Jump to content
Dogomania

Zajrzyj, a przekonasz się, że warto pomagać..Karolek, Bambo, Łatka, Plamka,Papilonek i Jeżynka już bezpieczne..na pomoc czekają kolejne bezdomniaki!!!


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Wygląda na to, że Dyzio ma dom!! taniec-emotikon-ruchomy-obrazek-0055taniec-emotikon-ruchomy-obrazek-0055taniec-emotikon-ruchomy-obrazek-0055

Zamieszka w Kluczborku, z panią, panem i 13 letnią dziewczynką. Dom z ogrodem, wszyscy psiolubni wokół. Pani ze stowarzyszenia Oczami zwierząt mieszka na tej samej ulicy, służy pomocą i wsparciem. 

Państwo wyjeżdżają teraz na ferie do Zakopanego i wracając odbiorą Dyzia od Murki. Z tego co wiem, to umówili się na 17.02. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.02.2023 o 12:43, Alaskan malamutte napisał:

O adasia był tylko jeden telefon....Ale...

Do Murki zadzwoniła pani z Gdańska (jak Murka złapie chwilkę to może wejdzie i napisze)

Jestem umówiona z panią na rozmowę o godz 16. Zapowiada się fajnie. zobaczymy co z tego wyniknie, prosimy o kciuki!!!

Trzymam kciuki bardzo mocno 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.02.2023 o 12:44, Tyśka) napisał:

Trzymam kciuki bardzo mocno 🙂

Jeszcze jakbyś podpowiedziała kogoś stamtąd do wizyty..

Z tego co wiem, córka państwa adoptowała Judyciaka, pani zorientowana bardzo w procedurach, na wszystko się zgadza. 

Pan już na emeryturze (mundurowej)czyli ok 50 lat, pani pielęgniarka, pracuje w szkole. 

Resztę po rozmowie po 16. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.02.2023 o 12:42, Alaskan malamutte napisał:

Wygląda na to, że Dyzio ma dom!! taniec-emotikon-ruchomy-obrazek-0055taniec-emotikon-ruchomy-obrazek-0055taniec-emotikon-ruchomy-obrazek-0055

Zamieszka w Kluczborku, z panią, panem i 13 letnią dziewczynką. Dom z ogrodem, wszyscy psiolubni wokół. Pani ze stowarzyszenia Oczami zwierząt mieszka na tej samej ulicy, służy pomocą i wsparciem. 

Państwo wyjeżdżają teraz na ferie do Zakopanego i wracając odbiorą Dyzia od Murki. Z tego co wiem, to umówili się na 17.02. 

Na 18.02 (sobota) 🙂

 

Dnia 9.02.2023 o 12:43, Alaskan malamutte napisał:

O Adasia był tylko jeden telefon, niestety, to nie był domek dla cudaka....Ale...

Do Murki zadzwoniła pani z Gdańska (jak Murka złapie chwilkę to może wejdzie i napisze)

Jestem umówiona z panią na rozmowę o godz 16. Zapowiada się fajnie. zobaczymy co z tego wyniknie, prosimy o kciuki!!!

 

Pani zadzwoniła w całkiem innej sprawie, bo znalazła mój numer na FB na stronie adopcyjnej corgi. Powiedziałam Pani, że nie mam obecnie psiaków w typie tej rasy, ale od słowa do słowa no i wspomniałam, że mam krótkołapkowego Adasia do adopcji. Bez większych nadziei przesłałam Pani zdjęcia no i cała rodzina się w nim zakochała 😄

Trochę przeraża ta odległość do Gdańska, ale Pani już się zastanawia czy dadzą radę wyjechać do Warszawy. Zobaczymy co z tego wyniknie. Mocno trzymam kciuki.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Rysia pojechała wczoraj do domu do Lublina. Kicia jest nieufna i płochliwa, więc trzymamy mocno kciuki, aby domek się nie zniechęcił.

kotka8.jpg

 

Rozliczenie za luty:

 

MILKA:

-280 zł hotelowanie 1-28.02

 

RYSIA i PYSIA:

-672 zł hotelowanie 1-28.02

-4 zł Fipron

-15 zł przejazdy do lecznicy na sterylizacje

-15 zł przejazd do Woliny (punkt spotkania z kierowcą, który zawiózł Rysię do Lublina)

-50 zł dla kierowcy

Razem: -756 zł

 

ADAŚ i DYZIO:

-900 zł hotelowanie (1-17.02 Adaś i Dyzio + 18-28.02 sam Adaś)

-26 zł odrobaczenie Adasia i Dyzia

-14 zł Fipron dla Adasia i Dyzia

-5 zł przejazd do lecznicy na szczepienie 

Razem: -945 zł

 

DYZIO (kotek)

-336 zł hotelowanie 1-28.02

-2 zł Fipron

Razem: -338 zł.

 

RAZEM ZA LUTY -2319 zł

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...