wklęśnięte.

P1010011.JPG.345723899d2f08f12cf58537ccbf01e5.JPG

P1010030.JPG.7057d5af8622faa54188ae714a3ae89c.JPG

P1010016.JPG.8a9c53f4a3b889547f2f5be60b42d9a0.JPG

P1010013.JPG.18f585630af7e84ea966a1bfdc6af56b.JPG

P1010008.JPG.b67a1ed5ea7973fb8321fce37ae30f36.JPG

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyśka) napisał:

Inka jest prześliczna i ma wspaniałe imię :) Bardzo lubię terierkowate psiaki. 

Zmartwiłam się wieściami o Maxi :(

Tyśko, a mogłabyś zrobić ogłoszenie Ince na OLX? Na razie na Lublin, chciałabym, aby jak najbliżej  znalazła dom :) Sugeruję raczej dom wolnostojący z kawałkiem ogródka, Inkę rozpiera energia, musi się wybiegać. No i pewnie bez kotów oraz drobiu.

Link to comment
Share on other sites

Maxi zdrowieje, mam nadzieję, że dziś już będzie przełom (wet mówił, żeby wieczorem spróbować dać jej jeść). W leczeniu niestety nie pomagają przejazdy do weta, bo sunia bardzo źle znosi jazdę samochodem (ma silną chorobę lokomocyjną) i wzmagają się wymioty. Dziś musiałam ją jeszcze zawieźć na kroplówkę, ale na jutro dostałam już tylko zastrzyk do podania.

maxii.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ineczka bardzo mi się podoba i cieszę się, że tak się potoczyło dla niej. Myślałam o DT dla niej, ale u nas przeprowadzka przeciąga się w czasie. Dobrze jest jak jest:)

Lublin:  https://www.olx.pl/oferta/inka-cud-miod-dziewczynka-CID103-IDJblwv.html

Warszawa: https://www.olx.pl/oferta/ineczka-teriereczka-7msc-nieduza-dzielna-sunia-CID103-IDJbmCb.html

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Murka napisał:

Maxi zjadła odrobinkę, także teraz powinno już być z górki:)

 

Jakiś pan dziś dzwonił późnym wieczorem, pytał zaspanym głosem o Maxi i czy mogę mu na telefon zdjęcia wysłać, bo on nie ma internetu (???).

Niech je i zdrowieje, bo są już dwa konkretne domy w Lublinie, które czekają na wieści o jej zdrowiu .

4 godziny temu, Tyśka) napisał:

Ineczka bardzo mi się podoba i cieszę się, że tak się potoczyło dla niej. Myślałam o DT dla niej, ale u nas przeprowadzka przeciąga się w czasie. Dobrze jest jak jest:)

Lublin:  https://www.olx.pl/oferta/inka-cud-miod-dziewczynka-CID103-IDJblwv.html

Warszawa: https://www.olx.pl/oferta/ineczka-teriereczka-7msc-nieduza-dzielna-sunia-CID103-IDJbmCb.html

Dziękuję za ogłoszenia :) Oba do wyróżnienia?

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, ala123 napisał:

Niech je i zdrowieje, bo są już dwa konkretne domy w Lublinie, które czekają na wieści o jej zdrowiu .

Dziękuję za ogłoszenia :) Oba do wyróżnienia?

Trzymam kciuki za uroczą Maxi :)

Tak, żadne nie jest wyróżnione.

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie za marzec:

 

TOUDIE

Stan konta na 28 luty wynosił -1649,29 zł

+1600 zł ala123

+60 zł ala123 (bazarek)

-310 zł hotelowanie 1-31.03 (zniżka ze względu na karmę)

-40,90 zł Esseliv Forte x 2 opak.

Stan konta na 31 marzec wynosi -340,19 zł.

 

MINI, MIDI, MAXI

+400 zł helli

+200 zł helli

-576 zł hotelowanie 16-31.03

-160 zł transport z Tomaszowa Lubelskiego do weta i do hotelu

-225 zł wizyta u weta: badanie, odrobaczenie, odpchlenie

-9 zł odrobaczenie 2 szczeniaków Mini

-180 zł badanie krwi i leczenie Maxi 24.03

-8 zł zawiezienie Maxi do weta 24.03

-6 zł odbiór od weta 24.03

-8 zł zawiezienie Maxi do weta 25.03

-16 zł odbiór od weta 25.03

-16 zł zawiezienie Maxi do weta 26.03

-8 zł odbiór od weta 26.03

-147 zł leczenie Maxi 25 i 26.03

-85 zł leczenie Maxi 27.03

-16 zł zawiezienie Maxi do weta 27.03

-8 zł odbiór od weta 27.03

Stan konta na 31 marzec wynosi -868 zł.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Poker napisał:

Dla Inki będę miała z bazarku ok. 130 zł

W związku z tym, że Inka przebywa u mnie, to ja będę pokrywać koszty, tzn. koszty odrobaczenia, zabezpieczenia przeciwko pchłom i kleszczom oraz leczenia - okazało się, że ma giargie.  Gdybyś przekazała te 130zł z bazarku na konto Murki na poczet długu za pozostałe pieski, to byłabym wdzięczna :)

14 godzin temu, Murka napisał:

Rozliczenie za marzec:

 

TOUDIE

Stan konta na 28 luty wynosił -1649,29 zł

+1600 zł ala123

+60 zł ala123 (bazarek)

-310 zł hotelowanie 1-31.03 (zniżka ze względu na karmę)

-40,90 zł Esseliv Forte x 2 opak.

Stan konta na 31 marzec wynosi -340,19 zł.

 

MINI, MIDI, MAXI

+400 zł helli

+200 zł helli

-576 zł hotelowanie 16-31.03

-160 zł transport z Tomaszowa Lubelskiego do weta i do hotelu

-225 zł wizyta u weta: badanie, odrobaczenie, odpchlenie

-9 zł odrobaczenie 2 szczeniaków Mini

-180 zł badanie krwi i leczenie Maxi 24.03

-8 zł zawiezienie Maxi do weta 24.03

-6 zł odbiór od weta 24.03

-8 zł zawiezienie Maxi do weta 25.03

-16 zł odbiór od weta 25.03

-16 zł zawiezienie Maxi do weta 26.03

-8 zł odbiór od weta 26.03

-147 zł leczenie Maxi 25 i 26.03

-85 zł leczenie Maxi 27.03

-16 zł zawiezienie Maxi do weta 27.03

-8 zł odbiór od weta 27.03

Stan konta na 31 marzec wynosi -868 zł.

Dziękuję bardzo helli za wsparcie piesków :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.03.2021 o 19:29, Tyśka) napisał:

Oczywiście, edytuję. A czemu dom z ogrodem, a nie blok? Niszczy zostawiona sama? Płacze? Boi się chodzić na smyczy?

Inka jest bardzo żywiołowa, potrzebuje się wybiegać, lubi przebywać na dworze. No i niestety zostawiona w domu sama niszczy i płacze.  Poza tym jak to terier, wszędzie jej pełno i wszystko ją interesuje, każda rzecz nadaje się do zabawy :) Na smyczy chodzi bardzo ładnie i nie ma nic przeciwko temu :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...