Jump to content
Dogomania

Zajrzyj, a przekonasz się, że warto pomagać..Karolek, Bambo, Łatka, Plamka,Papilonek i Jeżynka już bezpieczne..na pomoc czekają kolejne bezdomniaki!!!


Recommended Posts

Dnia 27.11.2020 o 13:28, Murka napisał:

Toudie ma na jednym oku na powiece brodawkę, która podrażnia mu oko. Dziś oglądał to wet (był u nas i szczepił psiaki) i powiedział, że to wygląda na czerniaka. Cokolwiek by to nie było dobrze by było usunąć, bo oko jest zaczerwienione i łzawi. Jest to w takim miejscu, że on się nie podejmie usunięcia tego, trzeba by było zgłosić się do okulisty. Póki co radził stosować sztuczne łzy, aby nawilżać to oko.

Tutaj widać ten guzek, wydaje mi się, że ostatnio urósł trochę:( Po lewej stronie:

105bedede3510e80gen.jpg

Trzeba by było umówić wizytę u dr Balickiego w Lublinie. Kasia, dasz radę ?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, ala123 napisał:

Trzeba by było umówić wizytę u dr Balickiego w Lublinie. Kasia, dasz radę ?

Ja nie dam?:)

Zapytam się czy najpierw konsultacja czy od razu by mogli to usunąć.

Najbardziej by mi pasowało, żeby szczeniaki wybyły, to miałabym dla niego miejsce w domu po operacji. 

Zobaczymy.

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Murka napisał:

Ja nie dam?:)

Zapytam się czy najpierw konsultacja czy od razu by mogli to usunąć.

Najbardziej by mi pasowało, żeby szczeniaki wybyły, to miałabym dla niego miejsce w domu po operacji. 

Zobaczymy.

Oj tak, oj tak !!! Bardzo bym chciała, żeby zamieszkał w domu. Nie mówiąc już o Toudim, który pewnie o tym marzy :) Ile szczeniaków jeszcze zostało?

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, ala123 napisał:

Oj tak, oj tak !!! Bardzo bym chciała, żeby zamieszkał w domu. Nie mówiąc już o Toudim, który pewnie o tym marzy :) Ile szczeniaków jeszcze zostało?

 

Zostały trzy, w tym jeden ma już dom tylko czeka na transport (znów Kraków). 

Link to comment
Share on other sites

Tutaj jeszcze to oczko Toudiego, tak wygląda codziennie przed przemyciem.

0932db456440b75egen.jpg

 

Jak Toudie był strzyżony to guzek był ze dwa razy mniejszy. Pytałam wtedy wetek, które go strzygły o to oko, ale one stwierdziły, że to nic takiego. Dlatego odpuściłam temat. Ale niestety widzę, że guzek rośnie:(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.12.2020 o 23:58, Murka napisał:

Tutaj jeszcze to oczko Toudiego, tak wygląda codziennie przed przemyciem.

0932db456440b75egen.jpg

 

Jak Toudie był strzyżony to guzek był ze dwa razy mniejszy. Pytałam wtedy wetek, które go strzygły o to oko, ale one stwierdziły, że to nic takiego. Dlatego odpuściłam temat. Ale niestety widzę, że guzek rośnie:(

No na pewno musi zobaczyć to okulista.

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie za listopad:

 

CYGAN

Stan konta na 31 październik wynosił +40,10 zł

+50 zł Gosia G.

+100 zł Renata D.

+15 zł Joanna B.

+15 zł Agata W.

+50 zł Gosia G.

+50 zł Sybilla N.

-360 zł hotelowanie 1-30.11

Stan konta na 30 listopad wynosi -39,90 zł.

 

TOUDIE

Stan konta na 31 październik wynosił -773,90 zł

-360 zł hotelowanie 1-30.11

Stan konta na 30 listopad wynosi -1133,90 zł.

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, ala123 napisał:

Tyśko, zrobiłaś może ogłoszenie dla Toudiego ? Jeżeli tak to podeślij link, wyróżnię je.

Z FB nie ma żadnego odzewu, z mojego OLX też nie ...

 

16 godzin temu, bakusiowa napisał:

Ładny psiaczek. Może z Tyśki ogłoszenia znajdzie domek.

Przepraszam, ostatnio wzięłam na siebie zbyt dużo zobowiązań. Nie mogę się wygrzebać...
Na ten moment zrobiłam jedno ogłoszenie: https://www.olx.pl/oferta/poczciwina-miks-sznaucer-psiak-ktory-nigdy-nie-mial-domu-CID103-IDHE45t.html

Ale jeszcze ogłoszę go na jedno miasto (tylko jakie?), z innym opisem.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyśka) napisał:

 

Przepraszam, ostatnio wzięłam na siebie zbyt dużo zobowiązań. Nie mogę się wygrzebać...
Na ten moment zrobiłam jedno ogłoszenie: https://www.olx.pl/oferta/poczciwina-miks-sznaucer-psiak-ktory-nigdy-nie-mial-domu-CID103-IDHE45t.html

Ale jeszcze ogłoszę go na jedno miasto (tylko jakie?), z innym opisem.

Ja ostatnio zrobiłam na Poznań. Na Warszawę chyba też ktoś mi zrobił, ale jeżeli zmienisz imię, to przecież  może być na każde miasto.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, ala123 napisał:

Ja ostatnio zrobiłam na Poznań. Na Warszawę chyba też ktoś mi zrobił, ale jeżeli zmienisz imię, to przecież  może być na każde miasto.

To spróbuję szczęscia może w Krakowie? Myślałam właśnie o Poznaniu, ale skoro tam ma.. :

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, ala123 napisał:

Dziękuję Ci bardzo :) Otworzyłam  link, aby wyróżnić ogłoszenie, ale nie mam takiej opcji. Sprawdź może o co chodzi.

Ojej, to normalne ogłoszenie i jak kliknę w wyróżnienie to spokojnie się otwiera ta opcja. Może spróbuj jeszcze raz? Jak nie to podam Ci konto moje i mi najwyżej za wyróżnienie oddasz. Wyróżnienie Maxi kosztuje 12,72zł - Toudie jest w kategorii "Psy ze schronisk".

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyśka) napisał:

Ojej, to normalne ogłoszenie i jak kliknę w wyróżnienie to spokojnie się otwiera ta opcja. Może spróbuj jeszcze raz? Jak nie to podam Ci konto moje i mi najwyżej za wyróżnienie oddasz. Wyróżnienie Maxi kosztuje 12,72zł - Toudie jest w kategorii "Psy ze schronisk".

Ok, już wyróżniłam, nie wiem, dlaczego wcześniej nie widziałam tej opcji. Dzięki wielkie :)

Link to comment
Share on other sites

Toudie był w środę u okulisty w Lublinie. Oczko będzie za tydzień operowane, tzn. guz usuwany. Przez ten czas dostaje krople do tego oka mające opanować stan zapalny. Prof. Balicki prosił też, żeby z racji wieku Toudiego zrobić mu przed zabiegiem badanie krwi (dziś był wet, więc pobraliśmy krew). Gdyby do poniedziałku ropa nie zmniejszyła się znacząco to zabieg trzeba będzie przełożyć i podać antybiotyk ogólny. 

Wizyta kosztowała 100 zł:

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/07130a5b3d6221ea

Tutaj recepta na krople i rozpiska do stosowania:

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/9d61d3407cace30a

Krople kosztowały 47,80 zł (nie wykupywałam ostatnich kropli, ponieważ mam takie coś na stanie):

5ab0280b0bbdd70fgen.jpg

 

Tutaj czekamy w poczekalni u prof. Balickiego w Lublinie:

46974233d632a239gen.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.12.2020 o 12:48, bakusiowa napisał:

Toudi jest tak ładnym psiaczkiem że znajdzie dom. Tylko trzeba go intensywnie promować.

 

Dnia 12.12.2020 o 13:23, Tyśka) napisał:

Mam ogromną nadzieję że Toudi i czarni bracia znajdą domy.

 

Dnia 12.12.2020 o 14:29, Murka napisał:

Toudie ma niezbyt dobre wyniki krwi. Zapytam w poniedziałek prof. czy to nie będzie przeszkodą przy zabiegu.

55c3aa8395f2b805gen.jpg

8791a457924534aagen.jpg

Oby znalazł dom, chociaż te wyniki nie rokują dobrze :(   Zresztą nikt nie dzwonił w jego sprawie...

A kociaczki też nadal czekają, miałam chyba tylko jeden telefon.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...