Jump to content
Dogomania

Zajrzyj, a przekonasz się, że warto pomagać..Karolek, Bambo, Łatka, Plamka,Papilonek i Jeżynka już bezpieczne..na pomoc czekają kolejne bezdomniaki!!!


Recommended Posts

1 godzinę temu, bakusiowa napisał:

Pojechali ludzie z Łodzi w dwa miejsca gdzie miała być widziana Zorka. Jak będą wiadomości na fb to skopiuję i zamieszczę.

Ala napisała mi że to na pewno nie Zorka, jeden to samiec:( przeraża to, że tyle psiaków w tym czasie zostało zauważonych które się wałęsały podobne do Zorki:(, to ile w ogóle tam sie błąka psów:(

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, Olena84 napisał:

Ala napisała mi że to na pewno nie Zorka, jeden to samiec:( przeraża to, że tyle psiaków w tym czasie zostało zauważonych które się wałęsały podobne do Zorki:(, to ile w ogóle tam sie błąka psów:(

Czyli jutro wyjazd odpuścić i czekać na ewentualny kolejny sygnał???

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.01.2018 o 21:40, Olena84 napisał:

Zapraszam:

 

Bardzo dziękuję Oleno :)

Cytat

Aldrumka

ala123 chyba się załamała, nie zagląda

Cytat

Bogusik

Dziewczynki opłacimy jedną edycję ogłoszenia dla Zorki za 137zł.Pieniążki będą przekazane z konta Likuni,która właśnie dzięki ogłoszeniom została odnaleziona :) Poproszę o dane do przelewu i potwierdzenie na wątku Liki jak dojdą.Zamawiajcie jak najprędzej bo każdy dzień się liczy!

Cytat

Anula

Na wątku bazarkowym ktoś napisał,że był tel.od pana,który twierdzi,że widuje Zorkę,czy to jest prawdą? Czy ktoś to sprawdzał?

Cytat

Olena84

Mam nadzieje że ktoś sie zgłosi, ja nie dam rady na razie zrobić znowu 200km:(

Cytat

Bogusik

Oby ktoś się zdecydował i tam pojechał....Trzeba by było Pana poprosić aby wystawiał w jednym miejscu jedzenie za zwrotem kosztów.To daje szanse,że sunie się nie oddali i będzie trzymać się tego miejsca

 

Cytat

Dusia-Duszka

Tak, jutro po 14" możemy zrobić tam rundę. Jeśli to ona i dałaby się złapać, to zgarniemy ją. 

I załamuję się, i znowu nadzieja wraca po kolejnym zgłoszeniu.  Wczoraj rzeczywiscie zadzwonił człowiek z miejscowości Janolin, twierdząc,że pod jego bramę od długiego czasu przychodzi pies, który wg niego jego jest Zorką. Z kolei do bakusiowej zadzwoniła kobieta ze wsi Zglinna,że pies podchodzi pod jej dom. Dzisiaj pojechali tam Agnieszka i Sławek z Łodzi z Fundacji Jazgot  oraz dwie dziewczyny z Rawy i okolicy.  Okazało się,że żaden z tych psów nie jest Zorką  :(

Ten pierwszy to samiec, drugi nie wiadomo, ale podobno nie wygląda na bezdomnego.

27658386_1688788017846401_817577835_n.jpg.de44fbb91c96ad852e96162809751df5.jpg

 Ten wg mnie przypomina Zorkę, po tylu dniach tułaczki mogłaby tak wyglądać:

27541133_1963143400616329_6814776191658493252_n.jpg.fb6e5f9111bced32437f527ea6efd52d.jpg

Dusia-Duszka, jeżeli chcesz jutro jechać, to wydaje mi się,że trzeba by było jeszcze raz pokręcić się po Strzybodze, tej wsi, gdzie Zorka miała zamieszkać. Rozmawiałam z Agnieszką, ona też uważa,że Zorka mogła się zaszyć gdzieś w pobliżu. Mogła sobie znaleźć jakieś ustronne miejsce, które opuszcza tylko na poszukiwanie jedzenia.  Jutro jest niedziela, ludzie pójdą tłumnie do kościoła, można by było popytać i się rozejrzeć. Mam nadzieję,że nie wybierasz się sama?

Link to comment
Share on other sites

Na koncie odnalazłam kwotę 137zł od  Bogusik, dziękuję bardzo :) !!!!!!!

Właśnie wysłałam treść ogłoszenia do skierniewickiej gazety "Głos", ogłoszenie ukaże się w czwartek. Dostałam upust, zapłacimy nie 137,29zł lecz 108,24zł

Za chwilę robię przelew, niestety nie potrafię pliku PDF wstawić inaczej:

faktura 2 skierniewice.pdf

 

   
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, ala123 napisał:

Na koncie odnalazłam kwotę 137zł od  Bogusik, dziękuję bardzo :) !!!!!!!

Właśnie wysłałam treść ogłoszenia do skierniewickiej gazety "Głos", ogłoszenie ukaże się w czwartek. Dostałam upust, zapłacimy nie 137,29zł lecz 108,24zł

Za chwilę robię przelew, niestety nie potrafię pliku PDF wstawić inaczej:

faktura 2 skierniewice.pdf

 

   

może w takim razie trzy gazety albo w razie czego kolejne wydanie też, bo mamy trochę kaski na ogłoszenia

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, ala123 napisał:

Na koncie odnalazłam kwotę 137zł od  Bogusik, dziękuję bardzo :) !!!!!!!

Właśnie wysłałam treść ogłoszenia do skierniewickiej gazety "Głos", ogłoszenie ukaże się w czwartek. Dostałam upust, zapłacimy nie 137,29zł lecz 108,24zł

Za chwilę robię przelew, niestety nie potrafię pliku PDF wstawić inaczej:

faktura 2 skierniewice.pdf

 

   

Bardzo się ciesze,że ogłoszenia ruszą :) Alu potwierdź proszę na wątku Likuni bo to z jej puli pieniążki....:)

https://www.dogomania.com/forum/topic/336045-dramat-dzikusków-lika-juz-w-domu-dziekuje-jamor-dziekuje-wiosna-rudy-moris-murzynek-gucio-tinka-czesio-w-ds/

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Olena84 napisał:

Jest możliwość jeszcze raz sprawdzenia? 

pisałam do dziewczyny, ale odpisała,że nie może pojechać...

Cytat

Bogusik

Bardzo się ciesze,że ogłoszenia ruszą :) Alu potwierdź proszę na wątku Likuni bo to z jej puli pieniążki....:)

https://www.dogomania.com/forum/topic/336045-dramat-dzikusków-lika-juz-w-domu-dziekuje-jamor-dziekuje-wiosna-rudy-moris-murzynek-gucio-tinka-czesio-w-ds/

 
0
  •  

Za chwilę potwierdzę :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...