Jump to content
Dogomania

Zajrzyj, a przekonasz się, że warto pomagać..Karolek, Bambo, Łatka, Plamka,Papilonek i Jeżynka już bezpieczne..na pomoc czekają kolejne bezdomniaki!!!


Recommended Posts

14 minut temu, Murka napisał:

Maxi na pewno z tego domku już nie wróci

 

Może powoli pokazywać już szczeniaczki? One na początku maja mogłyby już iść do domków.

♡ cudnie!

Mogę ogłosić, ale poproszę o informacje (kto jest kim, jakiej płci i wiek, profilaktyka).

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Tyśka) napisał:

♡ cudnie!

Mogę ogłosić, ale poproszę o informacje (kto jest kim, jakiej płci i wiek, profilaktyka).

To są same chłopaki... Są odrobaczone i zaszczepione. Teraz mają 5-6 tygodni (jest ok. tygodnia różnicy między dziećmi Mini i Midi). W wolnej chwili zrobię więcej zdjęć.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Murka napisał:

To są same chłopaki... Są odrobaczone i zaszczepione. Teraz mają 5-6 tygodni (jest ok. tygodnia różnicy między dziećmi Mini i Midi). W wolnej chwili zrobię więcej zdjęć.

Na razie ogłosiłam ich grupowo na Lublin... nie nadawałam imion ani nic z tych rzeczy :) 
Podałam numer do Ciebie.

Ogłoszenie po Maxi: https://www.olx.pl/d/oferta/slodziaczki-szczeniaczki-6-maluchow-do-adopcji-CID103-IDJ3O8S.html
- wyróżnione do 20.04.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.04.2021 o 11:14, Tyśka) napisał:

 

Dnia 12.04.2021 o 13:37, Tyśka) napisał:

Bosko :) To podmienię na inne kotki.

Wyróżnienie (do 27.04) po podopiecznych ala123 wykorzystałam dla gangu białaczkowców: https://www.olx.pl/oferta/slodkie-kocie-tygryski-rozmruczane-i-kochane-CID103-IDI0KHv.html

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Tyśka) napisał:

 

Wyróżnienie (do 27.04) po podopiecznych ala123 wykorzystałam dla gangu białaczkowców: https://www.olx.pl/oferta/slodkie-kocie-tygryski-rozmruczane-i-kochane-CID103-IDI0KHv.html

Mam dobrą wiadomość, dla dwóch (z 5) tomaszowskich kotków bialaczkowych szykuje się wspólny DS. Gdyby ktoś słyszał o transporcie do Warszawy to proszę o informację. 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Tyśka) napisał:

Ludzie w sprawie szczeniąt na olx się rozszaleli. Aż współczuję telefonów :(

Już miałam parę telefonów... ciągle mi się wydaje, że nic mnie już nie zdziwi i ciągle się mylę... np. miałam telefon od pana z Wrocławia, który chciał adoptować 3!!! pieski, już wybrane były: jeden dla niego, drugi dla brata i trzeci dla bratowej. Wcześniej mieli yorki i maltańczyka... w ogóle to dzieci wynalazły ogłoszenie i "wie pani, czego się nie robi dla dzieci"...

Jeden domek (Lublin) brzmi bardzo sensownie i mam nadzieję coś z tego będzie.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Poker napisał:

NO ok, a w jakim wieku są dzieci?  Co się stało z poprzednimi psami?  Może któryś z chętnych okazałby się sensowny ?

Ogólnie rozmowa była dziwna... miałam wrażenie, że facet sobie żarty robi. Jak wspomniałam o wizycie pa, to pan sobie nagle przypomniał, że z żoną jeszcze nie uzgadniał i zadzwoni jutro.

Link to comment
Share on other sites

A propos domków: jest już umówiona wizyta pa dla Mini pod Lublinem, Midi ma też już dom w Warszawie, który zaczeka ile trzeba, wizytę będę organizować. W sprawie adopcji biało-czarnego szczeniaczka Murka przekazała mi tel., jeszcze nie dzwoniłam.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Tyśka) napisał:

Przeniosłam ogłoszenia Toudiego (bo dotychczas nie było odzewu):

Z Poznania na Łódźhttps://www.olx.pl/d/oferta/uroczy-rozczochraniec-starszy-kochany-mix-sznaucer-CID103-IDHE45t.html - wyróżnione do 03.05.21

Z Wrocławia na Krakówhttps://www.olx.pl/d/oferta/przytul-do-serca-kochanego-toudiego-mix-sznaucer-duzy-CID103-IDG1yg8.html

Dzięki Tyśko :) Wyróżnić je ?

Link to comment
Share on other sites

Szczeniaczki wszystkie wesoła i zdrowe, jutro jadę z dwoma starszymi na drugie szczepienie.

Dziś miałam kolejne telefony o maluchy, ale nic wartego uwagi. Jedna pani chciała, żeby jej białego pieska przetrzymać do czerwca lub lipca, żeby był starszy i bardziej ogarnięty... dziecko się na tego uparło i co ona ma zrobić??

szcze.jpg

szcze1.jpg

szcze2.jpg

szcze3.jpg

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Murka napisał:

Szczeniaczki wszystkie wesoła i zdrowe, jutro jadę z dwoma starszymi na drugie szczepienie.

Dziś miałam kolejne telefony o maluchy, ale nic wartego uwagi. Jedna pani chciała, żeby jej białego pieska przetrzymać do czerwca lub lipca, żeby był starszy i bardziej ogarnięty... dziecko się na tego uparło i co ona ma zrobić??

szcze.jpg

szcze1.jpg

szcze2.jpg

szcze3.jpg

Boże, jakie słodziaki :) :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...