Jump to content
Dogomania

Zajrzyj, a przekonasz się, że warto pomagać..Karolek, Bambo, Łatka, Plamka,Papilonek i Jeżynka już bezpieczne..na pomoc czekają kolejne bezdomniaki!!!


Recommended Posts

Uff ! Sytuacja opanowana :) Dzięki komu? Dzięki Dogomaniakom: Olena84  odbyła właśnie wizytę przedadopcyjną i jedzie po koty na Wawer.

O 16.30 zadzwonił ktoś z ogłoszenia Dory1020, która rano na szybko zrobiła kotkom dodatkowe ogłoszenia .  Rodzina z dwójką dzieci, Ochota. Trzymajmy kciuki,żeby nie było niespodzianek !!

A dom tymczasowy dzisiaj jak gdyby nigdy nic: "pa, do usłyszenia"....

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, kotka ma szansę pojechać w środę do swojego domu w Warszawie: wizytę p.a. dzisiaj zorganizowała baltimoore, za co jej bardzo dziękuję :), transport z Zamościa do Warszawy jest w środę rano,  a państwo mogą kotkę odebrać dopiero po południu. Kotka dojedzie na Pragę Południe ul.Francuska ok. godz.11-12. czy może jest ktoś, kto mógłby ją przetrzymać kilka godzin?  Kicia jest bardzo miła. Zaszczepiona.

IMG_20171214_141129.jpg.da53db2b4044402b863bc61f12e9fc63.jpg

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, ala123 napisał:

Dziewczyny, kotka ma szansę pojechać w środę do swojego domu w Warszawie: wizytę p.a. dzisiaj zorganizowała baltimoore, za co jej bardzo dziękuję :), transport z Zamościa do Warszawy jest w środę rano,  a państwo mogą kotkę odebrać dopiero po południu. Kotka dojedzie na Pragę Południe ul.Francuska ok. godz.11-12. czy może jest ktoś, kto mógłby ją przetrzymać kilka godzin?  Kicia jest bardzo miła. Zaszczepiona.

 

ja nie dam rady w ciągu dnia;/

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, ala123 napisał:

Dziewczyny, kotka ma szansę pojechać w środę do swojego domu w Warszawie: wizytę p.a. dzisiaj zorganizowała baltimoore, za co jej bardzo dziękuję :), transport z Zamościa do Warszawy jest w środę rano,  a państwo mogą kotkę odebrać dopiero po południu. Kotka dojedzie na Pragę Południe ul.Francuska ok. godz.11-12. czy może jest ktoś, kto mógłby ją przetrzymać kilka godzin?  Kicia jest bardzo miła. Zaszczepiona.

 

Kotka będzie w kontenerku  prawda ?

Ja bym mogła ja odebrać o ile się nie spóźni, bo mam potem b. ważną sprawę. Musiałaby u mnie posiedzieć w kontenerku kilka godzin i odbiór pod wieczór

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, agat21 napisał:

Jeśli kicia mogłaby być dowieziona na Wolę, poproszę TZ, żeby posiedział jutro w domu, kotka mogłaby poczekać u nas tych parę godzin. Na Saską Kępę niestety nie mamy jak dojechać o tej porze..

Cytat

Aldrumka

Kotka będzie w kontenerku  prawda ?

Ja bym mogła ja odebrać o ile się nie spóźni, bo mam potem b. ważną sprawę. Musiałaby u mnie posiedzieć w kontenerku kilka godzin i odbiór pod wieczór

Like
  •  

Dziękuję dziewczyny za odzew :) :) Problem w tym,że ta osoba nie może jej zawieźć nigdzie więcej, tylko na Pragę Poł. . Ona spieszy się do pracy. Po pracy owszem zawiozła by, ale nie ma gdzie przetrzymać. Kotka będzie oczywiście w kontenerku. Aldrumko, Ty mieszkasz w pobliżu?

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, ala123 napisał:

Dziękuję dziewczyny za odzew :) :) Problem w tym,że ta osoba nie może jej zawieźć nigdzie więcej, tylko na Pragę Poł. . Ona spieszy się do pracy. Po pracy owszem zawiozła by, ale nie ma gdzie przetrzymać. Kotka będzie oczywiście w kontenerku. Aldrumko, Ty mieszkasz w pobliżu?

tak, 1-3 przystanków, zależy w którym końcu Francuskiej bedą, poruszam się komunikacją miejską nie samochodem; jeśłi nie zapisałaś kiedys mojego telefonu zaraz podam na pw

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...