Jump to content
Dogomania

Zajrzyj, a przekonasz się, że warto pomagać..Karolek, Bambo, Łatka, Plamka,Papilonek i Jeżynka już bezpieczne..na pomoc czekają kolejne bezdomniaki!!!


Recommended Posts

1 godzinę temu, ala123 napisał:

 

 

Dla nich bardzo dobrze, tylko nie wiem jak dla pani :) Na razie jest spokój, są grzeczne, bo nie zaaklimatyzowały się jeszcze, ale wiem, co potrafią :)

To  zależy czy pani miała już koty oraz  wzięcie dwóch było przemyślane. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.01.2021 o 12:42, bakusiowa napisał:

To  zależy czy pani miała już koty oraz  wzięcie dwóch było przemyślane.

Miała pani koty, decyzja była przemyślana, ale bywa różnie, nie da się przewidzieć zachowania ludzi. W przypadku każdej adopcji  mam takie obawy.

Bardzo dziękuję za ogłoszenia i mam pytanie do Tyśki : czy jest możliwość, aby na miejsce Czarnuszków ogłosić burą kotkę Tosię?

Ma ogłoszenie na Kraków z takim tekstem:

Spokojna i miła kotka Tosia szuka domu. Kicia ma ok. 3 lat, jest zdrowa, testy wykluczyły choroby wirusowe; została też wysterylizowana i zaszczepiona przeciwko chorobom wirusowym.
Lubi być w centrum zainteresowania człowieka, dlatego nie miałaby nic przeciwko temu, aby trafić do domu bez innych kotów, aczkolwiek ich towarzystwo nie przeszkadza jej.
Tosia uwielbia być głaskana, miziana, przytulana, lgnie do ludzi. W domu zachowuje czystość, korzysta z kuwety.

tosia2.jpg.984538a4a490e52c183be2251a82ecb4.jpg

544199646_tosia2...jpg.d642a9234661bec885c4fcef766ddc2e.jpg

 

719104395_tosia2...jpg.f58a5f1efa16178b5b39c55c2ca100f5.jpg

1041931433_tosia2..jpg.02c1b9982bc119fff7e1a1f40f029a47.jpg

1242150620_tosia2...jpg.a354e079d35878d7a2957e82764622a6.jpg

Link to comment
Share on other sites

Toudie był w poniedziałek na wizycie kontrolnej u dr Balickiego. Już się wszystko pięknie wygoiło i jest ok. Została na tym oku mała jasna plamka i jest to blizna, która może się trochę zmniejszy po sterydzie (dr zapisał kropelki). To była ostatnia wizyta:)

 

Wizyta kosztowała 100 zł:

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/fbac9a320f393d98

A tu recepta i rozpiska na ostatnie kropelki:

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/bba723f3b6367e98

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Tyśka) napisał:

Bardzo proszę :)

https://www.olx.pl/oferta/kot-marzenie-piekna-rozmruczana-wdzieczna-koteczka-CID103-IDIdDDw.html

Tradycyjnie już proszę o sprawdzenie nr telefonu i czy wszystko się zgadza. 

Powodzenia,  Tosiu!

Dziękuję Tyśko :)

Tosia w niedzielę jedzie do Krakowa, wczoraj zadzwoniła pani, tym razem z mojego ogłoszenia.

Czy to jest wyróżnione? Mam jeszcze kilka kotów do adopcji, z tym, że tylko jednego na razie można ogłosić, pozostałe w trakcie leczenia. 

Jeżeli nie wykorzystasz tego ogłoszenia, to mogłabym podesłać zdjęcia z opisem białego Leona.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Tianku napisał:

z tego mojego ogłoszenia na olx dot. Zorki dostalam taką wiadomość

porównując zdjęcia to raczej nie jest ona ale ja spójrzcie na wszelki wypadek

https://www.olx.pl/mojolx/odpowiedz-na-ogloszenie/8310368270/

 

https://www.olx.pl/oferta/znaleziono-suczke-CID103-IDIhDsM.html#7e348ae54d

 

 

 

nie wiem czy Wam się wyświetla?

 

3 godziny temu, Tyśka) napisał:

To zupełnie inna sunia. :(

Dzwoniłam tam na wszelki wypadek, ale okazuje się, że nie ma u nich takiej suczki. I nie było. Napisałam do autorki ogłoszenia na OLX.

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie za styczeń:

 

CYGAN

Stan konta na 31 grudzień wynosił +73,58 zł

+100 zł Renata D.

+15 zł Joanna B.

+15 zł Agata W.

+151,08 zł Ilona F.

+50 zł Gosia G.

+50 zł Sybilla N.

-372 zł hotelowanie 1-31.01

Stan konta na 31 styczeń wynosi +82,66 zł.

 

TOUDIE

Stan konta na 31 grudzień wynosił -1799,10 zł

+103,71 zł jankamałpa (po Poli)

+65 zł Aldrumka (bazarek)

+50 zł Lipsik

+200 zł ala123 (bazarek)

+300 zł jess

+70 zł ala123 (bazarek)

+30 zł ala123 (bazarek)

-372 zł hotelowanie 1-31.01

-100 zł wizyta u okulisty

-140 zł transport do Lublina

-22,90 zł krople do oczu (Dexametazon)

Stan konta na 31 styczeń wynosi -1615,29 zł.

 

Po kroplach u Toudiego faktycznie plamka na oku się zmniejszyła, jest niemal niewidoczna już.

Link to comment
Share on other sites

Zaczęła się jakaś zła passa:

Maciek - ten białaczkowy kocurek, który przyszedł do nas jesienią ( po pomoc chyba), nie żyje :(  Do białaczki dołączył FIP, we wszystkich jamach ciała zebrał się płyn, szpik nie wytwarzał czerwonych krwinek,Maciek miał trudności z oddychaniem, schudł jeszcze bardziej. Dwa tygodnie temu wyniki nie były złe, a dzisiaj okazało się, że nerki martwiczeją, na wątrobie są jakieś torbiele i ten FIP...

Spij Maciusiu

P1010013.JPG.3b1f3a589358583b01bb5f59fa9efdf4.JPG

 

Na dodatek Pysia wraca z adopcji :(

Nie może zaaklimatyzować się w nowym domu, pojechała do Krakowa 17 stycznia, akceptuje tylko jedną osobę z rodziny, na pozostałe zdarza jej się prychać, a nawet ugryźć. W dodatku wczoraj okazało się, że jest przeziębiona, być może stres spowodowany podróżą z Zamościa do Krakowa spowodował nawrót kociego kataru.

135082396_414539019764819_6852963415232483288_n.jpg.3c9184fb718f9f1ffe94a65722e7933f.jpg

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, ala123 napisał:

Zaczęła się jakaś zła passa:

Maciek - ten białaczkowy kocurek, który przyszedł do nas jesienią ( po pomoc chyba), nie żyje :(  Do białaczki dołączył FIP, we wszystkich jamach ciała zebrał się płyn, szpik nie wytwarzał czerwonych krwinek,Maciek miał trudności z oddychaniem, schudł jeszcze bardziej. Dwa tygodnie temu wyniki nie były złe, a dzisiaj okazało się, że nerki martwiczeją, na wątrobie są jakieś torbiele i ten FIP...

Spij Maciusiu

 

 

Na dodatek Pysia wraca z adopcji :(

Nie może zaaklimatyzować się w nowym domu, pojechała do Krakowa 17 stycznia, akceptuje tylko jedną osobę z rodziny, na pozostałe zdarza jej się prychać, a nawet ugryźć. W dodatku wczoraj okazało się, że jest przeziębiona, być może stres spowodowany podróżą z Zamościa do Krakowa spowodował nawrót kociego kataru.

 

Może ktoś z Krakowa dałby dom tymczasowy żeby nie musiała wracać. Ala, dopisz w tytule na początku. Kraków, pilnie potrzebny dt dla kotki .

Link to comment
Share on other sites

Na wątku Quatro jest taki wpis:
Na FB taki wpis "zwierzoluba"

Rozochociłam się ostatnimi dniami, kiedy udało się znaleźć 2 fajne domy, chyba założę jakies biuro swatowe .
Dziś kolejna koleżanka pyta o psa. Znajomi bardzo fajni, bardzo długo i mocno rozpaczali po stracie swojej ukochanej suni. Bardzo psiolubni.
Z chęcią zaadoptują większego pieska lub sumie, płeć bez znaczenia, wielkości labka, haskiego, mieszkają w domu, chodzą na spacery. Może być pies lub sunia, przyjazny do dzieci i innych psów. Ma ktoś jakiego do zaproponowania?
Oczywiście może być kundelek, gładki, rozczochrany, biały, czarny, łaciaty, beżowy, taki co to chwyci za serce po prostu❤️
Wrzucajcie, będę przekazywać.
 

Może zaproponujecie Fabio i Toudiego?

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, jankamałpa napisał:

Na wątku Quatro jest taki wpis:
Na FB taki wpis "zwierzoluba"

Rozochociłam się ostatnimi dniami, kiedy udało się znaleźć 2 fajne domy, chyba założę jakies biuro swatowe .
Dziś kolejna koleżanka pyta o psa. Znajomi bardzo fajni, bardzo długo i mocno rozpaczali po stracie swojej ukochanej suni. Bardzo psiolubni.
Z chęcią zaadoptują większego pieska lub sumie, płeć bez znaczenia, wielkości labka, haskiego, mieszkają w domu, chodzą na spacery. Może być pies lub sunia, przyjazny do dzieci i innych psów. Ma ktoś jakiego do zaproponowania?
Oczywiście może być kundelek, gładki, rozczochrany, biały, czarny, łaciaty, beżowy, taki co to chwyci za serce po prostu❤️
Wrzucajcie, będę przekazywać.
 

Może zaproponujecie Fabio i Toudiego?

Dobra propozycja. Zaznaczam, że jeśli chodzi o Fabio to dom bez kotów. Fabio ma w sobie instynkt łowiecki. Toudiego zaproponuj jako pierwszego. On biedak już tyle lat siedzi w hoteliku.

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, bakusiowa napisał:

Dobra propozycja. Zaznaczam, że jeśli chodzi o Fabio to dom bez kotów. Fabio ma w sobie instynkt łowiecki. Toudiego zaproponuj jako pierwszego. On biedak już tyle lat siedzi w hoteliku.

Ja to tylko tak informacyjnie Wam podrzuciałam, ja nie mam FB a chyba ala123 opiekuje się tymi psiakami.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.02.2021 o 09:06, jankamałpa napisał:

Na wątku Quatro jest taki wpis:
Na FB taki wpis "zwierzoluba"

Rozochociłam się ostatnimi dniami, kiedy udało się znaleźć 2 fajne domy, chyba założę jakies biuro swatowe .
Dziś kolejna koleżanka pyta o psa. Znajomi bardzo fajni, bardzo długo i mocno rozpaczali po stracie swojej ukochanej suni. Bardzo psiolubni.
Z chęcią zaadoptują większego pieska lub sumie, płeć bez znaczenia, wielkości labka, haskiego, mieszkają w domu, chodzą na spacery. Może być pies lub sunia, przyjazny do dzieci i innych psów. Ma ktoś jakiego do zaproponowania?
Oczywiście może być kundelek, gładki, rozczochrany, biały, czarny, łaciaty, beżowy, taki co to chwyci za serce po prostu❤️
Wrzucajcie, będę przekazywać.
 

Może zaproponujecie Fabio i Toudiego?

 

Dnia 5.02.2021 o 12:02, bakusiowa napisał:

Dobra propozycja. Zaznaczam, że jeśli chodzi o Fabio to dom bez kotów. Fabio ma w sobie instynkt łowiecki. Toudiego zaproponuj jako pierwszego. On biedak już tyle lat siedzi w hoteliku.

 

Dnia 5.02.2021 o 12:39, jankamałpa napisał:

Ja to tylko tak informacyjnie Wam podrzuciałam, ja nie mam FB a chyba ala123 opiekuje się tymi psiakami.

Napiszę, tylko gdzie mam znaleźć ten wpis? Nie wiem do kogo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...