Jump to content
Dogomania

Zajrzyj, a przekonasz się, że warto pomagać..Karolek, Bambo, Łatka, Plamka,Papilonek i Jeżynka już bezpieczne..na pomoc czekają kolejne bezdomniaki!!!


Recommended Posts

Dzisiaj okazało się, że kocur Nosek ma złe wskaźniki nerkowe :( 

Zaczął ostatnio chudnąć pomimo dobrej karmy i apetytu, więc wetka wykonała badania i niestety wszystko wyszło...

Miałam nadzieję, że Nosek pomimo swojego wieku znajdzie dość szybko dom, bo jest super kotem: miziastym, mruczącym, spokojnym przyjemniakiem, a tymczasem nic z tego. Czeka go leczenie i zobaczymy co będzie dalej. W tej sytuacji można liczyć jedynie na dogomaniacki dom, o ile w ogóle jakiś :(

013.JPG.52cd8d1290c519d5a50a753163e61761.JPG

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.04.2018 o 17:35, Tyś(ka) napisał:

Przecież kot nerkowy to nie koniec świata... ja wierzę że znajdzie kochających opiekunów. Nie martw się na zapas :)

Mam nadzieję,że znajdzie, na razie cisza w jego sprawie...

Dnia 14.04.2018 o 11:40, mdk8 napisał:

wiadomo co z Karolkiem ?

Kudlataja nie kontaktuje się z nikim w tej sprawie,  ja nic nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, jest taki temat, w tej chwili trwa wizyta p.a. dla kotki Matyldy vel Eli, którą zorganizowała baltimoore. Jeżeli wszystko będzie w porządku, to kotka mogłaby jechać do domu. We wtorek rano miałabym nawet transport dla niej, ale niestety tylko na obrzeża Warszawy, a dom jest na Żoliborzu. Rozmawiałam wstępnie z panią, czy nie odebrała by kotki, ale ona nie jest zmotoryzowana, nie ma też kogo poprosić o dowiezienie jej. Trzeba by kotkę przejąć ok. godz.9.30-10 rano. Wiem, że wszyscy pracujemy i szanse są niewielkie, trudno o dyspozycyjność o tej porze, ale piszę, a nuż ktoś będzie mógł ?

 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Odbierzemy i dowieziemy, gdzie trzeba. Kotka będzie w transporterku? Bo jeżeli nie to mogę pozyczyć na jeden dzień:)

Dziękuję Ci bardzo :) Okazało się jednak,że ten transport we wtorek nie jest taki pewny. Jeżeli nie wtorek, to w któryś inny dzień w nadchodzącym tygodniu. Kotka będzie w transporterku.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.04.2018 o 08:51, Zagrodowy pies polski napisał:

Nie ma sprawy, a skąd ta kotka jedzie, bo jeżeli do 100km od Warszawy i odbiór możliwy rano, to to sami ją odbierzemy i zawieziemy.

Dziękuję Ci bardzo za zorganizowanie transportu dla kotki do ds  :) Twojemu Mężowi również wielkie dzięki :) Bez Waszej pomocy kotka siedziałaby pewnie jeszcze w lecznicy, a tak wyleguje się już dawno na kanapie :) Baltimoore dziękuję za znalezienie kici domku oraz zorganizowanie wizyty p.a. :)


 

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj byłyśmy z Krystyną Pomarańską na interwencji. Zastałyśmy taki widok:

30429474_170434160450267_376015597_n.jpg.d67f6893ec36eaca62446e5a78aaed61.jpg

Pies jest już bezpieczny, Fundacja Felis wzięła go pod swoje w skrzydła,dzisiaj pojechał do kliniki w Lublinie, . Leczenie pewnie będzie kosztowało fortunę, ale najważniejsze, żeby psina zaznał jeszcze normalnego życia.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję LocaiBenio za wpłatę 30zł :) Pozwoliłam sobie przeznaczyć je na odpchlenie i odrobaczenie 3 psów ze wsi. Pojechałyśmy tam z koleżanką na prośbę kobiety, u której oszczeniła się jesienią bezdomna suczka. Były trzy szczeniaki, jednego komuś oddała, zostały dwa pieski, ich matka i suczka tej kobiety. Jednemu małemu znalazłyśmy dom,  drugi nadal czeka na łańcuchu... Suczkę-matkę kobieta zatrzyma, jeżeli jej wysterylizujemy.   Kolejna suczka, którą musiałabym zgłosić do Akcji Sterylizacji, to byłaby już czwarta...

Na razie psy zostały odpchlone i odrobaczone.

Ten kudłaty ma już dom, na łańcuchu został gładkowłosy:

20180412_191012.jpg.6fb62dc33758b9295fe52d483c93bcea.jpg

20180412_190229.jpg.e13843c9604c2e6dab74d9558abeae75.jpg

Suczki podobno chwilowo mieszkają w kojcu, po sterylizacji zostaną zabrane do domu:

20180412_185845.jpg.73f05ff31399f54ec50787daecaee101.jpg

 

1872786270_paragon17_04.png.cfd2fc44dc6ec96eba1e6c1945ea2485.png

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.02.2018 o 16:16, Murka napisał:

Rozliczenie za styczeń:

Stan konta na 31 grudnia wynosił +64 zł

+15 zł ranias

+500 zł bianka0 (bazarek)

+15 zł ranias

Stan konta na 31 stycznia wynosi +594 zł

Od tego czasu miałam dwie wpłaty:

+10 zł ranias (w marcu)

+15 zł ranias (w kwietniu)

Stan konta na 30 kwiecień wynosi +619 zł

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...