Jump to content
Dogomania

Zajrzyj, a przekonasz się, że warto pomagać..Karolek, Bambo, Łatka, Plamka,Papilonek i Jeżynka już bezpieczne..na pomoc czekają kolejne bezdomniaki!!!


Recommended Posts

Dnia 6.11.2022 o 12:17, Murka napisał:

 

Będzie to zależało od psiaków w sumie, ale myślę o 2-4.

Świetna wiadomość:) Jak będziesz już gotowa na przyjęcie psiaka to daj znać. Szukam bezskutecznie miejsca dla psiaka z przytuliska z pod Tomaszowa. A nawet jeśli on znajdzie dom to już mam kolejne w kolejce, którym chciałabym pomóc 😞

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.11.2022 o 13:12, Tyśka) napisał:

Świetna wiadomość:) Jak będziesz już gotowa na przyjęcie psiaka to daj znać. Szukam bezskutecznie miejsca dla psiaka z przytuliska z pod Tomaszowa. A nawet jeśli on znajdzie dom to już mam kolejne w kolejce, którym chciałabym pomóc 😞

Ja już mam aktualnie 3 (Toudie, Sami i Dżeki), więc nie poszaleję 😅 ale jak ogarnę bieżące remonty, umeblowanie to zobaczę czy dam radę coś jeszcze przyjąć.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Toudie odszedł dziś 😔 

Do przedwczoraj było wszystko ok, śmigał na spacerki. Wczoraj jednak wyraźnie osłabł i już nie wzięłam go na spacer poza ogród razem z psami. Wizyta w lecznicy nie pomogła i wieczorem jego stan się pogorszył. Dziś już nie był w stanie wstać, tył mu całkiem odmówił posłuszeństwa. Miał bardzo tkliwy brzuch, leki przeciwbólowe nie pomogły 🤕 Decyzja mogła być tylko jedna 😢 Zasypiał z łepkiem na moich rękach 😢

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.11.2022 o 11:11, Tyśka) napisał:

Ooo... ale przykre wieści 😞 Żegnaj, Toudie. Dobrze, że odszedłeś przy swojej Murce.
Trzymajcie się, ala123, trzymaj się, Murko.

smutno to czytać.... jedyna pociecha, że odszedł przy swojej ukochanej pani...

przytulam ❤️ 

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie za listopad:

MILKA

Stan konta na 31 paździerik wynosił 0 zł

-300 zł hotelowanie 1-30.11

Stan konta na 30 listopad wynosi -300 zł.

 

TOUDIE

Stan konta na 31 październik wynosił +74 zł

+500 zł ala123

-418 zł hotelowanie 1-22.11

-100 zł badanie kału

-60 zł probiotyk

-60 zł enzymy

-10 zł przeciwbólowy Scanodyl

-10 zł przejazd do lecznicy na oględziny i podanie leków

-10 zł przejazd do lecznicy na uśpienie

-280 zł eutanazja i utylizacja

Stan konta na 30 listopad wynosi -374 zł.

 

Poniżej faktura z kosztami wet:

img20221201_18251693.thumb.jpg.621e93fb49982fca6dd1c881d6fe286a.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nowe nabytki:

Dwie siostry (jeszcze ich mama ma dojechać, tylko złapać się nie daje), ta z większą ilością czarnego na pyszczku jest prawie oswojona, jeszcze tylko nieswojo czuje sie na rękach, ale tak to mruczy, podchodzi do człowieka, ociera się, daje się głaskać. Jej siostra na razie unika dotyku i woli trzymać dystans.

kotka.jpg

kotka1.jpg

kotka2.jpg

kotka3.jpg

kotka4.jpg

kotka5.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Witam po długiej nieobecności 🙂 . Mam wielką prośbę o pomoc w ogłoszeniach moich podopiecznych, przebywających u Murki od 2 miesięcy. Telefony dzwonią sporadycznie, a zwierzęta czekają. 

Są to dwa szczeniaki Adaś i Dyzio, dwie kocie siostrzyczki Pysia i Lusia ( ich mama jest w dt), burasek Dyzio oraz Milka.  Tak, Milka nadal siedzi w hoteliku, raz pojawiła się szansa na dom, ale niestety nic z tego nie wyszło 😞 . A w lecznicy mam jeszcze młodego kocurka-dzikuska, który siedzi w klatce i nie ma tam żadnych szans na socjalizację 😞 .

Bardzo proszę o pomoc. Tyśko, jeżeli tutaj zajrzysz, bardzo Cię proszę !!! PLISSS !

Tutaj jest link do ogłoszenia małych koteczek - zdjęcia zamieściła Murka powyżej:

https://www.olx.pl/d/oferta/kocie-siostry-szukaja-domow-CID103-IDSl8LW.html?bs=olx_pro_listing

 

To są szczeniaki:

https://www.olx.pl/d/oferta/slodkie-szczeniaki-adas-i-dyzio-szukaja-domow-CID103-IDSd1aU.html?bs=olx_pro_listing

 

2.jpg.dfb1bef667e000ed14f0562118bcf348.jpg

6.jpg.e8a52cced6c4c5cb68c3861d90a4f19a.jpg

szcz24.jpg.170317d63d6efcada682ecbc053bca1d.jpg

7.jpg.78fe06abc2fa3be21f1105e5c2ee716d.jpg

8.jpg.35dbc25154ff516bfc0aeb15fd2884a5.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...