Jump to content
Dogomania

Zajrzyj, a przekonasz się, że warto pomagać..Karolek, Bambo, Łatka, Plamka,Papilonek i Jeżynka już bezpieczne..na pomoc czekają kolejne bezdomniaki!!!


Recommended Posts

10 godzin temu, Dusia-Duszka napisał:

To link do strony olx. 

ja widzę tylko zamazane psie łapki:(

10 godzin temu, bakusiowa napisał:

Osoby z FB z Łodzi objeździły dzisiaj sporo wsi.

 

super, że jest zaangażowanie, błąd zrobiliśmy wszyscy że od razu po zaginięciu nie zaczęliśmy szukać osób chętnych do pomocy, bo minął właśnie dziś miesiąć:(

Link to comment
Share on other sites

Ogłoszenia w prasie były, jedna edycja w Głosie ( "Głos Skierniewic i Okolicy") i w ITS ( Informator Tygodniowy Skierniewic). Koszt jednak jest bardzo duży 137zł i 220zł. Wydaje mi się, że większy zasięg ma "Głos".

Jeżeli ktoś miałby możliwość wynegocjowania niższej ceny lub jedną edycję bezpłatnie, byłoby super. Rozmawiałam z WiosnA  odnośnie poszukiwań Liki, ona mówi,że jeden raz udało się w lokalnych gazetach puścić ogłoszenia bezpłatnie.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Olenie i bakusiowej za wczorajsze poszukiwania Zorki :) :)

Bazarek cegiełkowy na ogłoszenia bardzo mile widziany, czy ktoś mógłby zorganizować?

Jeżeli chodzi o "psie gazety" jutro zorientuję się jak to wygląda. W " Przyjaciel Pies" na pewno można zamieszczać ogłoszenia psów do adopcji, ale z bardzo dużym wyprzedzeniem, swego czasu zamieszczałam tam. W  "Czterech Łapach" nie zamieszczano. W innych nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczynki opłacimy jedną edycję ogłoszenia dla Zorki za 137zł.Pieniążki będą przekazane z konta Likuni,która właśnie dzięki ogłoszeniom została odnaleziona :) Poproszę o dane do przelewu i potwierdzenie na wątku Liki jak dojdą.Zamawiajcie jak najprędzej bo każdy dzień się liczy!

http://www.dogomania.com/forum/topic/336045-dramat-dzikusków-lika-juz-w-domu-dziekuje-jamor-dziekuje-wiosna-rudy-moris-murzynek-gucio-tinka-czesio-w-ds/?page=172

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Aldrumka napisał:

ala123 chyba się załamała, nie zagląda

cytuje z facebooka:

Przed chwilą dzwonił człowiek z miejscowości Janolin, gm.Rawa Maz. z informacją, że od dłuższego już czasu pod ich bramę przychodzi rano i wieczorem pies bardzo podobny do Zorki. Wg niego jest to Zorka. Mówi,że jest taki sam jak na zdjęciach, tylko bardzo wychudzony. Jak się tylko pojawi, to zrobi jej zdjęcie. Ta miejscowość leży niedaleko Zglinnej, skąd tydzień temu dzwoniła kobieta z informacją o psie, którego karmi co wieczór. Kobieta również twierdzi,że to Zorka !!! Obiecała zdjęcia, ale do tej pory ani Gosia ani ja nie otrzymałyśmy ich. Czy może jutro ktoś mógłby się tam wybrać ??? Facet twierdzi, że miejscowości w linii prostej oddalone są od siebie o 3km!

Do Gosi zadzwoniła niedawno ta kobieta ze Zglinnej Dużej,że pies siedzi na polu w truskawkach,żeby przyjechać i sobie zobaczyć. Kto mógłby, proszę!!!!!!!!!!"

17 minut temu, Bogusik napisał:

Dziewczynki opłacimy jedną edycję ogłoszenia dla Zorki za 137zł.Pieniążki będą przekazane z konta Likuni,która właśnie dzięki ogłoszeniom została odnaleziona :) Poproszę o dane do przelewu i potwierdzenie na wątku Liki jak dojdą.Zamawiajcie jak najprędzej bo każdy dzień się liczy!

http://www.dogomania.com/forum/topic/336045-dramat-dzikusków-lika-juz-w-domu-dziekuje-jamor-dziekuje-wiosna-rudy-moris-murzynek-gucio-tinka-czesio-w-ds/?page=172

Brak mi słow! Bardzo dziękujemy!!!

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Olena84 napisał:

Mam nadzieje że ktoś sie zgłosi, ja nie dam rady na razie zrobić znowu 200km:(

Oby ktoś się zdecydował i tam pojechał....Trzeba by było Pana poprosić aby wystawiał w jednym miejscu jedzenie za zwrotem kosztów.To daje szanse,że sunie się nie oddali i będzie trzymać się tego miejsca

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Bogusik napisał:

Oby ktoś się zdecydował i tam pojechał....Trzeba by było Pana poprosić aby wystawiał w jednym miejscu jedzenie za zwrotem kosztów.To daje szanse,że sunie się nie oddali i będzie trzymać się tego miejsca

Dusia - Duszka może jutro, byłoby super!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...