Jump to content
Dogomania

Zajrzyj, a przekonasz się, że warto pomagać..Karolek, Bambo, Łatka, Plamka,Papilonek i Jeżynka już bezpieczne..na pomoc czekają kolejne bezdomniaki!!!


Recommended Posts

1 minutę temu, ala123 napisał:

Tak, wysłać, bardzo dziękuję :) Babcia zrzekła się suczki, ale nie mam jej gdzie zabrać.

Ok wyślę, ale dom trzeba będzie sprawdzić - Grodzisko k/Wadowic.  Mogę na PW podać nr telefonu.

Czy coś o suni możesz powiedzieć ?

Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, elik napisał:

ala123 w styczniu zgłaszałaś do AS sterylizację dla 2 suczek.

Jedna z tego wątku - zabieg ma się odbyć 10.03.   Czy ona ma jakieś imię ?

26231724_790199354504342_4308134630535401993_n.jpg.acc53ad2f6c870ae997ee3cb9a4e2b3a.jpg

I czy zgłoszenie drugiej suni jest aktualne ?

Ta suczka ze zdjęcia będzie sterylizowana właśnie 10 marca. Ma na imię Wena, jest w dt. Dzisiaj wysłałam wypełniony formularz na adres mailowy Ostatniej Szansy.

Druga suczka niestety nie została złapana, podobno jest dzika i bywa agresywna. Gmina ma ją zgłosić do schroniska. Przykre to, ale pewnych rzeczy nie przeskoczę.

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, ala123 napisał:

Ta suczka ze zdjęcia będzie sterylizowana właśnie 10 marca. Ma na imię Wena, jest w dt. Dzisiaj wysłałam wypełniony formularz na adres mailowy Ostatniej Szansy.

Druga suczka niestety nie została złapana, podobno jest dzika i bywa agresywna. Gmina ma ją zgłosić do schroniska. Przykre to, ale pewnych rzeczy nie przeskoczę.

Dzięki, uzupełniłam Twoje zgłoszenie o imię suni :)

Czyli ta druga sunia z dziećmi nie została złapana. Szkoda psiaków :(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.02.2018 o 14:10, ala123 napisał:

Ta suczynka szuka domu. Babcia kupiła ją latem na giełdzie, jako malutkie szczenię, teraz chce oddać, bo zaczęła dziadkowi łapać gołębie.

Dotychczasowe życia spędziła głównie na łańcuchu. Szukam dla niej domu. Jest niewielka, waży ok.8kg

28167966_807347226122888_5989888152080005889_n.jpg.6c04e58891800d68efa03817e1b40bee.jpg

Na łańcuchu i łapie gołębie ? Czy aby to prawdziwy powód oddania ?

ala123 wysłałam zdjęcie, ale czy wiesz coś więcej o tej suni,poza tym, że łapie gołębie ?

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, elik napisał:

Na łańcuchu i łapie gołębie ? Czy aby to prawdziwy powód oddania ?

ala123 wysłałam zdjęcie, ale czy wiesz coś więcej o tej suni,poza tym, że łapie gołębie ?

Myślę,że prawdziwy. Gołębnik jest nad jej budą, gołębie czują się pewnie w pobliżu swojego domu i tracą czujność. Zresztą gdyby nawet nie te gołębie, to dziadek i tak dążyłby do oddania suczki, bo chyba niezbyt lubi koty i psy. Babcia ściąga do domu , a potem wywożą do rodziny na wieś lub proszą o pomoc w szukaniu domu. Nic nie można z tym zrobić.

A sunia jest przemiła i wesoła, kontaktowa, proludzka. Uwielbia biegać, jak każdy młody psiak, ale niestety nie jest jej to dane na co dzień.

Nie potrafi chodzić na smyczy, bo nie miała jeszcze okazji.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, ala123 napisał:

Myślę,że prawdziwy. Gołębnik jest nad jej budą, gołębie czują się pewnie w pobliżu swojego domu i tracą czujność. Zresztą gdyby nawet nie te gołębie, to dziadek i tak dążyłby do oddania suczki, bo chyba niezbyt lubi koty i psy. Babcia ściąga do domu , a potem wywożą do rodziny na wieś lub proszą o pomoc w szukaniu domu. Nic nie można z tym zrobić.

A sunia jest przemiła i wesoła, kontaktowa, proludzka. Uwielbia biegać, jak każdy młody psiak, ale niestety nie jest jej to dane na co dzień.

Nie potrafi chodzić na smyczy, bo nie miała jeszcze okazji.

Szkoda, że nie ma lepszych zdjęć. Posłałam wczoraj te z wątku i czekam na odpowiedź. Napisałam, że goni gołębie więc jeśli pan ma kury lub inne ptactwo pewnie sunia się nie spodoba.

Link to comment
Share on other sites

Cytat

Błagam o pomoc w imieniu pewniej dziewczyny, która mimo iż sama ma nieciekawą sytuacje od lat pomaga bezdomnym psom i kotom.
Kiedyś uratowała tego oto psiaka wraz z jego bratem i mamą.

Myślę,że to chodzi o handzia. To Ona uratowała Karolka. Kiedyś podczytywałam ten watek.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, ala123 napisał:

Handzia założyła wątek na prośbę kudlataja. To jest właśnie ten wątek.

To właśnie miałam na myśli pisząc:   Kiedyś podczytywałam ten wątek.

Ale się zrobiło śledztwo :)

Link to comment
Share on other sites

Porównałam zdjęcia i historię, i dla mnie ogłoszenie dotyczy TEGO Karolka.
Jednak pojawiło się światełko nadziei... poszukiwana jest osoba do wizyty przed/a dla Karola w Wiśle (śląskie). 

Miałam kiedyś nr do kudlataja, jak znajdę to mogę dopytać co u Karolka słychać i czy wie, że jest takie ogłoszenie.

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Porównałam zdjęcia i historię, i dla mnie ogłoszenie dotyczy TEGO Karolka.
Jednak pojawiło się światełko nadziei... poszukiwana jest osoba do wizyty przed/a dla Karola w Wiśle (śląskie). 

Miałam kiedyś nr do kudlataja, jak znajdę to mogę dopytać co u Karolka słychać i czy wie, że jest takie ogłoszenie.

z Wisły jest asl tylko czy bywa na dogo ?

Link to comment
Share on other sites

Mam kolejną wpłatę 30zł od LocaiBenio - dziękuję bardzo :)

Wpłata z lutego też nie została jeszcze wykorzystana, czyli w sumie jest 60zł. Jeżeli nie macie nic przeciwko temu, to przeznaczyłabym tę kwotę na opłacenie kastracji Bazyla/Baltazara, który od końca grudnia przebywał w przychodni dr Świątkowskiej w Zamościu. Fundacja Szare,bure i łaciate nie przyznała tej  przychodni talonów sterylkowych.

Kocurek od kilku dni jest już w domu w Warszawie :)

Mam natomiast kolejne koty pod opieką, tym  razem znowu u wetki w Izbicy.

Bardzo miłego, kilkunastoletniego, jak się okazuje kocura Noska, pozbawionego prawie wszystkich zębów:003.JPG.8f4a4c4d7bdbf8d9546978bfd4020fc3.JPG

Trochę jeszcze wycofanego Rudiego:

29102156_1726799557378580_7716704316941139968_n.jpg.5667ab43776cf0ab6e5f8881f5820703.jpg

Sześciomiesięczną, przemiłą koteczkę, którą wetka nazwała Miłka2:

FOT860E.JPG.88cdf232531304b0f5aeac249069aa1e.JPG

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 24.03.2018 o 19:12, Olena84 napisał:

Ala czy są jakieś długi u Ciebie?

Kochana, są . Od 29 listopada 2017 nie płaciłam za koty u wetki w Izbicy. Nie wiem jeszcze, ile się tego uzbierało, bo nie dostałam podsumowania, o które zresztą kilka razy w tygodniu proszę.  Poprzedni dług uregulowałam dzięki Wam i wpłatom 1% na Konto Chełmskiej Straży Ochr. Zwierząt, która potrąca sobie 10% z wpłat osób przeze mnie "zwerbowanych" , a resztę mam do swojej dyspozycji.

W tej chwili w Izbicy są trzy "moje" Koty: Miłka2 ( ma zaklepany dom w Warszawie, ale może jechać dopiero po Świętach), Rudy trochę wycofany oraz przemiły staruszek.

Wczoraj wieczorem zabrałam ze wsi dwie kotki, w tym jedną niestety w zaawansowanej ciąży :(  Kobieta twierdziła, że są to siostry, ale widać że to matka z córką. Wzięłam obie bez komentarzy, bo wiem jaki czekał je tam los.

Na razie siedzą u mnie w łazience, ale dzisiaj lub jutr pojadą do wetki z Izbicy.

P1010204.JPG.6754da00a11375adc8d14afa067a41d9.JPG

P1010228.JPG.b93fc47724cf9c9c21e9d9d1c9599585.JPG

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...