Jump to content
Dogomania

Prześliczny młody owczarkowaty RINO już w domu!


Zosia123

Recommended Posts

  • Replies 167
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak się wpisała potencjalna chętna:
[COLOR=#141823][FONT=Helvetica]Kochani dzwonilam do pani Ewy i teraz czekam na telefon od pani Zosi [/FONT][/COLOR][COLOR=#141823][FONT=Helvetica] . Trzymajcie kciuki zeby sie udalo

A to link do FB
[/FONT][/COLOR]https://www.facebook.com/Pomagam.tyle.moge/posts/509153789214988?comment_id=509340009196366&offset=0&total_comments=13&notif_t=share_reply
Link nie wchodzi - tak napisała na swojej tablicy osoba, która jest bardzo aktywna w pomocy psiakom,wiem, że mieszka na Śląsku, danych osobowych nie moge tu ujawnić, być może ją znacie w realu

[COLOR=#37404E][FONT=Helvetica]Kochani u kogo jest ten psiak znajoma chce go adoptować i nie umie się z nikim skontaktować .A może ktoś z was ma konto na Dogo i może tam napisać ja nie mam więc tam nie wejdę

[/FONT][/COLOR]

Edited by epe
dodanie tekstu
Link to comment
Share on other sites

Link nie wchodzi - tak napisała na swojej tablicy osoba, która jest bardzo aktywna w pomocy psiakom,wiem, że mieszka na Śląsku, danych osobowych nie moge tu ujawnić, być może ją znacie w realu

[COLOR=#37404E][FONT=Helvetica]Kochani u kogo jest ten psiak znajoma chce go adoptować i nie umie się z nikim skontaktować .A może ktoś z was ma konto na Dogo i może tam napisać ja nie mam więc tam nie wejdę[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Nie bardzo wiem, o co pytasz, ale spróbuję odpowiedzieć ;)
Rino znajduje się w hoteliku pod Częstochową, a odpowiedzialna jest za niego Zosia123

Wydarzenie na FB [URL]https://www.facebook.com/events/293958180771127/[/URL]
Chęć adopcji należy zgłosić Zosi, nr tel. podany na wydarzeniu

Link to comment
Share on other sites

Otóż to - ja podałam tej osobie, której znajoma wypatrzyła Rino na FB kontakt do hoteliku, bo do Zosi nie znam:oops:
I pani chętna do adopcji chyba właśnie z hotelikiem się skontaktowała - nie rozumiem tylko dlaczego napisała, że teraz czeka na tel. od Zosi?
Mam nadzieję, że p.Ewa z hoteliku już z Zosią się skontaktowała;)

Link to comment
Share on other sites

Pani Ewa faktycznie rozmawiała z jakąś panią z Hamburga, która ma jednego psa - być może chodzi o tę osobę. P. Ewa wysłała jej mój nr telefonu, ale nikt do mnie nie zadzwonił. To jest mój nr telefonu, możecie podawać zainteresowanym (chociaż tak jak brzośka słusznie napisała, Rino ma wydarzenie na FB, a na tym wydarzeniu jest mój nr telefonu): 783 302 665.

Link to comment
Share on other sites

Ja też się cieszę, bo właśnie ta pani wpisywała się na FB, nawet fotę swojego psa, który miałby być kompanem Rino wstawiła - jej wpisy były fajne i brzmiały ciepło. Mam dobrą znajomą w Berlinie, może mogłaby PA zrobić? Ale nie obiecuję, bo to jednak odległość.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Korenia']Zapewne chodziło im o to, że małego psa można wziąć na ręce, tulić go, przenosić z miejsca na miejsce itd. Z dużym tego problemu nie będzie, bo fizycznie go nie podniosą, więc problem z głowy ;)[/QUOTE]

W miejsce słówka ''zapewne'' wstawiłabym raczej''być może'' i zachowałabym ostrożność. Duży pies może solidnie capnąć broniąc się przed zapędami dzieci a wtedy nastąpi zwrot psa jako agresywnego. Myślę, że dzieciom należy od początku wpajać, że pies to nie zabawka (ani mały ani duży), a nie liczyć na to, że rozmiar psa rozwiąże jakiś problem :).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='be-ata']W miejsce słówka ''zapewne'' wstawiłabym raczej''być może'' i zachowałabym ostrożność. Duży pies może solidnie capnąć broniąc się przed zapędami dzieci a wtedy nastąpi zwrot psa jako agresywnego. Myślę, że dzieciom należy od początku wpajać, że pies to nie zabawka (ani mały ani duży), a nie liczyć na to, że rozmiar psa rozwiąże jakiś problem :).[/QUOTE]
Na pewno wpajanie dzieciom, tego że pies nie jest zabawką to podstawa, ale jakie dzieci są każdy wie, trochę musi upłynąć żeby zrozumiały. I sądzę, że dlatego rodzina szuka szczeniaka, a nie dorosłego psa.

Link to comment
Share on other sites

Jest kłamstwem ze musi być młody żeby go ułożyć no ale cóż poradzimy na głupote. Ja mam taka sytuacje że moja suka starszego psa nie zaakceptuje, a młodego szczeniora przyjmie ;) Próbowała nawet zajmowac się małymi wiewiórami albo jeżami które miałam na wykarmieniu ale jej sie nie udawało ;D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika083']Inteligentna bestia :evil_lol:[/QUOTE]
Wcześniej była nieprzekupna :P wychodziła z zasady 'nie dasz? to nie, wcale nie potrzebuję tego smaka', a teraz zrobiła się bardziej przekupna i zależy jej na ulubionym smakołyku w postaci mięsa z kaczki :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...